• Autor
    Odp.
  • Jolanta Lechowicz
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    TWIN LINGERIE

    Hania77
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja mogę polecić sklep z bielizną damską romantique.pl ze względu na figi i stringi (w sumie duży wybór). Jest też bielizna nocna głównie firmy Miran. Swoją drogą co sądzicie o tej firmie? Mam satynową koszulę nocną i bardzo ją lubię.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja nic bym w tym sklepie nie kupila…nie ma obwodu 60.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    60?
    To już jest anoreksja…

    Ja mam obwód 70 i generalnie wszędzie znajdę coż dla siebie. Tyle, że nieczęsto idzie to w parze z miseczką C (szczegolnie w sklepach przez internet, gdzie do wyboru sa zazwyczaj dwie miary S/M i L/XL)

    a co do sklepów: tryumf, intimissimi, h&m i włażnie obsessive (tyle że mnóstwo ludzi ma te „komplety”)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    60?
    To już jest anoreksja…

    Ja mam obwód 70 i generalnie wszędzie znajdę coż dla siebie. Tyle, że nieczęsto idzie to w parze z miseczką C (szczegolnie w sklepach przez internet, gdzie do wyboru sa zazwyczaj dwie miary S/M i L/XL)

    a co do sklepów: tryumf, intimissimi, h&m i włażnie obsessive (tyle że mnóstwo ludzi ma te „komplety”)

    anoreksja?

    dobrze dobrany biustonosz, a nie anoreksja.

    kiedys tez myslalam, ze moj rozmiar to 70 c.

    pozniej okazalo sie, ze 60f, a teraz potrzebuje juz stanika 60ff lub 60 g.

    mam biust, jestem szczupla.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    tzn co tu dużo mówić, parvati wspomnialas, że masz obwód pod biustem 64. Dla porównania ja mam 74 i jestem osobą z lekką niedowagą. I te moje 74 cm są już bardzo wąskim obwodem. Cięzko sobie wyobrazić że można mieć 64 jeżli nie jest się małą dziewczynką. Nie narzucam Ci anoreksji, ale jestem bardzo ciekawa takiego wyglądu, bo wydawało mi się, że mniejszego ode mnie obwodu już mieć nie można 🙂

    Assha, ja też mam 60 obwodu pod biustem i nie jestem anorektyczka. To kwestia budowy.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moja siostra ma jeszcze mniejszy obwod niz ja.
    moja przyjaciolka: 2 cm wiekszy.

    na obwod pod biustem 74, ktory wcale nie jest az tak malym obwodem, potrzebujesz stanika 65 lub 70 (zalezy od scisliwosci) a nie 60.

    ps. a ja nie mam niedowagi 😆

    mala-megi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    polecam Wam gorąco sklep amber-fashion z ekskluzywną bielizną mój mąż zwariował jak mnie zobaczył w takim pończochowym body a no i bielizna jest markowa i nie rozleci się po pierwszym pracnu..

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    @Józia wrote:

    tzn co tu dużo mówić, parvati wspomnialas, że masz obwód pod biustem 64. Dla porównania ja mam 74 i jestem osobą z lekką niedowagą. I te moje 74 cm są już bardzo wąskim obwodem.

    Assha, ja też mam 60 obwodu pod biustem i nie jestem anorektyczka. To kwestia budowy.

    to masz 74 czy 60 ?

    Luz, wierzę, że to kwestia proporcji. Zapytałam tylko, bo wczeżniej nie słyszałam o takich miarach. Tyle.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    @Józia wrote:

    tzn co tu dużo mówić, parvati wspomnialas, że masz obwód pod biustem 64. Dla porównania ja mam 74 i jestem osobą z lekką niedowagą. I te moje 74 cm są już bardzo wąskim obwodem.

    Assha, ja też mam 60 obwodu pod biustem i nie jestem anorektyczka. To kwestia budowy.

    to masz 74 czy 60 ?

