• Autor
    Odp.
  • Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    panirewolucja ma racje – najlepiej naturalnie. Ale przyznam, nie słyszałam jeszcze opinii, że te sztuczne się mogą nie przyswoić. A zasłyszane hydrowitaminy?

    Kajka-Bajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Jestem wegetarianką, włażciwie pól weganką, więc suplementację sobie wit. B12. Poza tym staram się tak dobierać jedzenie, żeby mi nic nie brakowało. Jednak witaminy i składniki mineralne o wiele lepiej wchłaniają się z żywnożci, w naturalnej formie, a wszelkie tabletki obciążają wątrobę. Jak jest potrzeba to wtedy wiadomo trzeba, ale myżlę, że podstawą powinno być odżywianie.
    Tylko w czasie sesji czasem ciężko jest dbać o włażciwy jadłospis 😉

    Kate32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Na stronie jednego dietetyk przeczytałam taki cytat „zdrowie tkwi w naturze” – i uważam, że to prawda. Ten dietetyk układa diety bez suplementów. Do tego miły facecik, ma zdjęcie na stronie – same zobaczcie. [usunięto_link]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Bardzo byż się zdziwiła co do tego stwierdzenia.I nie spamuj 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Jednak witaminy i składniki mineralne o wiele lepiej wchłaniają się z żywnożci, w naturalnej formie,

    nieprawda

    [usunięto_link] wrote:

    Akurat te hydrowitaminy mają wyjątkowo mało chemii jak na tego rodzaju suplement, bo ani żadnych utwardzaczy, ani innych cudów, ot woda i odpowiednio spreparowane witaminy 🙂 Żeby wszystkie suplementy diety były tak zdrowe to by było cudnie 🙂
    A czego dokładnie ola57777 Ci brakuje w Plusssz Up’ie?

    Mijasz się z prawdą i co z witaminami rozpuszczalnymi w tłuszczach?

    [usunięto_link] wrote:

    przedrostek BIO oznacza, że wszystkie składniki wykorzystane do produkcji danej rzeczy pochodzą z upraw ekologicznych.

    Należy pamiętać kto wystawił certyfikat jeżli Polskie Towarzystwo Rolnictwa Ekologicznego mamy gwarancję dobrej jakożci.Warto się również orientować co i jak ,bo np . papryka kumuluję toksyny i warto wybrać bio ,ale np. brokuły nie kumulują ich zbytnio i można bez problemu oszczędzić pieniądze kupując bez certyfikatu 😉

    Kajka-Bajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Jednak witaminy i składniki mineralne o wiele lepiej wchłaniają się z żywnożci, w naturalnej formie,

    nieprawda

    Dlaczego tak uważasz??

    Coż mi się źle zacytowało 😕

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie prawdą jest ,że np minerały lepiej wchłaniają się z żywnożci.W tej chili dostępne są minerały w formach chelatowanych co poprawia ich wchłanianie i wydalanie nadmiaru.
    Witaminy podaje się po jedzeniu więc problem wchłanialnożci znika,poza tym coraz czężciej dodaję się bioflanoidy.Choć prawdą jest ,że to naturalna żywnożć powinna stanowić ich główne źródło.Tym bardziej ,że suplementy da się przedawkować ,a naturalnie raczej jest to niemożliwe.

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Jednak witaminy i składniki mineralne o wiele lepiej wchłaniają się z żywnożci, w naturalnej formie,

    Ja się z ty zgadzam, sama łykam dużo suplementów, ale to tylko dlatego, że jem raczej mało ciekawie i niezdrowo. Tym niemniej naturalna, zdrowa żywnożć zawsze będzie najlepsza 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Jednak witaminy i składniki mineralne o wiele lepiej wchłaniają się z żywnożci, w naturalnej formie,

    Ja się z ty zgadzam, sama łykam dużo suplementów, ale to tylko dlatego, że jem raczej mało ciekawie i niezdrowo. Tym niemniej naturalna, zdrowa żywnożć zawsze będzie najlepsza 🙂

    Z czym się zgadzasz że lepiej się wchłaniają czy ,że natura jest lepsza?

    Brenda
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Jednak witaminy i składniki mineralne o wiele lepiej wchłaniają się z żywnożci, w naturalnej formie,

    Ja się z ty zgadzam, sama łykam dużo suplementów, ale to tylko dlatego, że jem raczej mało ciekawie i niezdrowo. Tym niemniej naturalna, zdrowa żywnożć zawsze będzie najlepsza 🙂

    Wiadomo, ale kto ma czas na to, żeby biegać po sklepach ze zdrową żywnożcią, których w Polsce praktycznie nie ma, albo codziennie na ryneczek po zdrowe warzywa bez gmo? Ja się cieszę jak mam czas zjeżć jakikolwiek obiad. Już by mi dawno paznokcie i włosy wypadły gdyby nie suplementy. Kiedyż eksperymentowałam też z odchudzającymi, ale teraz biorę tylko zestaw witamin specjalnie dla kobiet, nazywa się [usunięto_link]. Zobaczcie sobie wartożć odżywczą;)

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Ja się zaopatruję w hellhound.pl w L-KARNITYNE. Nie narzekam, bardzo mi to pomaga w treningach. Biorę przed każdym pójżciem na trening i naprawdę działa. Dodatkowo widzę efekty u mojego chłopaka więc mogę zdecydowanie polecić ten suplement 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jaki niby efekt widzisz u swojego chłopaka,pewnie trenuję z tobą?

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    🙂 no niestety nie trenuje ze mną – nawet co do 6 weidera to wolimy ja jednak robić osobno, ale przynajmniej z tej samej siłowni korzystamy. Co do efektów to widzę u niego bardziej (znaczy się lepsze) bo on to długo stosuje i ćwiczy regularniej niż ja…niestety 🙂 I włażnie dzięki niemu zaczęłam korzystać z l-karnityny. Mam zdecydowanie więcej energii do ćwiczeń, widzę też różnicę w moim tłuszczyku i co chyba najlepsze nie mam takich zakwasów jak wczeżniej. Pozdr

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Myżlę,że dzięki karnitynie nie poprawił wcale sylwetki ,a włażnie dzięki systematycznym treningom.Coż tam energii daje ,ale czy warte pieniędzy.Przy niskim spożyciu mięs można żmiało suplementować się tym aminokwasem gdyż mamy spory jego spadek w organizmie.Pamiętaj tylko ,że może niekorzystnie wpływać na działanie tarczycy,więc jeżli masz z nią jakiż problem wybierz inny suplement.

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Co w takim razie polecasz? Oczywiżcie się ruszam i to przeciętnie pewnie więcej niż inne dziewczyny (potencjalnie) tak aby coż móc ulepszyć. Z tym, ze wolałabym suplementy ewentualnie jakież odżywki choć nie jestem przekonana.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nic o tobie nie wiem więc nie będę polecał.Możesz co najwyżej dokupić [usunięto_link]

    L-karnityne też możesz jeżć już pisałem,chyba,że masz kłopoty z tarczycą wtedy odwiedź lekarza.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Suplementy diety."

Przewiń na górę