• Autor
    Odp.
  • dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    a ja mam nowy obiekt pożądania 😀 kopiec kreta, upiekłam wczoraj i odpadłam, pycha

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    a no kopiec kreta jest pyszny 😛

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Robiłam jakież 3 lata temu i do dziż pamiętam,że był dobry 🙂

    emi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    a myżleliżcie juz o ciastach na żwięta? co robicie? ja mam jakoż chrapke na ciasto francuskie. Tylko z czym? na szczężcie ciasto można kupić gotowe, więc roboty mało ale co dalej…?

    Moniczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    a ja lubię serniczek na zimno 😆 szczególnie roboty mojej siostry 🙂 no mówię wam paluszki lizać.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja już kupiłam na żwięta sernik toffi w pudełku od dr oetkera, jest pycha robiłam niedawno więc mogę polecić, a oprócz tego robię pierniczki żwiąteczne, które będzie wycinał i dekorował mój synek, no i pewnie makowiec kupię w cukierni bo jakoż sama jeszcze nie robiłam więc nie będę ryzykować 😀

    emi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    ja makowca tez sama nigdy nie robiłam. Pewnie tez kupię jakież gotowe ciasto. Kupie tez gotowe ciasto francuskie Frosty i zrobię jakiegoż „zawijańca”:)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ciasta z torebki u mnie odpadaja. mama by mnie wydziedziczyla.

    a ulubiony deser…creme bruleeeee mniam.

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Ja tam mam w kuchni jesli chodzi o ciasta to chyba dwie lewe ręce. Czesto mnie one nie wychodza, jesli mam wszystko zrobic od a do z. Na szczescie mam tolerancyjnego meza i mame, wiec jeszcze mnie nie wydziedziczyli 👿 kiedy podaje im gotowca 🙂 Dzięki Bogu, że cos takiego stworzyli 🙂 😀

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja muszę przyznać że jestem uzależniona od wszelkich batoników. moi ostatni najwięksi faworyci to Kinder Maxi King i jego brat Kinder Bueno 😳

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Oj jojo wiesz pewnie, że to niezbyt zdrowe. Szkoda, że to co dobre, jest najczężciej niezdrowe :(. Ja tam z tych batoników, bo nie ukrywam , ze sama nieco jem to preferuje marsy, jakoż najbardziej sycące się wydają. A tak wracając do tematu deserów, to wyszłam z dylematu żeby były zdrowe i smaczne jednoczeżnie prxzez podjadanie sobie paluszków rybnych meksykańskich. Jakoż mam szczególne upodobanie do ryb, a to się robi szybko i zdrowo

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    dla mnie mistrzostwem żwiata są kokosanki i serniczek z brzoskwiniami. pyyycha. 🙂

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ummm serniczek z brzoskwiniami uwielbiam 😀
    czasami robię sernik na zimno z brzoskwiniami, pycha

    barbie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    należniki w każdej postaci 😀

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja dziż mam galaretki z bita żmietaną i mandarynkami 😀
    mój syn przygotował

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ulubiony deser?"

Przewiń na górę