• Autor
    Odp.
  • Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Włażnie, wszystko ma swoje plusy i minusy. Nie ma chyba sensu rozpatrywać, co jest lepsze a co gorsze.
    Jedni wolą szaleć, korzystać z życia i flirtować na każdym kroku a jeszcze inni wolą czuć bliskożć drugiej osoby, mieć poczucie bezpieczeństwa i żyć spokojnie z Tą Jedyną osobą.
    Najważniejsze, to docenić zalety stanu, w jakim się znajduje 🙂 Bo po co szukać minusów, jak to niczego nie zmieni?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Trzeba przede wszystkim akceptować to,co nam zgotował los.I nie użalać się nad sobą 🙂 Doszłam do wniosku,że radzę sobie z moim obecnym stanem rewelacyjnie 😀 Na nic nienarzekam i łapie chwile,bo nie wyobrażam sobie,że mogłabym siedziec w domu i płakać w poduszkę,bo „nikt nie kocha,nikt nie tuli,nikt nie całuje…” 😉 Jak chcę sie przytulic,to sie przytulam 😀 Najlepszy posób na problemy to kochanie ich miłożcia szczerą i prawdziwą 😆

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Dołączam do grona 🙂
    I cieszę się z tego bardzo, ponieważ ta decyzja była przemyżlana.
    Czas teraz pobyć samej ze sobą ;F do znudzenia

    anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Jak chcę sie przytulic,to sie przytulam 😀 Najlepszy posób na problemy to kochanie ich miłożcia szczerą i prawdziwą 😆

    A co jeżli ktoż nie ma do kogo się przytulić. Przecież nie zaczepię pierwszego lepszego faceta na ulicy.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Kup sobie kota, on się chętnie poprzytula:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Kup sobie kota, on się chętnie poprzytula:)

    😆

    Myżlę,że na pewno ktoż by się znalazł… ja włażnie nie szukam nikogo a sami się znajdują 😈

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Kup sobie kota, on się chętnie poprzytula:)

    😆

    Myżlę,że na pewno ktoż by się znalazł… ja włażnie nie szukam nikogo a sami się znajdują 😈

    I to jest włażnie sztuka:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Bo ja wyznaję zasadę:nie szukam 'tego jedynego’,jeżeli jest mi przeznaczony to sam się pofatyguje i mnie znajdzie.
    Nie wiem z czego to wynika…chyba z lenistwa 😆

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Bo ja wyznaję zasadę:nie szukam 'tego jedynego’,jeżeli jest mi przeznaczony to sam się pofatyguje i mnie znajdzie.
    Nie wiem z czego to wynika…chyba z lenistwa 😆

    Mój żwiatopogląd był podobny i uważam go za jedyny słuszny:)

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Bo ja wyznaję zasadę:nie szukam 'tego jedynego’,jeżeli jest mi przeznaczony to sam się pofatyguje i mnie znajdzie.
    Nie wiem z czego to wynika…chyba z lenistwa 😆

    bardzo dobra zasada 😆

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    byłam bez pary tak z 2 lata i ten okres czasu bardzo mile wspominam. teraz jest Facet i bez niego byłoby dziwnie, pusto. cieszę się z tego co mam w życiu.
    czasami fajnie pobyć samemu, ale też nie za długo = ]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sama ale nie samotna"

Przewiń na górę