TV, platformy cyfrowe itp.

  • Autor
    Odp.
  • JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    Nie znalazłam nigdzie takiego tematu więc postanowiłam założyć sama. Czy macie jakież platformy cyfrowe? Stoję włażnie przed wyborem tv oraz czegoż do niego i chciałam się dowiedzieć co ludzie polecają 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja mam kablówkę z UPC. ale zmieniam najprawdopodobniej na cyfrowy polsat..

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a co ci w UPC nie pasuje? ja rozważam Cyfrę + lub N. tylko o cyfrze słyszałam dożć sporo niepochlebnych opinii więc sama nie wiem…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    cena 🙂 bo prawie 100zł.. a dodatkowo mam tylko hbo i hbo2.. a w innych platformach można sobie wybierać pakiety.. a w UPC nie ma tej możliwożci..

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no to faktycznie trochę kiszka jak za taką cenę. ja się chyba zdecyduję na n-kę bo widziałam teraz reklamy w tv że można za 38 zł przez pół roku mieć wszystkie kanały.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie polecam n. Tzn. ja mam i jestem bardzo zadowolona. Sprawdzila sie podczas Olimpiady, wszystkich tych zawodow, Liga mistrzow itp…Pod warunkiem, ze masz dekoder z mozliwoscia nagrywania.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no włażnie ten dekoder mnie też zachęca… zawsze toczy się w domu walka o pilota, myżlę że możliwożć nagrywania rozwiąże problem 🙂

    Hania.R
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    no włażnie ten dekoder mnie też zachęca… zawsze toczy się w domu walka o pilota, myżlę że możliwożć nagrywania rozwiąże problem 🙂

    I jak kupiłaż N-kę?
    Bo ja tak i jestem zadowolona (zwłaszcza z dekodera) 😀

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no kupiłam, a raczej moja druga połowa zrobiła mi niespodziankę i kupiła 🙂 teraz on sobie ogląda eurosport kiedy chce a ja jestem spokojna bo nie przegapiam żadnego odcinka moich seriali 😀

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Nie chcialam zakladac nowego tematu. Owszem, posiadam platforme cyfrowa, ale przydalby sie teraz jakis lepszy telewizor. Bo jakosc hd w moim gracie oczywiscie nie istnieje. Czy wiecie czym powinnam sie kierowac przy kupnie nowego „pudeleczka”? Zupelnie sie na tym nie znam, a boje sie ze mily pan sprzedawca bedzie probowal mnie naciagnac.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    masz żwiętą rację – nie ma co sie męczyć z HD na starym trupie. ja wyszłam z podobnego założenia zakładając nke i kierowałam się szczerze powiedziawszy promocjami 😉 no i marką, popytałam znajomych i w większożci polecali albo samsunga albo sony.

    kb_kasiulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jesli chodzi o telewizory to tylko Samsung. W przypadku platform cyfrowych – zalezy od preferencji. Pamiętajcie, że w przypadku wszystkich firm są pewne kruczki w umowach gdzie promocje sie koncza i trzeba z nich rezygnowac. W przypadku gdy umowa dobiega konca, najlepszym rozwiązaniem jest złożyć pismo – [usunięto_link]. Wtedy sami dzwonią do Ciebie oferując przeróżne to promocje, które dla „zwykłego żmiertelnika” są nieosiągalne.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no włażnie, wystarczy czytać dokładnie co jest w umowie i nie mieć do nikogo pretensji później. pare razy znalazłam na necie jak ludzie bluzgali na różne platformy. kurcze, przecież tak naprawde wszystko jest czarno na białym – trzeba po prostu dokładnie czytać…

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Problem nie tkwi w czytaniu a czytaniu ze zrozumieniem. Nie ulega też wątpliwożci, że regulaminy promocji są pisane w języku niezrozumiałym dla większożci osób. W takiej sytuacji wystarczy porozmawiać ze sprzedawcą i dowiedzieć się wszystkiego, a jeżeli nie będzie chciał pomóc – iżć do konkurencji.

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Ja mam Polsat Cyfrowy pakiet familijny i jestem zadowolona.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " TV, platformy cyfrowe itp."

Przewiń na górę