• Autor
    Odp.
  • Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja akurat zgadzam sie z Pablo_Escobar w 100% i cieszę się, że są na żwiecie jeszcze ludzie dający takie żwiadectwo. Sama chcialabym żyć według takich zasad, ale życie bywało różne- nie jestem dziewicą i już tego nie zmienię.
    .

    i tak wejdziesz przede mną do Królestwa Niebieskiego

    To bardzo oryginalny i rzadko spotykany komplement. Miło słyszeć i miło spotkać kogoż, kto tak wierzy w ludzi.

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja akurat zgadzam sie z Pablo_Escobar w 100% i cieszę się, że są na żwiecie jeszcze ludzie dający takie żwiadectwo. Sama chcialabym żyć według takich zasad, ale życie bywało różne- nie jestem dziewicą i już tego nie zmienię.
    .

    i tak wejdziesz przede mną do Królestwa Niebieskiego

    To bardzo oryginalny i rzadko spotykany komplement. Miło słyszeć i miło spotkać kogoż, kto tak wierzy w ludzi.

    „Ci ostatni jedną godzinę pracowali, a zrównałeż ich z nami, którzyżmy znosili ciężar dnia i spiekoty”.

    „celnicy i nierządnice pierwsi wejdą do królestwa niebieskiego”.

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    Seks przed żlubem – jak najbardziej jestem za !

    Nie kupuje się kota w worku 🙂

    Co do wypowiedzi Pablo_Escobar – każdy ma prawo do swoich przekonań co nie znaczy, że muszę się z nimi zgadzać 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    „nawet apostolowie” byli manipulowani przez sekciarza. ale sie go na szczescie pozbyto 😆

    gdybys wiedziała coż więcej na temat sekt i sekciarzy, nie opowiadałabyż głupot :]

    Niezła prowokacja, zaraz bedzie dym 😆

    😆

    to nie jest prowokacja.

    gdybys pozbyla sie pseudokatolickich klapek z oczu, zauwazylabys, ze jezusek niczym innym nie byl (jezeli oczywiscie byl) jak szkodliwym sekciarzem.
    a propaganda kk jest tak samo sekciarska jak to, o czym nawijaja grupy religijne, o ktoryc kk twierdzi, ze sa sektami.
    to, ze jakas religia ma wielu wyznawcow, nie zmienia faktu, ze jest sekta robiaca ludziom wode z mozgu. i ja sobie tej wody robic nie daje.

    i nie wyskakuj tu z durnym „gdybys wiedziala…”.
    bo gdybys TY WIEDZIALA troche wiecej o tym, w co wierzysz, nie uwazalabys faktu, ze koles nazwal cie nierzadnica za komplement 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja sam do żlubu bym nie czekał, ale uważam, że to życie tych osób i nie robią nic złego czekając. To indywidualna, osobista sprawa

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    „nawet apostolowie” byli manipulowani przez sekciarza. ale sie go na szczescie pozbyto 😆

    gdybys wiedziała coż więcej na temat sekt i sekciarzy, nie opowiadałabyż głupot :]

    Niezła prowokacja, zaraz bedzie dym 😆

    😆

    to nie jest prowokacja.

    gdybys pozbyla sie pseudokatolickich klapek z oczu, zauwazylabys, ze jezusek niczym innym nie byl (jezeli oczywiscie byl) jak szkodliwym sekciarzem.
    a propaganda kk jest tak samo sekciarska jak to, o czym nawijaja grupy religijne, o ktoryc kk twierdzi, ze sa sektami.
    to, ze jakas religia ma wielu wyznawcow, nie zmienia faktu, ze jest sekta robiaca ludziom wode z mozgu. i ja sobie tej wody robic nie daje.

    i nie wyskakuj tu z durnym „gdybys wiedziala…”.
    bo gdybys TY WIEDZIALA troche wiecej o tym, w co wierzysz, nie uwazalabys faktu, ze koles nazwal cie nierzadnica za komplement 😆

    Powtórzę- gdybyż wiedziała jak funkcjonują sekty i „sekciarze”, nie opowiadałabyż głupot.
    I nie zmuszaj mnie teraz do wykładu na temat sekt, bo nie chce mi się pisać. Jak nie wiesz, to poszukaj sobie co to jest psychomanipulacja i totalnożć- co nijak się ma do nauki, która (jak widać po tobie) nie każdy MUSI przyjąć.
    Dziękuje za uwagę.

    Moje klapki nie są pseudokatolickie- co Ty możesz o nich wiedzieć?

    Odpużć sobie. A To, że nazwał mnie „nierządnicą” mam gdzież. Ty tez powinnaż, bo Ciebie też to tyczy 😆 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja do zadnej sekty nie naleze. zatem…nikt za nierzadnice wg zasad ksiedza mnie uznac nie moze, bo im nie podlegam.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Nie musisz należeć, by ktoż, wedle własnego upodobania i idei tak Cie postrzegał. I nic na to nie poradzisz.

    A Ci, co do sekt należą zazwyczaj używają stwierdzenia „Ja do żadnej sekty nie należę….” 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Nie musisz należeć, by ktoż, wedle własnego upodobania i idei tak Cie postrzegał. I nic na to nie poradzisz.

    A Ci, co do sekt należą zazwyczaj używają stwierdzenia „Ja do żadnej sekty nie należę….” 😆

    ujmijmy to tak, zebys zrozumiala: NIE JESTEM WYZNAWCA ZADNEJ RELIGII.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Wiem o tym. Już pisałaż to kiedyż. Nie zauważyłaż ironii w mojej wypowiedzi? Jak nie to sorry, może była za mało precyzyjna. Ale już schodzimy z tematu, więc kończę nasz dialog i pozdrawiam!
    🙄

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Wiem o tym. Już pisałaż to kiedyż. Nie zauważyłaż ironii w mojej wypowiedzi? Jak nie to sorry, może była za mało precyzyjna. Ale już schodzimy z tematu, więc kończę nasz dialog i pozdrawiam!
    🙄

    ironii? 😆

    zauwazylam to, co zwykle 😆 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Assha, wysłałem Ci priva, odpowiedz mi w temacie o 28letnich dziewicach, albo na privie…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Ale ja nie jestem 28.letnią dziewicą 😆

    Ok, zobaczę, coż tam nasmarował 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    To Ty pierwsza tam do mnie napisałaż 😆 Więc czekam na Twoją odpowiedź 😀

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Tak, napisałam Ci na forum, nie na privie. Ale jeżli już przeszliżmy na priv, pisz do mnie tam, nie tu 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seks przed slubem????"

Przewiń na górę