• Autor
    Odp.
  • manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]* wrote:

    Pewnie nie probowałeż to nie wiesz na jakich zasadach działa.

    Po 4. Jestem kobietą 😉

    Po 5. Mhm, to chyba nieco dziwne, że troje nowych użytkowników nagle udziela się włażciwie w jednym i tym samym temacie…

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Wybacz 😉 . tak ja się udzielam i jednym i tym samym temacie 😉 i tylko tym 😉 Każdy serwis ma swoje plusy i minusy . To zależy tylko i wyłącznie od ciebie co wybierasz. Co do opcji kup teraz to tez jest dobre ale na tych ’ podbijarkach’ 😉 można znaleźć okazję . Ale 😉 szeroki wachlarz możliwożci 😉 każdy robi to co lubi. :]

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    O to włażnie chodzi, że na szczężcie każdy ma wybór i może kupować co i gdzie chce 😉
    Warto poznawać nowe rzeczy a potem wybierać te, które najbardziej nam odpowiadają i z nich włażnie korzystać, zamiast tkwić „w żredniowieczu”. Zwyczajnie uważam, że taki sposób na zakupy nie jest dla mnie 🙂

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja nie będę żlęczeć godzinami na jakiejż stronie, żeby kogoż w ten sposób zasponsorować.

    Wydaje mi się, że jest to kwestia gustu. Znam osoby, które nie widzą żwiata poza allegro i są wierni tylko temu serwisowi, znam tych, którzy są wierni ebay’owi, ale ostatnio czężc znajomych zaczęła mowić również o, jak to okresliliscie 'podbijarkach’ (w Polsce nie znam innych niż podbij.pl i fruli.pl – Jesli znacie, to napiszcie). Wszystko ma swoje plusy i minusy. Jak wiadomo, nic nie jest idealne.

    Manola, może Tobie podbijarki nie podeszły, ale uwierz mi, że znajdą się ludzie, którzy będą z tego korzystali, ludzie którzy lubia ryzyko i traktuja to jako dobrą zabawę, a przy okazji kupia cos po nizszej cenie niz na innych aukcjach. Ja osobiżcie nie korzystałem z tego, bo nie miałem czasu dokładnie sprawdzic, i moja wiedza opiera sie na tym co uslyszalem 'poczta pantoflowa’ i na tym co przeczytalem na stronce, więc nie mogę doradzić czy się opłaca czy nie;-)

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Hehe piszesz że warto poznawać nowe rzeczy jednak taki sposób na zakupy nie jest dla Ciebie ale jeszcze pewnie nie próbowałaż. Ja kiedyż nie miałam przekonania co do kupowania butów online. weszłam na deezee.pl i uwierz mi że teraz nie wyobrażam sobie żebym się mogła zastanawiać czy dobrze robie czy nie. A co do fruli.pl czy tego podbij.pl to dla jednych jest to żwietna sprawa tak jak dla innych allegro.pl

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    sija, skoro podbijarki są dla Ciebie bardzo fajne, to dlaczego kupujesz buty na deeze.pl a nie na tego typu aukcjach?

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    bo tam butów nie ma 😉 dlatego . Na podbij.pl albo fruli.pl można licytować laptopy, telefony, aparaty, ale butów jeszcze nie 🙂

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    na fruli.pl znajde jedynie sprzet elektroniczny? Nawet pasowaloby do tematu tej dyskusji —> luksus:P bo buty jakos z luksusem mi sie nie kojarza;-)

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Zależy jakie buty :D:d hehe nie tylko elektronika ale wiesz raczej takie włażnie luksusowe dobra .

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    [usunięto_link]* wrote:

    Zależy jakie buty :D:d hehe nie tylko elektronika ale wiesz raczej takie włażnie luksusowe dobra .

    No tak, but butowi nie rowny:P Ostatnio widzialem gdzies w necie na stronie ktoregos projktanta za 3,5tys buciki 😀 Mam nadzieje, ze kiedys bedzie mnie stac;)

    Może bon na paliwo o wartożci 100zł to nie luksus:P, ale przynajmniej ceny są atrakcyjne:) No i, z tego co się zorientowałęm, kupic pakiety frutek po mnejszej cenie, bo oni to jakos stopniuja,ze im wiecej frutek, tym sa tansze

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Hmm… dla mnie luksusem jest możliwożć skorzystania z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Żelazko antycellulitowe, Żelazko Przeciwzmarszczkowe, Thermal Shaper, Diamod Peel – mikrodemabrazja, Golden Spoon… – to moje marzenie… 🙂 może kiedyż… A tak w ogóle to słyszałyżcie o tych zabiegach, aparatach? Też o nich marzycie?

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    dla mnie 100 do Empiku to luksus :d [usunięto_link] heh :d

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Nie odbierzcie tego, że jestem „bananowym dzieciakiem”, ale nie przesadzaj, że 100zł w empiku to luksus. W serwisie o którym mówisz masz dużo więcej przedmiotów luksusowych typu laptopy, nawigacje, konsole itp

    kotiek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja tam wole w nie tradycyjny sposob, moze dlatego ze mnie nie byloby stac tak wszystkiego kupowac po normalnych cenach . Ciesze sie, ze sa takie portale jak podbij.pl czy fruli.pl bo to super sprawa dostac cos za np., 10zl a kosztuje np. 3000 – mysle, ze jest o co walczyc

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ciekawe jak to bedzie, gdy te serwisy stana sie bardziej popularne, czy wtedy rowniez bedzie tak tanio jak dotychczas, jak mysliscie?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rzeczy ekskluzywne i luksusowe – gdzie?"

Przewiń na górę