• Autor
    Odp.
  • Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 753
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ekstremalnie męczący sport… mysie naczyń :/ A tak poważnie… w ubiegłym roku 3 razy skoczyłam z instruktorem ze spadochronem. Jak na razie sama się jeszcze nie zdecydowałam 🙂 Przeżycie niesamowite…

    Sam bym spróbował ale JESZCZE nie nadarzyła się okazja 😛 Ale póki co bardziej przyziemne (powiedzmy:P) sporty: Snoboard, deska 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 753
    • Zasłużony

    To co za problem 😉

    No takie sporty to moim zdaniem coż więcej niż tylko bieganie, czy kopanie piłki. Wchodzi tutaj element pokonania strachu i często uporania się z bólem.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    paintball 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 753
    • Zasłużony

    a jak ocenicie to:D

    [usunięto_link]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    parkour? zawsze podziwiałam takich ludzi.

    …Kate…
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    taaa. sex- bywa bardzo extremalnie-szczegolnei jak wpadaja rodzice

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 251
    • Zapaleniec

    wspinaczka gorska, paintball, ranne wstawanie…;P stanie w kilometrowych kolejkach w sklepie;D

    gracja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    😉 wspinaczka, quady, paintball(siniaki są pamiątką ;p), zorbing -the best na terenach górskich, a teraz szykuje się na skok ze spadochronem 😀 opisze przeżycia jak juz będę na ziemi:) a swoją droga poranne wstawanie z pewnożcią można zaliczyć do sportów ekstremalnych tankian00:D

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 251
    • Zapaleniec

    dokladnie a najlepszym treningem jest bieganie do pracy codziennie ;D

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 753
    • Zasłużony

    Najgorsze jest wracanie do treningów po przerwie. Przyzwyczaić się do siniaków na nogach od deskorolki, zakwasów, albo bólu stawów:P No emocje z tym związane jednak motywują 🙂 Powoli wracam do formy:)

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 251
    • Zapaleniec

    FEnris znam ten bol…kolezanka jezdzi zawodowo crossem i widze jakie ma optarcia i stlucznia…najgorzej jest sie przestawic po zimie…
    a nagorzej jest zrzucic troche cialka;P

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 753
    • Zasłużony

    No ja nie mam problemu z zrzucaniem ciałka, w zasadzie to wręcz odwrotnie 😛 Ale to zupełnie inna bajka xD Jeszcze czasami trzeba mocno powalczyć z leniem, żeby wyjżć się poruszać 😛

    miszczu
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    jak bylem mlodszy to deskorolka, wspinaczka na sciankach i skalkach, paintball
    fajna sprawa, bardzo lubie sporty ekstremalne ale nie przebija one mojego umilowania koszykowki ;p

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 251
    • Zapaleniec

    no widzisz ja mam na odwrot kiedys trenowalam koszykowke a teraz paintball i wspinaczka;D

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 753
    • Zasłużony

    W sobotę miałem okazję pierwszy raz pobawić się w paintball. Frajda spoko, szczególnie przy dobrej ekipie. ślady wojenne dopiero zaczynają się goić:P Sport trochę drogi, ale myżlę nad ASG :>

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " uprawiacie jakież sporty extremalne??"

Przewiń na górę