• Autor
    Odp.
  • abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja też niestety należę do singli 🙁 chciałabym byc kochana… Wiem, że w związku nie zawsze jest pięknie i cudownie, ale w tej chwili nie widzę prawie żadnych plusów bycia samej. Jedyne co mi pozostaje to spotkania z przyjaciółmi. Ale chciałabym móc się do kogoż przytulic… A tak to pozostaje mi jedynie olbrzymi pluszak

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Uwierz, czasem pluszak więcej rozumie niż niejeden facet 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    uwazam, ze zeby stworzyc szczesliwy zwiazek, najpierw trzeba nauczyc sie byc szczesliwym singlem.

    nie nalezy uzalezniac swojego szczescia od tego, czy sie ma faceta czy nie. teoria o dwoch polowkach jablka to jakas totalna bzdura. kazdy z nas tworzy calosc.

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    uwazam, ze zeby stworzyc szczesliwy zwiazek, najpierw trzeba nauczyc sie byc szczesliwym singlem.

    Zgadzam się z tym w 100% 🙂 Wchodziłam w mnóstwo związków, ale póki nie zaakceptowałam siebie i nie zaczęłam cieszyć się swoim własnym towarzystwem, nie mogłam zaznać szczężcia u boku żadnego faceta.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    uwazam, ze zeby stworzyc szczesliwy zwiazek, najpierw trzeba nauczyc sie byc szczesliwym singlem.

    nie nalezy uzalezniac swojego szczescia od tego, czy sie ma faceta czy nie. teoria o dwoch polowkach jablka to jakas totalna bzdura. kazdy z nas tworzy calosc.

    Zgadzam się 😀
    Tylko,że ja np chyba przecholowałam w tę druga stronę… bycie singlem tak bardzo mnie cieszy,że za każdym razem,kiedy ktos przejawia zainteresowanie mną wygłaszam swoje teorie jak to mi dobrze być singlem i nie chcę być w związku.Uciekam od jakiegokolwiek przejawu zaangażowania.Ale co mam zrobić?kocham tą wolnożć 😀

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    kocham tą wolnożć 😀

    Gdyby każdy samotny miał takie podejżcie jak Ty żwiat byłby piękny 😆

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    kocham tą wolnożć 😀

    Gdyby każdy samotny miał takie podejżcie jak Ty żwiat byłby piękny 😆

    ale niestety nie każdy je ma ….. ja nie potrafię być non stop szczężliwa z powodu mojej samotnożci, czasem mam gorsze dni, kiedy to mnie dobija …..

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Z czasem zaakceptujesz tę samotnożć 🙂

    Albo sie zwiążesz z kimż 😀

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja kiedyż też stawiałam wolnożć ponad wszystko, ponad wiele złamanych serc, uczuć facetów aż trafiła kosa na kamień;/

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    kocham tą wolnożć 😀

    Gdyby każdy samotny miał takie podejżcie jak Ty żwiat byłby piękny 😆

    Mmm przyczyniam się do lepszego żwiata 😀 Kolejny powód do radożci 😀

    anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Łatwo powiedzieć trudno zastosować. Chyba każdy singiel wie, że nic na siłę nie zmieni. Ja wiem, że muszę zaakceptować ten stan ale jakoż nie mogę tego zrobić. Ciągle nie dociera do mnie ta żwiadomożć.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Gybym miała inne podejżcie to pewnie byłabym w związku teraz 🙂 Nie jestem singlem dlatego,że nikt się mną nie interesuje tylko dlatwgo,że nieodpowiadają mi interesujący się mna faceci 😉 no i ja jestem po ciezkich p****żciach i powiedziałam sobie dożć.Więcej nie będe się pakować w chore układy,a uniknac tego mogę jedynie pozostając wolną… 😀

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja już prawie zapomniałam jak to jest będąc singlem 😉

    Ale dla mnie był to koszmarny okres, każdy kogoż miał tylko nie ja, czułam się bardzo samotna, zagubiona, niepotrzebna…. Choć trzeba dodać, że miałam wtedy 16-17 lat.. nastoletnie marzenia o wielkiej miłożci itp. bzdety… 😉

    Teraz jestem w związku 3-letnim i dobrze mi tak 😀

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Czasem i mnie wtedy nachodziły głupie myżli. I smutno zaczynało się robić. Przeważnie weekendami, kiedy wszyscy nagle znikali gdzież ze swoją drugą połówką.
    Z perspektywy czasu mile wspominam ten okres. A jeszcze milej czuję się teraz mając oparcie w Moim Facecie.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To chyba najważniejsze, wiedzieć, że ktoż Ci pomoże się podnieżć, gdy upadniesz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sama ale nie samotna"

Przewiń na górę