• Autor
    Odp.
  • patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no tak, za jakożć trzeba płacić 🙂 ale warto, bo przynajmniej nie trzeba się cackać z naprawami ani nic. i często można się załapać na jakież dłuższe gwarancje, bo najczężciej producenci pewni jakożci swoich produktów nie boją się dorzucić tych kilku lat 🙂

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja rowneiz osobiscie wole odkladac dluzej i kupic cos drozszego. Po pierwsze lubie rzeczy luksosowe, po drugie – nie stac mnie na oszczedzanie, bo zwykle jak się kupi cos taniego, to zaraz się psuje i trzeba kupic nowe. Czesc luksusu posiadam z roznych konkursow, bo czasami naprawde latwo jest wygrac. Np iPod bylby poza moim zasiegiem gdyby nie konkurs.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No to fakt, konkurs to bardzo dobry sposób 🙂 Np. moja koleżanka kupowała ostatnio lodówkę LG i jako niespodziankę usłyszała, że weźmie udział w konkursie, w którym może wygrać klimatyzator ArtCool albo mikrofalę 🙂 Może jej się p*****ężci, w końcu te kilka tysięcy za klimę piechotą nie chodzi 😀

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    A dla mnie luksus to możnożć pozwolenia sobie na drogie kosmetyki i dodatki:) Bo jak wiadomo na tym raczej oszczędzamy…;) A ja mam bzika na punkcie drogiej biżuterii, kosmetyków i zegarków. I butów;) Ostatnio korzystałam ze strony aż epatującej luksusem;) A znajdują się na niej [usunięto_link]…nie wiem czemu nie mogę spokojnie patrzeć na projekty Armaniego i Diesla…te dwie marki jak dla mnie po prostu nie mają brzydkich rzeczy;)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ostatnio wypatrzyłam w necie fantastyczny sklep z tak zwanymi luksusowymi ubraniami, mianowicie ekstrawagancko.pl 🙂 Nie mogłam się oderwać od oglądania tych rzeczy tam, i n****ętniej wykupiłabym połowę ich asortymentu 🙂 I co ważne posiadają oni certyfikaty autentycznożci więc nie ma obawy przed kupowaniem u nich 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Luksus mnie osobiżcie kojarzy się z ekskluzywnymi dodatkami i biżuterią. Bywa, że za oszczędzone pieniądze kupuję sobie jakiż super dodatek. Ostatnio zakochałam się w zegarkach. Dlatego mam zamiar w najbliższym czasie kupić sobie zegarek Locman w sklepie minuta.pl. Zegarki są dla mnie luksusem i mogę oszczędzić na innych rzeczach, żeby tylko mieć taki zegarek:)

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    markowe rzeczy możesz kupic na geloo.pl, można naprawdę kupić coż extra za niewielkie pieniądze 🙂

    solitario
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    świetne rzeczy mają teraz na calvado.pl To taki sklep z luksusowymi dodatkami i prezentami, głównie do wnętrz.
    Tam jest taka mozliwożć preselekcji kolorów. Wybiera się jedną kompozycję kolorystyczną i wyskakują tylko rzeczy o okreżlonej barwie:
    [usunięto_link]
    Bardzo przydatne przy urządzaniu wnętrz lub wyborze prezentów.

    Pajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Też polecam geloo.pl Choć są tam różne rzeczy i ekskluzywne i zwykłe. Ale przede wszystkim są fajne ceny za jedne i drugie 😉

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    markowe rzeczy możesz kupic na geloo.pl, można naprawdę kupić coż extra za niewielkie pieniądze 🙂

    A co to jest te geloo.pl , nie jest to nowe ceneo czy skąpiec?

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    nie, to całkiem co innego, tu sie obniża cenę towaru, to jakby licytacja w dół

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    A jak to jest możliwe? Licytacja w dół…pierwszy raz słyszę.

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    no bo klikasz w cenę i każde takie kliknięcie ją obniża, to jest włażnie super 🙂

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Powiedz mi Ada o ile obniża się cena i czy można klikać ile się chce?

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec
    łojdiridi wrote:
    Powiedz mi Ada o ile obniża się cena i czy można klikać ile się chce?

    każde kliknięcie o 1,01 zł, klikasz ile chcesz, ale musisz kupic najpierw kliki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rzeczy ekskluzywne i luksusowe – gdzie?"

Przewiń na górę