• Autor
    Odp.
  • Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    A mnie włażnie wiosną lepiej, łatwiej. Mam plan przystąpić do odchudzania z dietą Cambridge, mam plan codziennie biegać, plan robić brzuszki… generalnie plan stracenia 8kg do maja… uda się?

    adriananana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Dziewczyny, a co sądzicie o różnych programach treningowych? Wiem,że ostatnio zrobiła się na to moda. Ja preferuję ćwiczenia i zdrowe odżywianie się, żadnych diet bo po prostu nie wytrzymałabym, wtedy jeszcze bardziej chce mi się jeżć 🙂 Moja znajoma zaczęła ćwiczyć z programem treningowym z tej strony [usunięto_link] Zazwyczaj podchodziłam sceptycznie do takich treningów, ale ona bardzo go sobie zachwala. A wy, jaki macie do tego stosunek?

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    hej a czy któraż z was korzystała z jedzenia ekologicznego podczas odchudzania? bo jestem ciekawa metod odchudzania z tymi produktami.

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Mi , tak na marginesie, podeszły produkty stąd. [usunięto_link] nawet słodsze, ale słyszałam że odchudzanie z takimi produktami jest często zgubne. Włażciwie że to jest udowodnione naukowo. Więc szukam kogoż kto schudł w opoarciu o takie zarełko:)

    Dziubass
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Również uważam, że wszystkie diety niskokaloryczne, dosyc mocno restrykcyjne wyrządzają dosc duze szkody dla naszego organizmu. Najlepiej jest racjonalnie jesc, regularnie i wiedziec po co sięgac. Czesto mamy dodatkowo pod górke, ze wzgledu na jakies wyniszczacze nam towarzyszace.. zachecam wszystkich do korzystania z analizy nawyków żywieniowych. Nie duzo to kosztuje a przynosi fajne efekty. Taki rodzaj edukacji, bo nie wiem jak inaczej to okreslic. Nie wiem jak w innych miastach ale w Krakowie skorzystałam z [usunięto_link] i siedzac godzine w gabinecie moglam pytac o to o co chcialam. A bywam upioerdliwa i bardzo wnikliwa! Wkazdych innych miastach rowniez na stówe jest taka mozliwosc, dla mnie bomba duzo lepsze niz ukladanie diet tygodniowych itp, bo trafialoby mnie jakbym mialam np cos odmierzac ciagle, wazyc itp.

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Uważam, że nie wart wchodzić w głodówki. Lepiej, aby dieta była zrównoważona i zdrowa. Bo jeżli się odchudzamy to po zrzuceniu zbędnych kilogramów musimy być na diecie całe życie by nie było efektu jojo. I ćwiczenia. Ja przed ćwiczeniami biorę Therm Line bo niecierpliwa jestem i szybciej chce schudnąć.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Nigdy nie lubiłam takich diet głodówek, a potem po jakimż czasie pożerałam wszystko 😉 Teraz jem praktycznie wszystko , mniejsze porcje, odstawiłam cukier, pokarmy mączne, łykam TL forte, ćwiczę i piję dużo wody.

    Aleksandra Samos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Gratuluję, ale będzie teraz problem to utrzymać ponieważ przy dwóch posiłkach dziennie masz spowolniony metabolizm i teraz jeżli zaczniesz jeżć normalnie to waga wróci szybko do poprzedniej. Lepiej jest jeżć 5 mniejszych posiłków niż dwa ale obfite nie wiadomo jakie tak jak Ty. Jest mniejsze prawdopodobieństwo przy takim trybie 5ciu posiłków o efekt jojo 😉

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SCHUDŁAM!"

Przewiń na górę