uprawiacie jakież sporty extremalne??

  • Autor
    Odp.
  • marylka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    uprawiacie jakież sporty extremalne??
    ja szukam informacji o producentach sprzętu paralotniarskiego.Chcę zacząć przygode z lataniem i próbuje sie zorientowac w kosztach. Będe wdzięczna za wszelkie informacje.
    A moze wiecie gdzie na Słowacji mozna kurs zrobić? Na stronie [usunięto_link] w konkursie internetowym nagroda jest kurs paralotniarski na Słowacji. To zanzcy że samemu tez tam mozna zrobić???

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Snowboard –> snowkite –> kite

    Moto 🙂

    Studia 😉

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Snowboard! Deska!

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Unikam sportu, jest meczący hahaha

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Generalnie żadnych sportów nie uprawiam,bo szybko się męczę i wogóle kondycję mam słabą 🙂 Przez kila lat jezdziłam na nartach,ale dwa sezoty temu przerzuciłam się na snowboard i tak juz mi zostało.Myżlę,że w moim wykonaniu jazda na dsce jest sportem extremalnym,bo jeszcze się nie zdażyło,żebym podczas zjazdu nie zaliczyła upadku 😆 jak to w moim przypadku bywa,upadki te są dożc spektakularne i niezwykle bolesne… ale nie ma co się zniechęcac 😀
    Drugim extremalnym sportem jaki uprawiam z prawdziwą namiętnożcią…. są oczywiscie ZAKUPY 😉 😀 😀 😀

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Generalnie nie uprawiam sportow ,bo nie chce mi sie i slaba mam kondycje.Kiedys jak bylam mala 2 razy w tygodniu chodzilam na basen.Bardzo dobrze plywalam,nurkowalam,az do momentu jak sie topilam i CUD,ze mnie wtedy mama zauwazyla,bo ratownik zarywal solarowe laski a mnie nie widzial…:/ 🙁 DO dzis mam wstret do wody,dlatego na abseny nie chodze.Jak juz to ewentualnie troszke poluskam sie nad jeziorkiem lub morze ,fale i materac i nie za gleboko.:)
    A teraz to czasami jak mi sie chce:P ,jezdze z chlopakiem sobie rowerkiem ,chodzimy bardzo czesto 2,3 razy w tygodniu na bilard!W jakims sensie to tez sport! 😆 Wczesniej chodzilam na kursy tanca latino,itp. takze ruchu mialam,ze hoho.:P Teraz zastanawiam sie nad zapisaniem na aerobic? 🙄

    niu
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja od niedawna uprawiam wspinaczkę…pozbyłam sie leku wysokożci i nie jest to juz taką zabawą jak z lękiem 😀 ta adrenalinka kiedy jest sie wysoko mmm- super:)

    makaronik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    probowalam plywania na kajcie i chyba bede koontynuwaoc 🙂

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] – tez plywam na kajcie, gdzie smigasz, na ktoryms z campingow na helu?

    Skynatka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    a ja sobie wypadam z samolotu ze spadochronikiem … niesamowite przeżycie…

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    hmm… extremalny SEX 😆 🙄

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ostatnio wziełam się za extrelamny sport i z wielkim zapałem wspinam się na żciankach 🙂 Potwornie męczące to jest,ale cóż…lepszy taki sport niż żaden(inne sporty jakos mnie nie kręcą-z wyjątkiem snowboardu of course,chociaż nie wiem co bardziej mnie kręci:moja deska czy siniaki na kożci ogonowej… 😕 ).A na żciance jest to co lubię-adrenalina 😈 I zupełnie nie wiem dlaczego wszysscy sie tak zdziwili,kiedy pierwszy raz powiedziałam,że jadę na żcianke… no i czemu póżniej pytali mnie czy żyję… 😉

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Odkurzam temat 🙂 Takie samo pytanie…cy ćwiczycie jakież sporty ekstremalne? Jeżli tak to jakie?

    magdaa14
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ekstremalnie męczący sport… mysie naczyń :/ A tak poważnie… w ubiegłym roku 3 razy skoczyłam z instruktorem ze spadochronem. Jak na razie sama się jeszcze nie zdecydowałam 🙂 Przeżycie niesamowite…

    perelka.dizzy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Oczywiżcie, że uprawiam sport ekstremalny. Jest to w moim przypadku myżlenie. 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " uprawiacie jakież sporty extremalne??"

Przewiń na górę