• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ten niebieski komplecik jest pieknyyy

    musze sie zgodzic ze w e-anna jest dosc taio jak na sklep nternetowy z bielizna jka dla mnie najtanszy ze wszytskich dotychczas tylko ze nie ma tam wszytskich asortymentow ktore sa w innych sklepach

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    czarny i niebieski ladniutki. ale ja jednak nie jestem zwolenniczka kupowania bielizny bez wczesniejszego mierzenia

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja tez i niestety moghe sobie pomarzyc o kupnie ich bielizna bieliznie nie rowna, jeden moze lezec ieknie drugi dziwnie odksztalacajac piersi a rozmiar ten sam

    asia90210
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Jak pierwszy raz kupiłam u niego staniczek tez się bałam że nie będzie pasował:( nosze rozmiar B80:) więc taki zamówiłam pasuje idealnie :jupi: staniczek bardzo wysokiej jakożci, naprawdę jestem zadowolona 🙂

    Mam też chrapkę na jakąż piżamkę z hamany 😉 sprzedający(złapałam z nim kontakt:) bardzo miły Pan :mrgreen: ) odpisał mi że posiada wszystko, no prawie wszystko co znajduje sie na hamana.pl również w atrakcyjnych cenach 🙂 Wystarczy zapisać nazwe serii rozmiar itp i zamówić:) a jeżli chce sobie przymierzyć to mogę się udać do każdego sklepu gdzie tylko maja tą bielizne:) Nabrałam ochotki na kupowanie tylko z kasiorką cieńko 😳 😳 🙂

    asia90210
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    🙂 zawsze nosiłam taki rozmiar, najwygodniej mi w nim:)kiedyż kupiłam B75 ale mnie strasznie uwierał 😡 może dlatego ze byl tani 😳 a wiadomo stanik stanikowi nie rowny 🙂 dlatego wolę zapłacić więcej i kupić coż firmowego bo mam pewnożć co do rozm. i jakożci:) A wracając do twojego pytania… Jestem przekonana ze B80 to mój rozmiar 😀 leży idelnie przy głebszych wdechach praktycznie go nie czuje:) a przy wydechu idealnie dolega:) powiem tak:) pełen komfort 😛 te staniczki maja podwójny push-up i jeżli komuż nie odpowiada można go wyjąć:)

    asia90210
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Dziołszki zobaczcie:)
    *****************************

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    jestem zwolenniczką zakupów z macaniem i przymierzaniem, przynajmniej bielizny, która raz może pasować, a innym razem nie..
    Np moje staniki, zależnie od typu od 75B do 70D i jak tu kupic bez przymierzania?

    czarownica87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja polecam sklep „intymna.pl”, kupowalam tam kiedys stroj kapielowy i bylam bardzo zadowolona:)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jestem osoba bardzo szczupla i potrzebuje stanika z obwodem 60. ten sklep nie oferuje stanikow na szczuple kobiety. po prostu.

    lukkon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jest firma „Kostar” – producent bielizny, który w swojej ofercie ma romiary „60” tylko chyba 60 mają miseczki od C w górę.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Jest firma „Kostar” – producent bielizny, który w swojej ofercie ma romiary „60” tylko chyba 60 mają miseczki od C w górę.

    firma kostar akurat wyjatkowo mi nie odpowiada jesli chodzi o jakosc.

    evve
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Powiem szczerze, że niedawno po raz pierwszy odważyłam się kupić bieliznę online, ale tylko dlatego, że zobaczyłam fajny komplet na jakiejż reklamie (chyba na jakims portalu spolecznosciowym). Nie żaluje, bo co prawda widziałam coż z triupha, ale w koncu kupiłam atlantica. Sklep nazywa się bodajże 4lejdis. Nie znam wielu innych, ale jedno mi się rzuciło w oczy – zero wulgarnej bielizny, czy niemiłych w dotyku pseudoatłasów.

    nutka_o
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja z kolei kupuję bieliznę w necie dożć często i miałam okazję kupić w różnych sklepach – na 4lejdis.pl również i nie powiedziałabym, że coż jest nie tak. Tabela rozmiarów, jak się dowiedziałam od włażciciela (o dziwo, podany jest numer i odebrał sam włażciciel, nie kręcąc nosem, że musi mi pomóc – był naprawde miły) należy do triupmha, oni to narzucają. Sama bielizna – była bez zarzutu, a i paczkę dostałam ekspresowo, co się chyba jednak bardziej liczy w momencie, kiedy znasz swój rozmiar i jak on wygląda w danej marce (zaleta kupowania różnych)…

    marysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Polecam sklep z bielizną La SenzaL:)

    jolka15
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja mogę polecić jagna – duży wybór rozmiarów i firm, ogromna różnorodnożć wzorów, no i ciuszki dla pań i panów, nie tylko bielizna.
    Ostatnio wpadł mi w oko np. taki komplecik ******************

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sklep z bielizną"

Przewiń na górę