• Autor
    Odp.
  • sylwana191
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Polecam sklep [usunięto_link], duży wybór i dużo promocji, ze zwrotem też nie ma problemu jak nie pasuje. 😀

    sylwana191
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził! Kupuje w tym sklepie i wielu moich znajomych też i nie marudzą. Jeżli chodzi o dobry dobór staników to sama się tym zajmowałam, jestem po wielu szkoleniach (min. Triumpha, Anity i Feliny)i czasami przerażają mnie wypowiedzi osób mało żwiadomych jak się dobiera stanik. Wiedza przeczytana na forum to nie wszystko, trzeba troche podobierac staniki indywidualnie w realu, a nie wirtualnie. Pozdrawiam
    P.S ja i tak będę kupowac w tym sklepie, bo wiem czego chcę.

    agaticzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    a ja coż chyba nawet o nich słyszałam, ale to chyba związane było z omeną? no i wiem że mama mojej koleżanki też tam kiedyż coż zamawiała – nie wiadomo mi niczego na temat jakichkolwiek narzekań 😉

    agaticzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    a ja coż chyba nawet o nich słyszałam, ale to chyba związane było z omeną? no i wiem że mama mojej koleżanki też tam kiedyż coż zamawiała – nie wiadomo mi niczego na temat jakichkolwiek narzekań 😉

    agaticzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    @mak polny wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Polecam sklep [usunięto_link], duży wybór i dużo promocji, ze zwrotem też nie ma problemu jak nie pasuje. 😀

    Mnie nie zachwyca. Rozmiarówka mało urozmaicona. Mojego rozmiaru w ogóle nie znalazłam. Bielizna mało atrakcyjna, a ceny jak dla mnie kosmiczne.

    Mam podobne odczucia co do tego sklepu. Bielizna raczej mojego wzroku przykuwa…

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    kupowanie bielizny w necie jest o wiele wygodniejsze niż łażenie po sklepach i szukanie odpowiedniego kompletu, szczególnie kiedy czasu ma się mało, no i przeważnie wybór w stacjonarnych sklepach jest znikomy, także wolę wejżć na koronka.pl wybrać bieliznę która najbardziej mi się podoba, a na drugi dzień odebrać przesyłkę z seksownym biustonoszem 😉

    agaticzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    kupowanie bielizny w necie jest o wiele wygodniejsze niż łażenie po sklepach i szukanie odpowiedniego kompletu, szczególnie kiedy czasu ma się mało, no i przeważnie wybór w stacjonarnych sklepach jest znikomy, także wolę wejżć na koronka.pl wybrać bieliznę która najbardziej mi się podoba, a na drugi dzień odebrać przesyłkę z seksownym biustonoszem 😉

    no ale są też i fajne sklepy gdzie wybór duży a ekspedientka potrafi pomóc w odpowiednim wyborze 😉 chociaż wiem, że są one niestety rzadkożcią

    agaticzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    @mak polny wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    kupowanie bielizny w necie jest o wiele wygodniejsze niż łażenie po sklepach i szukanie odpowiedniego kompletu, szczególnie kiedy czasu ma się mało, no i przeważnie wybór w stacjonarnych sklepach jest znikomy, także wolę wejżć na koronka.pl wybrać bieliznę która najbardziej mi się podoba, a na drugi dzień odebrać przesyłkę z seksownym biustonoszem 😉

    no ale są też i fajne sklepy gdzie wybór duży a ekspedientka potrafi pomóc w odpowiednim wyborze 😉 chociaż wiem, że są one niestety rzadkożcią

    Raczej jest takich sklepów niewiele i raczej znajdują się w większych miastach.

    No niestety masz rację, a szkoda bo takie sklepy powinny być na porządku dziennym i nie tylko w wielkich miastach… może jeszcze doczekamy takich czasów 😉 chyba, że wszystko pójdzie w inną stronę i już tylko w Internecie będziemy robić zakupy…

    kiti1986
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    No niestety masz rację, a szkoda bo takie sklepy powinny być na porządku dziennym i nie tylko w wielkich miastach… może jeszcze doczekamy takich czasów 😉 chyba, że wszystko pójdzie w inną stronę i już tylko w Internecie będziemy robić zakupy…

    oj mam jednak nadzieję, ze do tego nie dojdzie… nie wyobrażam sobie robienia zakupów tylko i wyłącznie przez internet :/

    aneta_avocado
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A ja polecam sklep z bielizną Avocado, rozmiarówka od C do J, tak więc prawie każdy znajdzie w nim coż dla siebie.
    Mamy sklepy stacjonarne w Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu, a także sklep internetowy:

    Zapraszam 🙂

    siasia1982
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej,

    Ja to lubie bardzo tradycyjną bieliznę, i dla dzieci też tylko bawełnianą kupuje.
    Ja lubie sklep „eko-bielizna”, Jesli potrzebuje bielizne w dziwnym rozmiarze to pisze na maila i chetnie szyją.

    pozdrowionka
    Zuzia

    siasia1982
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Bardzo przepraszam za blędy, nikogo nie chcę urazic.

    Co do dzinych rozmiarów, to chodzi mi o wymiary niestandardowe, osoba w mojej rodzinie cierpi na bardzo rzadką genetyczną chorobę i niestety ma bardzo nietypową budowe ciała 🙁 kupienie bielizny w sklepie graniczy wręcz z cudem, a u tego poducenta można zamówić własnie taki „dziwny rozmiar”.

    I to włażnie chciałam przekazać a ty mi tu piaskiem w oczy.

    Zuzia

    gosia380
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czeżć jestem tu nowa ale znalazłam nowy sklepik z bielizną mają nawet mój rozmiar (chyba jeden z tych niestandardowych ) 75g miałyżcie któryż z tych biustonoszy xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Słuchajcie a co myslicie na temat bielizny eko ?
    Czy w ogole zwracacie uwage na taki szczegół kiedy wybieracie dla siebie koszulki,aby były one ze 100% bawełny?

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    ola a jaka to jest bielizna eko ?
    Rozumiem ze musi byc wykonana z naturalnych składników jak np.czysta bawełna ?
    Zwykle w sklepach,czy sieciówkach mozna kupic bielizne z domieszka jakis sztucznych składników,wiec gdzie takiej szukac?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sklep z bielizną"

Przewiń na górę