• Autor
    Odp.
  • pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    😀 I dobrze. Zlosc i stres tez nie dobrze dzialaja na buzke ;).

    atena102
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja też mam problemy z cerą i to nie tylko z trądzikiem ale i naczyńkami. O wyciskaniu to nawet nie ma mowy bo tylko naczyńka się powiększały. Znalazłam kilka stron opisujących Miody Manuka trochę poczytałam co to i w końcu zdecydowałam się zamówić 18+ SKIN HEALTH CRÈME. No i mam spokój.

    loulou1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja stosuje doskonały aplikator przeciwtrądzikowy firmy Logona, kosztuje 32,50 .. naprawdę działa 🙂
    Można go kupić w sklepie internetowym:
    [usunięto_link]

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja też mam problemy z cerą i to nie tylko z trądzikiem ale i naczyńkami. O wyciskaniu to nawet nie ma mowy bo tylko naczyńka się powiększały.

    i tak wiadomo, że pryszczy sie nie powinno wyciskać, więc to i lepiej. ale rozumiem Ciebie, bo ja tez mam naczynkową cerę i to jest dramat. podejrzewano nawet tradzik różowaty ale ostatecznie poszłam do lepszego dermatologa i zostało to wykluczone. przy naczynkach jest trochę trudniej się pozbyć trądziku choć są przypadki wyleczenia osoby z trądzikiem i cerą naczynkową małymi dawkami aknenorminu!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Trądzikowe zaczerwienienie skóry."

Przewiń na górę