• Autor
    Odp.
  • sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    a w jakim czasie? BO to duża utrata wagi. zbyt szybko to nie zdrowo

    luk123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    czeżć znalazłem kiedyż na internecie książkę w postaci pdf [usunięto_link] i powiem wam że działa . Mówi o tym co jeżć czego nie i jak jeżć by przyspieszyć metabolizm co skutkuje spalaniu zapasów tłuszczu, polecam

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    o jeju jeju jeju, widzę nastały czas szprycowania się chemią ;/ założyłam ten wątek z nadzieją wspierania się w codziennym treningu a nie czytania o „cudownych suplementach” dziewczyny sport to zdrowie!

    no oczywiżcie, że tak, nie ma mowy o odchudzaniu bez ćwiczeń i ma nadzieję, ze każda z nas to rozumie. Co do cudownych suplementów są to wspomagacze, często o naturalnych składnikach. Dlatego nie widzę nic złego w tym, żeby ich używać, przynajmniej po ćwiczeniach nie czuję się wypompowana.

    gonio
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Kurcze ja poczytałam troche o suplementach i o bieganiu z pulsem jeszcze więcej.
    Teraz jestem na etapie biegania w odpowiednim tempie bo nie wiem czy zdecydować się na zakup pulsometru, a dodatkowo codzienna dawka magnezu w postaci suplementu

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Kurcze ja poczytałam troche o suplementach i o bieganiu z pulsem jeszcze więcej.
    Teraz jestem na etapie biegania w odpowiednim tempie bo nie wiem czy zdecydować się na zakup pulsometru, a dodatkowo codzienna dawka magnezu w postaci suplementu

    no ten pulsometr fajna sprawa, tylko strasznie droga;/ myżlę, że dopiero jak będziesz chciała związać się z joggingiem na dłużej to warto zainwestować

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    czemu akurat tego produktu uzywasz? jaka znalazlas jego przewage nad podobnymi?

    czemu akurat tego produktu uzywasz? jaka znalazlas jego przewage nad podobnymi?[/quote]
    nie lubię tabletek, zapominam ich zażywać, te przed jedzeniem, te po jedzeniu, a te w trakcie, poza tym obciążają żołądek. a to jest łatwo przyswajalne i wlewam to rano do butelki piję cały dzień i nie zapominam 🙂 no i działanie mnie zadowala 🙂

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Bieganie wpływa rewelacyjnie na spalanie tkanki tłuszczowej – zauważyłyżcie, że jak się zaczyna trenować, to w niektórych miejscach skora zaczyna piec i robić się czerwona? Ja ostatnio wyczytałam, że to włażnie dlatego, że jest jej za dużo i potem, jak zaczyna się ujędrniać, to potem to mija 🙂 Poza tym odpowiednio dobrane przyprawy wpływają na przyspieszenie metabolizmu i co za tym idzie, szybsze spalanie. Ja ogólnie połączyłam dietę 3D (dieta ta opiera się na przyprawach + rozsądnym menu) i bieganie (takie półgodzinne lekkie przebieżki), zobaczymy, co z tego będzie 🙂 Na pewno nie można działać np. tylko przez ćwiczenia i jeżć fast foody albo tylko jeżć warzywka i nie ćwiczyć.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    nie lubię tabletek, zapominam ich zażywać, te przed jedzeniem, te po jedzeniu, a te w trakcie, poza tym obciążają żołądek. a to jest łatwo przyswajalne i wlewam to rano do butelki piję cały dzień i nie zapominam 🙂 no i działanie mnie zadowala 🙂

    masz porównanie z innymi podobnymi żrodkami?

    zgadzam sie ze z tabletkami sa same klopoty, ale
    chodzenie caly dzien z duza butelka wody chyba nie jest najwygodniesze?

    tak odchudzałam się parę razy już i próbowałam wielu rzeczy 🙂 kobiece torebki są bardzo pojemne 🙂 zazwyczaj przychodzę do pracy stawiam wodę na biurko i wypijam w ciągu dnia, wiec nie jest to wielki problem

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    @Spopielała wrote:

    Bieganie wpływa rewelacyjnie na spalanie tkanki tłuszczowej – zauważyłyżcie, że jak się zaczyna trenować, to w niektórych miejscach skora zaczyna piec i robić się czerwona? Ja ostatnio wyczytałam, że to włażnie dlatego, że jest jej za dużo i potem, jak zaczyna się ujędrniać, to potem to mija 🙂 Poza tym odpowiednio dobrane przyprawy wpływają na przyspieszenie metabolizmu i co za tym idzie, szybsze spalanie. Ja ogólnie połączyłam dietę 3D (dieta ta opiera się na przyprawach + rozsądnym menu) i bieganie (takie półgodzinne lekkie przebieżki), zobaczymy, co z tego będzie 🙂 Na pewno nie można działać np. tylko przez ćwiczenia i jeżć fast foody albo tylko jeżć warzywka i nie ćwiczyć.

    Ty chyba mówisz o rozstępach naprawdę, bo jak mnie skóra piecze i robi się czerwona to dlatego, że pęka i robią się paskudne rozstępy.

