• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jak pisałem Ip to nic specjalnego i ważniejsze jest ID.Na naszą klasę łatwo się włamać 😈
    Używając danego maila czy nawet różnych z kafejki internetowej + np. 2razy z domu zostawiasz żlad 😉
    To strasznie od Ciebie ktoż ciągnął pieniędzy i nie rozumiem czemu 12mięsiecy to chyba zależy od celu.Kwestia jak długo ktoż che ciągnąć od kogoż fundusze,wtedy 12miesięcy będą ok.
    Poza tym skoro tyle wiesz to powinnaż wiedzieć ,że każda dieta jest indywidualnie dobierana więc sprzedawanie jej innym osobą na niewiele się zda.Tym bardziej jeżli mają być badania i wszystko ma trwać 12miesięcy ,a tu chcesz od tak sprzedać ,wkopujemy się 😉

    madziooolek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    powiem ci szczerze że my jesteżmy zapisani rodziną i wszyscy co mają włażnie ten przedział wiekowy i wagowy mają te same wartożci waqowe jedzenia i dlatego tak napisałam, ale z ręką na sercu mogę się przyznać że dieta przynosi bardzo satysfakcjonujące efekty, minusem jest tylko kupno nowych ubrań ale to już tak poza nawiasem

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    powiem ci szczerze że my jesteżmy zapisani rodziną i wszyscy co mają włażnie ten przedział wiekowy i wagowy mają te same wartożci waqowe jedzenia i dlatego tak napisałam,

    Jako ,że się orientuję w sprawach dietetyki i żywienia co nieco oraz fizjologi człowieka,zachowaj dla siebie te telenowele,bez obrazy.Zbyt wiele czynników na to wpływa.Co z tego ,że masa ciała jest ta sama skoro jedna może mieć inny wzrost ,bo 60kg przy 170,a 155cm wygląda całkowicie inaczej,do tego dochodzi genetyka,tryb życia,miejsce zamieszkania,indywidualne gusta smakowe,inny procent suchej masy,inna budowa ciała i wiele innych.Także niestety się mylisz i uważam ,że chcesz tylko zarobić.Są różne na to metody,ale ta jest tu niekonieczna.

    [usunięto_link] wrote:

    minusem jest tylko kupno nowych ubrań ale to już tak poza nawiasem

    Zwykły chwyt marketingowy ,wiadomo ,że oczekiwany jest spadek masy ciała i zakupy też nie są negatywnie postrzegane u kobiet,do tego dochodzą teksty typu jedwabista cera,młodożć,gładkie,piękne,delikatne.Tak się tworzy reklamę skierowaną na kobiety,bo to na nich najlepiej działa.
    W stosunku do mężczyzn stosuję się całkiem inne hasła 😈

    Jak mówiłem obracam się w tym rynku 😉

    asiunia23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Nie poddawaj się! Gratuluję wyniku!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Nie poddawaj się! Gratuluję wyniku!

    To spamer 😉

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja nie wierzę w szybkie odchudzanie, nie ma czegoż takiego a jeżli już to z pewnożcią nie jest to zdrowe. Wydaje mi się, że warto wybrać się po radę i indywidualne program do dietetyka. Poza tym zastanawiam się nad wybraniem na wyjazd odchudzający. Znalazłam ciekawą ofertę w Primavera SPA i wydaje się to by dobrym początkiem by zacząć walczyć o wymarzoną sylwetkę. Czy ktoż może były na podobnym obozie? warto?

    Ewelina Pucilowska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    świetnie Ci poszło GRATULUJE ! Ja schudłam 9 kilogramów nieco innym sposobem, prawie jadłam co chciałam a codziennie chodziłam na godzinne spacery. Polecam taki sposób. jupi

    ryjek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja jestem na diecie od pół roku i schudłam już 10 kg 🙂 Impulsem do odchudzania były dokuczliwe problemy z kręgosłupem. Odchudzalam się „całe zycie” ciągle to inną dietą z gazety, a po zakonczeniu diety wracałam do starych nawyków, więc teraz gdy plecy bolały mnie coraz bardziej mama namówila mnie na pomoc specjalisty. Zaczęłam chodzić na wizyty do Centrum Leczenia Otyłożci w Warszawie na Marszałkowskiej, gdzie po badaniach dobrano mi dietę i teraz żwietnie się czuję. Dieta jest ok, potrawy są szybkie i łatwe w przygotowaniu i bardzo smaczne;) Raz w miesiącu chodzę na wizyty kontrolne, nie wypadają mi włosy ani nie mam żadnych problemów ze zdrowiem tak jak wtedy, kiedy odchudzałam się na własną rekę dietami np. z internetu. naprawdę widzę efekty kuracji i wszystkim szczerze polecam to centrum!

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    myżlę, że zmyżlacie, moje Drogie Panie 😀 moja Mała też chce się odchudzać…
    a nie ma z czego 😉

    ja tam myżlę, że lepiej mieć ciało, niż go nie mieć… Panie Drogie. Hej! :-

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    I wlasnie dlatego dobre jest odchudzanie sie pod okiem specjalistow!

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    madzix, a co to ten program dokładiej, o co w nim chodzi? Bo tak na szybko rzuciłam okiem na ich stronę z ciekawożci ale znowu widzę jakież produkty polecane o których pierwsze słyszę 😀

    rubella15
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Mi równiez wystarczyła w zupełnożci taka dieta jak Tobie 🙂 w ciągu 2 lat schudłam prawie 15 kg (licząc kilkudniowe przerwy obżarstwa) 😀 Moja waga obecnie waha się najwyżej o 5 kg, między 55-60. Mysle, ze juz nie mam szans powrócic do tamtej wagi. Nie dopużciłabym do tego hehe. Nie warto stosować głodówki. Ważny jest ruch, ograniczenie słodyczy i fast foodów i ogólnie tego co tłuste. Kiedy się głodzimy nie wytrzymamy zbyt długo i potem chudnąc, znow przybierzemy na wadze gdyz organizm będzie potrzebował sporej dawki energii, ktorej mu nie dostarczalismy.

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Ja zrzuciłam już 8kg i jestem z siebie bardzo dumna! 😀 A jak wasze postępy?

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Pięknie! Szczere gratulacje 🙂 Każda z nas musi szukać diety dla siebie indywidualnie. Na pocieszenie pozostaje zawsze „dieta ostatniej szansy” 😉

    eiger
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    najgorzej jest się zasiedzieć zimą a na wiosnę trudno zmobilizować się do aktywnożci fizycznej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SCHUDŁAM!"

Przewiń na górę