Wasze kosmetyki godne polecenia

  • Autor
    Odp.
  • Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja mogę polecić: krem matujący Garniera, krem antycelulitowy Avon Solutions, Krem do ciała Beauty Milky i tonik Avon Clearskin. Te kosmetyki są niezawodne! A Wasze ulubione?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Serum do biustu Eveline i oczywiżcie krem Bambino 😀 jak mam suchą skórę wokół ust do najlepsza pomoc, no i oczywiżcie po opalaniu najlepszy jako pierwsza pomoc na spieczoną twarz 🙂 i jeszcze krem do stóp Iria. Można go kupi w aptece, kosztuje tylko ok. 5-6zł, ale jest rewelacyjny

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ja polecam kremy do rąk Neutrogena. Nie są najtańsze, ale tylko one pomagają mi na skórę „krokodyla” na dłoniach… Najlepsza pomadka do ust to BEBE różana, jak dla mnie pachnie cukrem waniliowym i super nawilża. Dobre są też kremy Ziaja, ten oliwkowy, a kosztuje kilka złotych.

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Kremy Ziaji faktycznie sa warte polecenia.
    Ja osobiżcie bardzo lubie firme Garnier obecnie uzywam kremu do rak i balsamu do ciala skóra bardzo sucha i mleczka do twarzy ->polecam, no i odzywczy balsam waniliowy z avonu jest fantastyczny i super pachnie.:)

    Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Moje typy to:
    1. serum intensywnie wyszczuplające Eveline (żwietnie wygładza skóre i pomaga w zwalczaniu cellulitu)
    2. Krem rewitalizujący na cnoc Oriflame z serii Natural Skin Care
    3. tusz do rzęs Lancome – Hypnose ;D

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    *tonik nawilzający nivea visage
    *krem nawilzający Lirene do cery wrazliwej (z filtrem spf30)
    *jak chce się „zmatowic” to puder rimmel w kamieniu (kosztuje chyba jakies 17zl 😯 )
    *uwielbiam zele pod prysznic luksja. ostatnio znalazłam limonkowy… mniam!
    *cienie do powiek i lakiery do paznokci kupuję w Inglocie.
    *a tusz do rzęs avon super full (ten od „pełni rzęs” 😉 ). nie wydluza zbytnio, ale ja mam swoje rzesy nawet geste i w ogole, tylko blond 😉

    milaasia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja również polecam krem antycellulitowy Eveline ( w zielonym opakowaniu) a oprócz tego:
    – super puder brązujący w kulkach Avon. Super bo starcza na bardzo bardzo długo. Ja mam go już dwa lata a zużyłam dopiero połowę uzywając go codziennie na policzki.
    – Następny to puder transparentny Pierre Rene. Jest dobry po pachnie bardzo delikatnie i skóra długo pozostaje matowa.
    – Niezawodny tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Curved Brush. Fajny bo jest bardzo wydajny i ma zaokrągloną szczoteczkę podkręcającą rzęsy.
    – I jeszcze niezawodna, niepowtarzalna pomadka Lipfinity Max Factor. Trochę droga bo kosztuje aż 47 zł, ale dla mnie starcza na ponad dwa miesiące. Nie znam lepszej tak trwałej pomadki, utrzymuje się jeszcze na drugi dzień. Możesz jeżć wszystko i mieć pewnożć, że pozostanie na ustach, możesz się nawet całować… Jest poprosstu warta tej ceny i jest żwietna. Mój ulubiony kolor tej pomadki to 160 – POLECAM

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja polecam dove brazujacy do twarzy. stosuje go od kilku miesiacy i juz sobie nie wyobrazam dnia bez niego. zwlaszcza teraz, gdy zaczyna brakowac slonca, a dla mnie ladna opalenizna to podstawa dobrego humoru 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    *tonik i mleczko do demakijazu Garnier (te rozowe nie zielone:P)
    *puder Astor-ten z przybylska na opakowaniu:P moj odcien to 300 🙂
    *Krem nawilazjaco-brazujacy J&J
    *i przedewszystkim biala wazelina kosmetyczna (!) idealna na popekane usta, a takze sprawdza sie kiedy potrzeba nawilazania podczas igraszek 😳 kosztuje 2 zl, mam ja zawsze przy sobie i jest niezawodna 😀

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja uzywam tuszu do rzes rimmel extra super lash czy cos takiego jest niedrogi a dobry jaka dla mnie mam juz go chyba zdwa lata.balsam do ciala to najlepiej z garniera ten w czerwonej butelce do suchej skory,narazie nie znalazlam lepszego.oliwka do skorek i paznokci z pierre rene fajna buteleczka bez zadnego problemu mozna uzyc jak czuje ze skorki wokol paznosci sa suche.perfum coco schanel,ladnie pachnie i dlugo sie utrzymuje.krem do twarzy na dzien to kolagenowy zsoraya jest dobry i nie drogi bo chyba jak dobrze pamietam 8zl.tonik do twarzy zgarniera ten zielony,mleczko do demakijazu tylko ziaja ogorkowy.no jest tego sporo………

    estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    ostatnio poniewaz powrocily moje problemy z tradzikiem uzywam owocowych kosmetykow dax. dobrze dzialaja na moja cere. maja tez teraz fajnego konkursa na epuls.pl pod haslem perfecta squadi mozna wygrac te kosmetyki za free. natomiast do makijazu uzywam tylko l’oreal bo mnie nie uczulaja:)

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Szampony Dove i Pantene są bardzo przyjemne w użyciu – ładnie pachną i włosy są po nich miękkie.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    kazdy kosmetyk moge zastapic innym. jedne sprawdzaja sie bardziej, inne mniej.

    moze tylko plyn micelarny biodermy…kupuje go ciagle i nie wyobrazam sobie bez niego zycia.

    i jeszcze zapach…baby doll ysl. perfumy zmieniam, ale te zawsze stoja na mojej toaletce i beda staly do konca zycia:)))

    lubie tez roze do policzkow bourjois. jestem ogolnie maniaczka rozu do policzkow i uwazam, ze bourjois przebija pod tym wzgledem nawet firmy z wyzszej polki. wspomne jeszcze o bezbarwnym, mietowym blyszczyku tej firmy. zuzywam juz trzecie opakowanie.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    hmm wiec tak mam jeden kosmetyk ale to jest tusz do rzes ktorego uzywam i jestem zadowolona ekstra super lash rimmela, balsam do ciała nie znalazłam takiego ktory by mi odpowiadał, pudru do twarzy nie znalazłam takiego najlepszego, kremu do twarzy tez kurcze nadal szukam:/

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    kosmetyki warte polecenia to:
    do wlosow:
    L’Oreal Kerastase Nutritive Oleo Relax , BC BONACURE color save
    (odzywka schwarzkopf)
    czasami tez BC BONACURE (repair rescure)– fluid do koncowek. 🙂

    jesli chodzi o kremy ,to nie przesadzajmy 😉 :
    Eucerin Q10 -na noc i na dzien 😛

    o tuszu do rzes juz pisalam 😉 ….

    ..co do rozu i cieni (a nawet dwa w jednym ! 8) ) ,to polecam;
    CLINIQUE (shimmering tones) 01.pink chocolate 🙂

    no i jeszcze LANCOME STAR BRONZER MAGIC BRONZING BRUSH 😛

    moj blyszczyk to :
    Victoria’s Secret
    Very Voluptuous; Lip Plumper 😛
    i Dior Addict Ultra Gloss Reflect 8)

    balsm do ciala- tez DIOR (sliiiiicznie pachnie !)
    😉

    jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze kosmetyki godne polecenia"

Przewiń na górę