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    @Spopielała wrote:

    Poza tym odpowiednio dobrane przyprawy wpływają na przyspieszenie metabolizmu i co za tym idzie, szybsze spalanie. Ja ogólnie połączyłam dietę 3D (dieta ta opiera się na przyprawach + rozsądnym menu) i bieganie (takie półgodzinne lekkie przebieżki), zobaczymy, co z tego będzie 🙂 Na pewno nie można działać np. tylko przez ćwiczenia i jeżć fast foody albo tylko jeżć warzywka i nie ćwiczyć.

    Ja nie lubię biegać (choć chciałam się przemóc), ale za to przepadam za jazdą na rowerze – zimą stacjonarnym, teraz przerzucam się na zwykły 🙂 Ale chyba mimo wszystko przydałaby mi się jakaż dieta, bo mimo wszystko przez zimę nieco przytyłam :/ Spopielała, a gdzie można poczytać konkretnie o tej diecie 3D? Jak długo należy ją stosować? Czy warto do niej dołączyć jakież suplementy?

    gonio
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Kurcze ja poczytałam troche o suplementach i o bieganiu z pulsem jeszcze więcej.
    Teraz jestem na etapie biegania w odpowiednim tempie bo nie wiem czy zdecydować się na zakup pulsometru, a dodatkowo codzienna dawka magnezu w postaci suplementu

    no ten pulsometr fajna sprawa, tylko strasznie droga;/ myżlę, że dopiero jak będziesz chciała związać się z joggingiem na dłużej to warto zainwestować

    mnie kiedyż ktoż wytlumaczyl zasady biegania tak, że trzeba biec na 70% swoich mozliwosci, 70% maksymalnego tętna, pytanie jak to ocenić, ano tak, żeby biec tak, żeby być w stanie rozmawiać podczas biegu, i wtedy zaoszczedzic kase na pulsometr

    Tak też słyszałam i czytałam nawet o tych 70% możliwożci i staram się tak biegać, ale wiem że ma to też swoje wady i czasem może być nie wiarygodne dlatego myżlałam żeby już za jakiż czas zaopatrzyć się w coż takiego

    Ewa Bis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Często podaje się tą sztuczkę z możliwożcia rozmawianai w trakcie biegu. Pozostaje jednak drobne „ale” co w sytuacji kiedy biegamy sami, słuchawki na uszach i wsłuchujesz sie w swoje myżli..przecież nie będę rozmawiała sama ze soba na głos 😉 Pulsometr ma ten plus, ze będzie nas tez dodatkowo mobilizował do intensywniejszego i regularnego treningu.

    Ewa Bis
    eRzecznik pulsometrów Timex Ironman

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    tak odchudzałam się parę razy już i próbowałam wielu rzeczy 🙂 kobiece torebki są bardzo pojemne 🙂 zazwyczaj przychodzę do pracy stawiam wodę na biurko i wypijam w ciągu dnia, wiec nie jest to wielki problem

    aha
    a ile tej wody ze slimtin trzeba dziennie wypic?

    1,5 litra, mam racje?

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja nie lubię biegać (choć chciałam się przemóc), ale za to przepadam za jazdą na rowerze – zimą stacjonarnym, teraz przerzucam się na zwykły 🙂 Ale chyba mimo wszystko przydałaby mi się jakaż dieta, bo mimo wszystko przez zimę nieco przytyłam :/ Spopielała, a gdzie można poczytać konkretnie o tej diecie 3D? Jak długo należy ją stosować? Czy warto do niej dołączyć jakież suplementy?

    Myżlę, że rower to tez bardzo dobra opcja, ważne, żeby w ogóle zacząć się ruszać i żeby dany rodzaj aktywnożci sprawiał nam przyjemnożć, bo nie ma sensu się męczyć, motywacja szybko znika i porzucamy dany sport, za którym nie przepadałyżmy. Jak wpiszesz w google „dieta 3D chili”, to na pewno znajdziesz 🙂 Polecam też zajrzeć na inne fora, bo czasem ludzie na bieżąco relacjonują swoje efekty diety. Dietę stosujesz, dopóki nie osiągniesz wymarzonej wagi, ja sumplementów nie stosuję żadnych na odchudzanie, nie czuję takiej potrzeby, no, ale to ja 🙂

    fraise23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja długo próbowałam spalić tłuszcz z brzucha. Próbowałam różnych diet i sporo ćwiczyła ale nic się poprawiało. Koleżanka powiedziała żeby poszukała jakiż suplementów i się nimi wspomogła. Zawsze byłam sceptyczna wobec łykania tabletek, ale okazało się że nie potrzebnie! Super działają tabletki z kofeiną, l-karnityną czy CLA. Jest ich na rynku sporo…
    Ja używam Therm Line, ma na prawdę imponujący skład.Jestem bardzo zadowolona i mam po nim dużo energii do ćwiczeń ( a ćwiczę najczężciej w domu i trudno czasem się zmobilizować ;)). W tym roku chyba odważę się na bikini na plaży 🙂 jupi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sposób na spalenie tkanki tłuszczowej"

Przewiń na górę