• Autor
    Odp.
  • zuza130
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja ost stosowałam dietę siedmiodniową. Schudłam 3 kilogramy. Męczyłam sie bardzo, ale było warto!! Pozdrawiam

    uszy_slonia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja schudłam 12, zostało mi jeszcze trochu, ale co tam. Z Przodu znikła mi „oponka”, ubyło w biodrach… i cieszę się każdym zrzuconym kg. Nie robie niczego na siłę, chcę coż słodkiego czy piwo, to czasem sobie na to pozwalam. Nie głodzę się. Kupiłam krokomierz, którym motywuje mnie do spacerków i p****żcia iluż tam tysięcy kroków. Polecam taka metodę:)

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    A ja się nie katuję, bo nie mogę! Mam niedowagę, więc zamiast schudnąć muszę przytyć 🙂

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja ost stosowałam dietę siedmiodniową. Schudłam 3 kilogramy. Męczyłam sie bardzo, ale było warto!! Pozdrawiam

    Czyli odwodniłaż organizm i wszystko zaraz wróci spowrotem.

    Nie warto stosować takich diet.

    Girl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    To dożć duzo schudłaż 😀 ale jeżli ma się silną wolę to można zdziałać cuda 😉 w każdym razie gratulacje 8) ja też się muszę za siebie zabrać… w końcu wakacje za pasem 😛

    april91
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Też spróbuję… 😀 Ciekawe jak mi to wyjdzie… Oczywiżcie wiele razy już próbowałam, ale nie dałam rady xD Może tym razem… 😛

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    A mnie tej woli brak. No ale jeszcze raz spróbuję…. 🙂

    aJolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    A ja stosując diete 1000kcal w ciągu 21 dni schudłam 4,5kg….jestem bardzo zadowolona z tej diety;))Oczywicie duzo ruchu….bez tego ani rusz!

    marysia9931
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    gratulacje:):) ja nigdy nie umiałam sie odchudzać

    Belizariusz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Witam drogie Panie.
    Jeżeli mogę dodać coż od siebie, to chciałbym napisać, iż to co ponizej opisujecie jest w wiekszożci korzyżcią krótkoterminową.
    Musicie zrozumieć – wiem, ze nie jest to proste – ale o odpowiednia figurę zabiega sie i dba nieustannie i nieprzerwanie.
    To jest włażnie styl życia.
    Wszelkiego rodzaju diety cud itp, to de facto komercyjny bubel.

    Prawidlowy proces „chudnęcia” powinien zachodzić w tepie 0,5 kg na miesiąc.Kilkukilogramowe, gwaltowne straty wagi ciała są bardzo niekorzystne i niezdrowe, a efekty owych procesów jak już wczesniej wspomniałem – ulotne.

    Nie jest łatwo, ale na tym to wsztstko polega.
    O dobrą figurę walczy siecały rok.Rok po roku.Im wczesniej drogie Panie użwiadomicie sobie, iż nie jest to nic innego jak ciężka praca i raz jeszcze cięzka praca, tym szybciej osiągniecie sukces.

    Dobra figura opiera się na trzech bardzo waznych filarach, mianowicie:

    ➡ prawidlowy trening
    ➡ prawidlowe odzywianie
    ➡ prawidlowe procesy regeneracyjne

    Wszystkie wyżej wymienione pojęcia, wyszczególniłem w sensie ogólnym

    Pozdrawiam serdecznie.

    Belizariusz.

    lubisztomasz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link]
    super sprawa zobaczcie sami

    lucyna
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    wg mnie nie ma jakiegos uniwersalnego sposobu na zgubienie kg. ja osobiscie polecam odchudzanie pod okiem lekarza, bez samodzielnego stosowania cud-diet, ktore moga powaznie zaszkodzic zdrowiu. na stronie [usunięto_link] znajdziecie argumenty potwierdzajace moja opinie, a takze mase przydatnych rad ekspertow (a takze kosmetologow, stylistow) i co okazalo sie niezwykle przydatne baze teleadresowa! zycze wszsytkim odchudzajacym sie efektywnego a przede wszystkim bezpiecznego odchudzania!

    madziooolek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jeżeli ktoż byłby zainteresowany dietą od specjalisty to proszę pisać. Ja osobiżcie korzystam z takiej diety i przewidziany spadek masy to 1kg na tydzień ponieważ „chudniemy z głową”. Obecnie posiadam pierwszy poziom czyli „dieta redukcyjna”. Oczywiżcie mogę ją wam udostępnić za małą opłatą czyli 20 zł ponieważ ja za nią zapłaciłam 1700 a wiem że jest skuteczna a Polacy mają coraz większy problem z wagą. Oczywiżcie mogę ją przesłać jednak to nie ja jestem specjalistą. Powiem szczerze że jest ona bardzo skuteczna i NIE wymaga ćwiczeń. Ja posiadam program dla ludzi z lekką nadwagą lecz nie z otyłożcią. Ponieważ każdy przedział ma inne wartożci.
    Zdecydowani proszę pisać na maila [usunięto_link]
    Dieta nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży ani karmiących
    Odpowiadam tylko na maile 🙂
    Pozdrawiam

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Kłamiesz ,że zapłaciłaż 1700(jestem na bieżąco i cena z kosmosu).Próbujesz zarobić na naiwnożci.
    Pamiętaj,że IP możesz zmienić ,ale można Ciebie namierzyć po ID i innych rzeczach.Także jeżli ktoż kupi lub nawet nie i wniesie wniosek do prokuratury za reklamę niedziałających rzeczy i pociągnie Ciebie do odpowiedzialnożci karnej to się nie wywiniesz 😈

    madziooolek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    skoro jesteż na bieżąco to napewno wiesz że odchudzanie trwa 12 miesięcy i podzielone jest na 3 etapy i w sumie kosztują one 1700 zł + 2 badania….
    zresztą jeżeli ktoż się zdecyduje to się przekona ponieważ u mnie akurat w skład diety redukcyjnej wchodzą 3 diety które mam już za sobą
    a po drugie skoro chciałabym kogoż oszukać to napewno pisałabym na takich forach, a o IP to ty dużo jeszcze nie wiesz bo nawet NK nie zapamiętuje IP, zresztą ja chcę pomóc a nie kogoż oszukać….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SCHUDŁAM!"

Przewiń na górę