• Autor
    Odp.
  • Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Zaczynam się obawiać tych moich 21 urodzin…ale nieykluczone,ze kogos pozna-urodziny wypadają 31 grudnia i na ewno bede na jakejż imprezie :d Będę mieć oczy szeroko otwarte i nie omieszkam zdać relacji 😆

    czekamy na nią z niecierpliwożcią 😀 i trzymamy kciuki :ok:

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A ja odkąd dostałam przepowiednie od smsowej wróżki,już sie nie radziłam żadnych medium 🙂 Napisała mi,że poznam swoją miłożc w wieku 21 lat,a do tej pory będą pojawiać się nieodpowiedni mężczyźni… i to się zgadza wszystko(z wyjątkiem tej miłożci,bo 21 lat będę miała za 3,5 miesiąca 😀 )

    wiesz co WarnGirl, te smsowe przepowiednie rzeczywiżcie się sprawdzają 🙂
    w zeszłym roku, kiedy zakończyłam już swój związek, mama przyznała mi się (trzymała to wczeżniej cały czas w tajemnicy, bo nie chciała mi robić przykrożci, czegoż sugerować) że wysłała do wróżki smsa z zapytaniem o mój związek (a wiedziała, że coż się dzieje nie tak). no i dostała odpowiedź, że to nie jest ten mężczyzna, że w listopadzie od niego odejdę, ale mam się nie smucić, bo swojego męża jeszcze nie znam i że będę miała dwoje dzieci. i co? miesiąc, w którym zakończyłam związek to był włażnie listopad…. no ale niedługo minie już rok, a ja jeszcze nikogo nie poznałam 😕

    anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja nie wierzę w takie smsowe wróżby. Byłam kiedyż u takiej starej babuni, która wróży i wszystko się spełniło. Później poszłam drugi raz i gadała sama bzdury. Teraz nie wiem czy w to wierzyć, czy nie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja odkąd dostałam przepowiednie od smsowej wróżki,już sie nie radziłam żadnych medium 🙂 Napisała mi,że poznam swoją miłożc w wieku 21 lat,a do tej pory będą pojawiać się nieodpowiedni mężczyźni… i to się zgadza wszystko(z wyjątkiem tej miłożci,bo 21 lat będę miała za 3,5 miesiąca 😀 )

    wiesz co WarnGirl, te smsowe przepowiednie rzeczywiżcie się sprawdzają 🙂
    w zeszłym roku, kiedy zakończyłam już swój związek, mama przyznała mi się (trzymała to wczeżniej cały czas w tajemnicy, bo nie chciała mi robić przykrożci, czegoż sugerować) że wysłała do wróżki smsa z zapytaniem o mój związek (a wiedziała, że coż się dzieje nie tak). no i dostała odpowiedź, że to nie jest ten mężczyzna, że w listopadzie od niego odejdę, ale mam się nie smucić, bo swojego męża jeszcze nie znam i że będę miała dwoje dzieci. i co? miesiąc, w którym zakończyłam związek to był włażnie listopad…. no ale niedługo minie już rok, a ja jeszcze nikogo nie poznałam 😕

    Ooo! 😀 No to ja chyba zacznę wierzyć w smsowe wróżki 😀 ta wróżba daje nadzieje,bo na pewno poznasz męża,więc nie musisz się obawiać-co sie odwlecze to nieuciecze 😀 😀 😀

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ooo! 😀 No to ja chyba zacznę wierzyć w smsowe wróżki 😀 ta wróżba daje nadzieje,bo na pewno poznasz męża,więc nie musisz się obawiać-co sie odwlecze to nieuciecze 😀 😀 😀

    no ja mam nadzieje, że spełni się ona w całożci 🙂 byleby nie po 60-tce 😉 😆 😆 😆 wolałabym zdecydowanie wczeżniej 😆 😆

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Widziałam to zdjęcie. Niczego sobie, to dziwne, że nie możesz sobie jakiejż panny znaleźć. Powodzenia.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    A mnie zastanawia,co skłania ludzi do szukania miłożci w internecie… czy sa już tak zniechęceni poszukiwaniami „w realu”??
    ” 😉

    Tak jak np. u mnie, mała miejscowożć, wszyscy się znają, nie ma odpowiednich facetów do zakochania się…

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    WarnGirl Mimo wszystko ja rowniez przylaczam sie do grona trzymajacych za CIebie kciuki na Sylwku jak i zarazem Twoich urodzinach! 😀 Podwujna impreza super! 😆 Zycze szczescia bo zaslugujesz na nie! 🙂 😆

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    HELLLOOOOOO,

    juz tylko 3 dni , wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!!!!

    no i najlepsze zyczenia dla WarnGirl .

    Ja ciagle sam , mieszkam i pracuje od 3 miesiecy w Angli ,

    powiem wam ze angole sa naprawde spoko , kulturalni i uprzejmi ,

    tolerancyjini i bardzo pewni swojej pozycji w swiecie .

    Pozdrawiam , zaklety Marceli :):)

    Angies
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Naprawdę dziwny temat….
    wiesz powiem tak… każdy sposób jest dobry… skoro pijany facet na przystanku wygłasza mowę roku, ze poszukuje kobiety to ty możesz sobie w necie poszperać… hm…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    ooo nie było mnie w tym temacie daaawno a tu widzę życzenia dla mnie 😀 dziękuje więc 😀
    A jesli o wróżbę chodzi tooo…na sylwku nie spotkałam nikogo,kto mógłby kandydować do miana mojego jedynego…ale w życiu dziwnie sie układa,ludzie ktorych znamy nagle wydają nam się bardziej atrakcyjni,luźnie znajomożci się zacieżniają… 😉 może szukając drugiej połowy warto zaczac od przeglądania ludzi z naszego otoczenia?nie wiadomo nigdy jakie „perełki” tam sie kryją… 😉 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " szukam kobiety"

Przewiń na górę