• Autor
    Odp.
  • gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    ok , dobry pomysł , choć juz wkleiłem w temacie ”Poznajmy sie ”

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    bo powiem szczerze , tracę już cierpliwożć 🙂

    aż tak źle? nie martw się, na pewno kogoż spotkasz 🙂 w końcu każdy z nas ma kogoż przeznaczonego 🙂

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    😀 dzięki Meg 77 to miłe , ostatnio nawet myżlałem o jakiejż wizycie u

    wróżki 🙂 … wiem teraz sobie myslicie – co za facet ??

    ale powiem jedno , im wiecej mam doswiadczeń z kobietami

    tym trudniej mi je zrozumiec 😕

    Black
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Najlepiej nie myżl o tym za dużo ;-). Akurat sfera uczuć to obszar, w którym zdecydowanie sprawniej poruszasz się nie umysłem, tylko intuicją.

    I życzę powodzenia. Ja po 2 latach bezowocnych niemal poszukiwań w końcu kogoż znalazłam (jak to często bywa – pod samym nosem). Póki co trzymam i nie puszczę :D. Pozdrawiam

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Poznawanie ludzi przez internet jest ciekawym dożwiadczeniem. Jeszcze nie próbowałam, ale zamierzam założyć konto na sympatii. Mam chłopaka, ale on nie docenia mnie…

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Dzięx Black , ja teraz jestem w takim punkcie swojego życia ,

    że wszystko co do tej pory zrobiłem , nie ma juz większego znaczenia.

    Chyba wyjadę , może na obczyżnie kogoż poznam .

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    gagat12 pomysł z wróżką jest całkiem ok. ja sama się zastanawiam czy się nie wybrać … jedni w to wierzą, inni nie …. znajoma mojej mamy była u wróżki, teżciowa mojej znajomej była, moja koleżanka była, znajoma z pracy – i za każdym razem się sprawdzało …. więc może jednak warto spróbować … ???
    a poza tym – nie zadręczaj się tak bardzo, że ciągle jesteż sam. skup się na tym co w tej chwili, a Miłożć sama zapuka do Ciebie, i to zapewne w momencie, gdy się nie będziesz jej spodziewał 🙂 tak to już przeważnie jest. znam to po sobie. jak kiedyż ciągle zadręczałam się że jestem sama, nikogo nie mam … to ciągle byłam. a kiedy przestałam nad tym rozmyżlać – poznałam faceta, co prawda nie jesteżmy już razem – widocznie to nie on jest mi przeznaczony – ale tak to już jest – strzała amora uderza niespodziewanie 🙂
    acha, i nie próbuj nas zrozumieć, jesteżmy dożć skomplikowane 😉 nas trzeba po prostu zaakceptować i pokochać 😀

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    i pomyżleć że sam jeszcze rok temu udzielałem dokłdnie takich samych rad mojej przyjaciółce , która teraz ma chłopaka i jest zakochana po uszy ,
    i to z wzajemnożcią ….

    jeste taka storonka /www.mandagaz.pl może poszli bysmy

    tam kiedyż razem 🙂

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    i pomyżleć że sam jeszcze rok temu udzielałem dokłdnie takich samych rad mojej przyjaciółce , która teraz ma chłopaka i jest zakochana po uszy ,
    i to z wzajemnożcią ….

    a widzisz gagat12 najwyższy czas byż Ty tej rady posłuchał 🙂 i jeszcze będziesz mi dziękował 😉 🙂
    a na stronkę sobie wejdę i zobaczę co proponujesz 😉 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja odkąd dostałam przepowiednie od smsowej wróżki,już sie nie radziłam żadnych medium 🙂 Napisała mi,że poznam swoją miłożc w wieku 21 lat,a do tej pory będą pojawiać się nieodpowiedni mężczyźni… i to się zgadza wszystko(z wyjątkiem tej miłożci,bo 21 lat będę miała za 3,5 miesiąca 😀 ).Jednak nie wierzę w to zbyt mocno 🙂 Nie wiem czy to dobry pomysł z tą wróżką… powie jakąż pierdołe a później człowiek za bardzo się tym sugeruje.Lepiej nie znać swojej przyszłożci 😀

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    o to zaczekam jeszcze te 3,5 micha i jak WarnGirl kogos

    pozna to idę po przepowiednie 🙂

    anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja też próbowałam już różnych sposobów poznania kogoż. Jak na razie nieskutecznie. Ciągle jestem singlem do wzięcia.

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    włażnie zrobiłem ankiete dla kobiet , zobaczymy jaka

    czężć forumowiczek jest w związku a jaka nie …

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    o to zaczekam jeszcze te 3,5 micha i jak WarnGirl kogos

    pozna to idę po przepowiednie 🙂

    😆

    Zaczynam się obawiać tych moich 21 urodzin…ale nieykluczone,ze kogos pozna-urodziny wypadają 31 grudnia i na ewno bede na jakejż imprezie :d Będę mieć oczy szeroko otwarte i nie omieszkam zdać relacji 😆

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    3mam kciuki 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " szukam kobiety"

Przewiń na górę