• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Kurde…ja też kiedys schudłam…I bardzo się z tego cieszyłam,że widać mi żebra i każdą w zasadzie kosteczkę na ciele.Od 8 miesięcy walczę ze swoim ciałem,bo chociasz bardzo chcę nie moge przytyć.Wyglądam jakbym miała się za chwile złamać 😕 Jem dużo kalorycznych posiłków,ale mimo to moja waga stoi w miejscu…I już nigdy w życiu nie będe sie odchudzać!Wolę swoj okrągły brzuszek niż wygląd kożciotrupa!Kochajmy się takie jakie jesteżmy 😀 😀 😀

    Siatka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Aniat,bardzo,bardzo mocno gratuluje i trzymam za Ciebie kciuki.
    Ja w swoim życiu odchudzałam się 2 razy i były piękne efekty.
    Pierwszy raz schudłam 17 kilogramów w ciągu 3 miesięcy ,nie uszanowalam tego i nie wiedzieć kiedy i z jakiej przyczyny narosło ponad 20.
    Jak już zaczęły się choroby,podjęłam walkę na nowo.Przez około 2 miesiące piłam tylko soki przeze mnie robione rozcieńczane wodą mineralną schudłam
    wtedy 14 kg.Jaka to była radożć.
    Po 2 latach narosło z powrotem.
    Od dzisiaj podejmuję walkę trzeci raz?????????nie wiem czy wystarczy sił i zdrowia.
    ANIAT TOBIE życzę sukcesów!!!!!

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    gratulacje za silną wolę i wytrwałożć
    bosze ja też tak chcę, tylko mi chyba brakuje silnej woli – a na dodatek przytyłam po żwiętach 3kg i ważę 58kg 🙁 no ale u mnie to przyczyną są te „dobre” rzeczy[słodycze, chipsy, itp]

    Siatka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Juz dwa dni nie jem chleba!!!!!!!! To wielkie wyrzeczenie!!!!
    Ale limit mięsa się wyczerpał, przez 2 dni zjadłam przydział tygodniowy……uuuuuuuuu
    Na razie walczę!!!!!!!!!!!żmieszna ta dieta………

    sathi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    gratuluje utraconych kilogramów.
    Pamiętaj aby nie popażć w przesadę bo juz wieszaki nie sa modne.
    Kobieta musi mieć troszkę ciałka 😀

    Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Niesłychane! Udało mi się wreszcie troche schudnąć. 5 tygodni temu ważyłam 84 kg a dzisiaj waga pokazuje 77,5 kg = 6,5 kg mniej. Podaję moją metodę:
    żniadanie- bez ograniczeń
    obiad- włażciwie też
    kolacji-brak
    słodycze, chipsy, paluszki itp-brak
    sport- co drugi trzeci dzień- 30 min. rowerek stacjonarny lub 10 minut biegu na żwieżym powietrzu
    woda- baaaaaardzo dużo
    Wieczorami jak doskwierał mi bardzo głód wcinałam marchew, jabłko itp
    Najtrudniejszy był pierwszy tydzień a teraz już jest z górki.
    Spróbuję tak się trzymać dalej i pochwalę się Wam …… jak będę miała czym.
    Pozdrawiam

    Gratuluje wytrwałosci i zdrowego podejscia do odchudzania – to na 100% daje osiagnicie celu …

    czarna_lilia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A ile czsu stosowałaż tą diete? 🙂

    lala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    8 kg w 6 miesiecy z bólem ale dalam rade

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Jesli sie mieszka w bloku, wystarczy zacząc chodzic schodami zamiast windy, codzienne parokrotne wejsce na 9 pietro i juz mamy czilałtowy aczkolwiek intensywny trening wydolnosciowy 😉

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    ja włażnie zaczełam sie odchudzać 73 dzień
    żniadanie kromka z jakąż chudą szynka
    obiad- coż gotowanego mięso +pomidorek ogórek
    ok 18 jogurt lub jabłko

    zobaczymy co z tego wujdzie mam nadzieje ze będą postępy

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    czasami mysle ze moje odchudzanie to stan permanentny:(ira-czasem nawet 10 minut intensywnego ruchu wystarczy zeby poczuc sie lepiej i co nieco zrzucic:)u mnie niestety potrzebne byly ciecia dietowe-napierwszy ogien poszly slodycze (calkiem out) i pieczywo jasne (teraz jem fitness).mam nadzieje ze na efekty nei trzeba bedzie dlugo czekac:)

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    czasami mysle ze moje odchudzanie to stan permanentny:(ira-czasem nawet 10 minut intensywnego ruchu wystarczy zeby poczuc sie lepiej i co nieco zrzucic:)u mnie niestety potrzebne byly ciecia dietowe-napierwszy ogien poszly slodycze (calkiem out) i pieczywo jasne (teraz jem fitness).mam nadzieje ze na efekty nei trzeba bedzie dlugo czekac:)

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    A takie pytanko… czy jesli sie odchudzacie, i trwa to juz dluzszy okres czasu niz 2-3 tygodnie to czy pijecie np. piwko?? Bo ja ogolnie tez od jakiegos miesiaca nie jem kolacji, ani chipsow nie wcinam, ale piwo to podobno bomba kaloryczna, wiec tak sie zastanawiam czy odchudzanie w moim przypadku ma sens skoro piwko przy weekendzie byc musi….. co myslicie????? :>

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    A takie pytanko… czy jesli sie odchudzacie, i trwa to juz dluzszy okres czasu niz 2-3 tygodnie to czy pijecie np. piwko?? Bo ja ogolnie tez od jakiegos miesiaca nie jem kolacji, ani chipsow nie wcinam, ale piwo to podobno bomba kaloryczna, wiec tak sie zastanawiam czy odchudzanie w moim przypadku ma sens skoro piwko przy weekendzie byc musi….. co myslicie????? :>

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Przestancie traktować to jako odchudzanie sie

    A zacznijcie traktowac jako dobre prowadzenie sie

    mniej jedzcie, wiecej humoru,

    troche dobrego paliwa na likendzik ci nie zaszkodzi jesli bedziesz miec do tego odpowiednie podejscie

    duzo milosci i intensywne tworcze zycie

    I naturalnie nabierzecie optimum .

    Jak bedziecie odpowiednie mieli podejscie to na wszystkim schudniecie.

    Umysł ponad ciałem.

    Ja zywie sie zupkami knorra, piwem i twórczymi ideami i nie mam problemow z dieta. Po prostu jem co lubie i tylko gdy jestem głodny.

    A znam ekipy ktore KATUJĄ sie zdrowa zywnoscia i tyja.

    Odpowiednie podejscie to podstawa

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SCHUDŁAM!"

Przewiń na górę