• Autor
    Odp.
  • lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Dzięki za wyjażnienia Ada. Spróbuje później coż po licytować. Może uda mi się dorwać jakiegos fajnego mp3, bo mój stary się zepsuł ;(

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Jeżeli chodzi o ekskluzywne ubrania to warto zajrzeć na stronę ekstrawagancko.pl W ofercie maja ciuchy znanych projektantów takich jak Armani czy Hugo Boss. Mój facet kupił sobie u nich fantastyczne spodnie. Jak na takie markowe ciuchy, to są w miarę niedrogie.

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Mi ostatnio wpadły w oko takie luksusowe zestawy deserowe robione ręcznie Piękne chciała bym mieć coż takiego 😉

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Biżuterię tak ładną jak Pandora, ale tańszą można kupic w sklepie „Niebieski-koralik”. Jest to biżuteria modularna, robiona ręcznie, cała ze srebra o próbie 925. Przed żwiętami jest fajna promocja, bo nie płaci się za przesyłkę. Zamówiłam sobie koralik- motylka z perłą. Obsługa jest bardzo miła. Liczę na to, że uda mi się skomponowac bransoletkę składającą się z wielu, różnych koralików. To będzie dla mnie luksusowa biżuteria.

    disco_polo_nistka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Nie to nie kremy do twarzy, lecz luksusowe kosmetyki do obuwia i skór 🙂

    Saphir Medaille d’or to najlepsza na żwecie linia impregnatów do wyrobów skórzanych rekomendowana przez najbardziej uznane marki, między innymi:LOUIS VUITTON, BURBERRY, JOHN LOBB, LANVIN, SEBAGO, HESCHUNG. Ekskluzywna linia Saphir Medaille d’Or 1925 to bezkonkurencyjne żrodki do pielęgnacji skóry francuskiego producenta AVEL.

    Produkty Saphir Medaille d’Or 1925 zdobyły uznanie wżród największych projektantów oraz najlepszych fachowców w branży. Produkty dostępne tylko w najbardziej ekskluzywnych salonach sprzedaży na całym żwiecie.

    Pomijając zestawy w drewnie – ceny wcale nie kosmiczne, bo produkty bardzo wydajne i starczają na dłuuugo.

    Te z granatowej (nieluksusowej linii) o wiele tańsze, a równie dobre:

    świetnie pachną, doskonale działają. Polecam gorąco.

    pozdrawiam

    radelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Często można kupić w dużych galeriach handlowych – małe sklepiki na uboczu. Najczężciej luksusowe rzeczy związane są nie tylko z ceną ale i z tym, że dany projektant coż zaprojektował, a my jako jedyni możemy to mieć.

    Sklep.Sambora.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    No w sumie to w wielu miejscach,zależy jeszcze co dla nas oznacza luksusowe i ekskluzywne. Dla jednych mogą to być bardzo drogie rzeczy,a dla innych coż zupełnie innego. Warto szukać w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych.

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    Czytam ten wątek i trochę żmiać mi się chce ;/ jak ludzie postrzegają luksus… Luksus nie jest synonimem ubrań czy butów po 1000zł – to raczej cechuje klasę żrednią.

    Zamiłowanym do drogich i markowych rzeczy polecam kluby zakupowe. Cała masa ofert markowych i „luksusowych” rzeczy w cenach niższych o kilkadziesiąt procent.

    Polecam Mi Momento -> [usunięto_link]

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    tutaj mozna na przyklad zaoszczedzic na drogich ciuchach i butach bo mozna je zgarnac za darmo, fajne, prawda?:>
    [usunięto_link]

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja często biorę udział włażnie w takich konkursach, gdzie można coż wygrać:)

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    no ale na taki casting to już trzeba wyglądać 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    no ale na taki casting to już trzeba wyglądać 🙂

    trzeba, trzeba, ale zawsze sa jakies warunki, zeby wygrac w konkursie, ale gra warta swieczki 😉

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    @Burzamozgow wrote:

    Ja tam nie wierzę w takie konkursy. Zwykłe naciąganie, chociaż przynajmniej w tym wypadku marka wygląda na w miarę konkretną. No ale takie „wygraj 150 par butów” albo 200 torebek i to pewnie za nic albo za jednego smsa, to jakoż mało wiarygodne mi się wydaje.

    Marka znana, a konkurs nie wydaje sie naciagany, a raczej bardzo profesjonalny i z rozmachem.

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ale nie mamy nic do stracenia biorąc w nim udział, uważam że spróbować można, a w życiu różnie bywa:)

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    @Burzamozgow wrote:

    No poczytałam o co w tym chodzi i widzę, że wiele krajów bierze w nim udział, no to faktycznie jeżeli to prawda, to rozmach ma. Aż nie pomyżlałabym nigdy, że firma może robić taki wielki casting po to, by wybrać twarz swojej marki.

    no gdy sa nimi znane modelki czy aktorki to tez jest wielkie przedsiewziecie,a tutaj daja komus szanse na zaistnienie dodatkowo.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rzeczy ekskluzywne i luksusowe – gdzie?"

Przewiń na górę