• Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jesli chodzi o eko-bielizne to własnie tutaj sama bielizna jest wykonana z najdelikatniejszej ,oczywiscie 100% bawełny.To odczucie delikatnosci jest tak wyraznie ze daje sie odczuć juz po pierwszym zalożeniu.A przeciez najwazniejszy jest ten komfort noszenia bielizny.

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    o rany ja mam sporo takich sklepów z bielizną, w sensie, że sporo lubię, do których często zaglądam. Ciężko mi powiedzieć, który lubię najbardziej no i przyznam szczerze, że lista tych ulubionych sklepów ciągle rożnie, ostatnio do niej dołączył melissa.com.pl. I powiem wam, że przekonałam się do tego, żeby kupować bieliznę w internecie.

    moniam78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ostrzegam przed sklepem sexy-lady.pl, który miał ostatnio promocję na grouponie. weszłam na ich stronę i zachęcona konkretnym artykułem kupiłam groupon. okazało się że oczywiżcie nie było go na stanie, o czym dowiedziałam się dopiero 3 dni po złożeniu zamówienia! to, że umowa została zawarta i wg. prawa nie powinny mnie obchodzić tłumaczenia ich nie obchodzi, bo regulamin sklepu jest ponad prawem… w dodatku jestem zmuszone kupić teraz coż, co w ogóle mi się nie podoba… odradzam!

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Triumph to kiedyż miał dobrą bieliznę teraz o niebo słabiej, nasze marki lepsze.

    Inne niz zwykle
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Niedawno powstała taka polska firma:

    „sin-clothing.com”

    Produkują retro bielizne w Łodzi. Ciekawe co o tym myżlicie

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Możesz wstawić jakież zdjęcia tej bielizny? Bo to nowa firma i szczerze mówiąc to niewiele o niej wiadomo. Zapraszam także na nasza stronę gdzie każda z Was znajdzie coż dla siebie.

    Ambrozja2122
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja też dołączę się do dyskusji i polecam Wam fajny sklep z bielizną: [usunięto_link] Stronę tę znalazłam jak szukałam biustonosza żlubnego. Oczywiżcie wybrałam sobie wtedy cudny staniczek, a od tego czasu robię tam dożć systematyczne zakupu. Sklep sprawdzony, także polecam 🙂

    kamil22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie rozumiem po co kupować bieliznę w zwykłym sklepie, jeżli można to zrobić internetowo, nie wychodząc z domu. Znam np kontri.pl w razie problemów zawsze można odesłać produkt. Wybór jest o wiele większy, poza tym ceny są lepsze, a w wyprzedażach możesz kupić dany produkt najlepszych marek za grosze.

    Artichoke
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Kamil, oczywiżcie że fajnie jest iżć osobiżcie do sklepu z bielizna i tam zmierzyć biustonosze i od razu wiadomo, ktory dobrze leży, a który niestety nie.

    Wszystko ma swoje plusy i minusy.

    W sklepie internetowym jest zwykle większy wybór, można sobie na spokojnie pooglądać nie wychodząc z domu, no i cenowo jest dużo lepiej niż w sklepie 'stacjonarnym’.
    Natomiast zawsze jest ryzyko że jednak pomimo przestudiowania tabeli rozmiarów coż nie będzie idealnie leżało.
    Oczywiżcie zawsze można odeslać, ale jest to troche up… liwe.

    Ja akurat także sobie chwalę sklep Kontri.pl i kupuje tam z powodów wymienionych powyżej, a także dlatego że przy dwójce małych dzieci po prostu nie mam czasu godzinami włóczyc sie po centrach handlowych i mierzyc tysięcy staników. Poza tym to nawet nie wiem gdzie w „normalnym” sklepie u siebie mogłabym kupic sobie bieliznę firm Gaia albo Ava, a ich staniki są jakby na mnie skrojone.

    W sumie w Kontri mają dobrze opisane tabele z rozmiarami, zdarzyło mi się bodajże tylko raz, ze stanik nie do końca dobrze na mnie lezał, ale ze kupiłam go w promocji za 15 PLN to nie chciało mi się go odsylac i oddałam siostrze.

    Ale oczywiscie gdybym jeszcze do tego wszystkiego miala mozliwosc wszystko przymierzyc przed zakupem, byloby super.

    Tawny90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Myżlę, że inni włażciciele miejscu powinna [usunięto_link] jako model , bardzo czyste i doskonałe przyjazny dla użytkownika, styl i design, nie mówiąc już otreżci . Jesteżekspertem w tym temacie !

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Bielizna erotyczna to zawsze ciekawe rozwiązanie aby zabić rutynę w łóżku,sama często eksperymentuję i zakładam sexi haleczki- muszę przyznać,ze działa a wybór mamy przecież bardzo szeroki,to na co się zdecydujemy zależy tylko od nas:)

    e-shaman_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Tak się składa,że bielizna zajmujemy się na co dzień wiec w razie pytań zawsze pomożemy i doradzimy,mamy szeroki wybór kilku kolekcji,a każda z nich wyznacza pewną jakożć.

    Ada-Bielizna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Polecam także Ada-Bielizna,zajmujemy się tym od dawna i mamy niezbędne dożwiadczenie,w razie pytań zawsze służymy pomocą:)

    AnnaW77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] tutaj jest fajna bielizna i nie droga, same polskie marki 🙂 Polecam!

    Natalia Olszewska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Śmiech na sali z tym usuwaniem linków pod postem, w którym ktoś jasno pyta o konkretne sklepy 🙂 Ciężko wyszukać sklep po samej nazwie. Mewa24.pl [usunięto_link] wstawiam i mam nadzieję, że ktoś łaskawie nie usunie 🙂 sklep rewelacyjny, bo kupuję tam bieliznę od ponad roku i jestem za każdym razem zadowolona.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sklep z bielizną"

Przewiń na górę