    Luz, wierzę, że to kwestia proporcji. Zapytałam tylko, bo wczeżniej nie słyszałam o takich miarach. Tyle.

    podobne wymiary ma WIEKSZOSC szczuplych, mlodych kobiet.

    tylko producenci bielizny nie zdaja sobie z tego sprawy.

    przeciez stanik z triumpha czy z h&m w rozmiarze 70c jest tak na prawde na kobiete, ktora ma pod biustem kolo 80 cm, a nawet wiecej i przy tym ma bardzo niewielkie piersi.

    a ty…nieswiadomie robisz swoim piersiom wielka krzywde ladujac je w cos takiego.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Więc jak mogę sprawdzić swój PRAWDZIWY rozmiar? Nieraz mierzyłam się w sklepie typu tryumf i zawsze słyszałam to samo…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Więc jak mogę sprawdzić swój PRAWDZIWY rozmiar? Nieraz mierzyłam się w sklepie typu tryumf i zawsze słyszałam to samo…

    zmierzyc sie.

    potrzebujesz pomocy?

    udaj sie do brafitterki w dobrym sklepie z bielizna w twoim miescie.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Te zdjęcia ,które pokazałas mnie przeraziły. Dziewczyny n ie były tak wąskie jak ja a w dodatku zalane tłuszczem. Nie mogłam uwierzyć, że i ja i te na fotkach mamy taki sam rozmiar.
    Postanowilam sie jeszcze raz zmierzyć i rzeczywiżcie – zapomniałam się, że mój rozmiar to nie 74 a 64.

    I stąd też najpierw pisałam, że mam rozmiar 60E, a potem, że 65C. Po prostu gdy się zmierzyłam to wynik wyszedł 60E, a po pewnym czasie gdy jeszzce raz chcialam obliczyć rozmiar, machnęłam się o 10 cm 😆 i wyszło mi 65C. Całe szczężcie, że potem takiego nie zamówłam.

    Assha możesz wybrać się do brafitterki, lub obliczyć rozmiar specjalnym kalkulatorem. ja tak zrobiłam po czym odrazu zamówiłam stanik i był dopasowany najlepiej jak być mógł.Znacznie lepiej niż te, które „dopasowywalam” kiedyż w sklepach 🙂

    Więc mój szok spowodowany myżlą, że masz o 10 cm mniejszy obwód ode mnie był raczej uzasadniony

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Mówisz o tych linkach od parvati? Zalane tłuszczem??
    Moim zdaniem ta 77 ma po prostu obfity biust i brzydki stanik, dlatego wygląda nieatrakcyjnie- no ale nie z powodu nadmiaru tłuszczu..

    😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯

    Aha….

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    Te zdjęcia ,które pokazałas mnie przeraziły. Dziewczyny n ie były tak wąskie jak ja a w dodatku zalane tłuszczem. Nie mogłam uwierzyć, że i ja i te na fotkach mamy taki sam rozmiar.
    Postanowilam sie jeszcze raz zmierzyć i rzeczywiżcie – zapomniałam się, że mój rozmiar to nie 74 a 64.

    I stąd też najpierw pisałam, że mam rozmiar 60E, a potem, że 65C. Po prostu gdy się zmierzyłam to wynik wyszedł 60E, a po pewnym czasie gdy jeszzce raz chcialam obliczyć rozmiar, machnęłam się o 10 cm 😆 i wyszło mi 65C. Całe szczężcie, że potem takiego nie zamówłam.

    Assha możesz wybrać się do brafitterki, lub obliczyć rozmiar specjalnym kalkulatorem. ja tak zrobiłam po czym odrazu zamówiłam stanik i był dopasowany najlepiej jak być mógł.Znacznie lepiej niż te, które „dopasowywalam” kiedyż w sklepach 🙂

    Więc mój szok spowodowany myżlą, że masz o 10 cm mniejszy obwód ode mnie był raczej uzasadniony

    ciekawe, ze wczesniej pisalas, ze prawie wcale nie roznil sie od starych stanikow 😆

    szczegolnie pierwszy link pokazuje dziewczyne zalana tluszczem 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sklep z bielizną"

Przewiń na górę