• Autor
    Odp.
  • Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Na rynku jest ogromny wybór kosmetyków, Ale ja jetem wierma następującym:

    Balsam do ciała Yves Rocher Vanilla Bourbon – sama wanilia i do mtego żwietnie nawilża skórę,
    Loreal elseve do włosów farbowanych szampon plus odżywka no i do tego jedwab Biosilk,
    Puder – tylko MaxFactor Creme Puff – REWELACJA za niską cenę – szczerze polecam
    Tusz do rzęż MaXFactor Strech – naturalnożc przede wszystkim 🙂
    Krem do twarzy – Olay (nawilżające) oraz Eris SKIN
    To są pewniki dla kobiet z wrażliwą cerą.

    W sumie Każda kobieta musi wypróbować jakiż produkt i sama go ocenić. Tu raczej najbardziej liczy się test na samej sobie :)[/list]

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    chyba tylko jednemu kosmetykowi jestem wierna (ostatnio zbłądziłam, kupiłam inny ale w akcie żalu wracam do starego przyjaciela). Tonik Uroda zielona herbata z melisą. Nie podrażnia nawet podrażnionej zimą skóry, a do tego tani jak barszcz 🙂
    I może jeszcze balsam do ciała Nivea granatowy.

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Polecam dezodorant AA bezzapachowy, to jedyny bezzapachowy deo z którym się spotkałam. Lubię go włażnie dlatego, że nie pachnie i nie miesza się z innymi kosmetykami. Poza tym polecam gorąco żel do mycia twarzy Garnier, taki zielony, o zapachu owoców, bo jest w postaci gęstego żelu, przepięknie pachnie, dobrze oczyszcza moja skórę, jest wydajny, o prostu ideał jak dla mnie.

    sylwiahh
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Polecam krem nawilżający Oceanic, AA Plus Hydra Rich System 1, Krem nawilżająco-stymulujący SPF 6

    Szczególnie dobry dla osób z wrażliwą i alergiczną skórą. Doskonale nawilża i łagodzi podrażnienia.

    Spowalnia procesy starzenia się skóry oraz wygładza drobne zmarszczki.
    Zawiera ekstrakt z dzikiego bratka odpowiedzialny za aktywne dostarczanie wody do komórek naskórka. Pozwala to na uzyskanie długotrwałego i skutecznego nawilżenia skóry od wewnątrz na różnych jej poziomach. Do stosowania rano i wieczorem.

    Docenią go osoby z problematyczną (podrażnioną i alergiczną) skórą

    marina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    * tusz do rzęs – RIMMEL EXTRA SUPER LASH
    * podkład – MAYBELLINE AFFINITONE
    * puder – RIMMEL STAY MATTE
    *cienie – INGLOT, RUBY ROSE, JOKO
    *kredka do kresek automatyczna – MANHATTAN

    *odzywka do wlosow – DOVE
    *szampon – rozne
    *zel pod prysznic – PALMOLIVE

    googi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    błyszczyk Joanna
    maybelline volume express turbo boost
    podkład clinique
    mgiełka do ciała Dove Go Fresh
    balsam do ust Carmex

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    polecam nawilżający krem do twarzy olay Complete care- jest rewelacyjny!!Ostatnio stwierdziłam że mając 22 lata już chyba wyrosłam z bambino i postanowiłam sięgnąć włażie po olay, nie zawiodłam sie – buzia jest ładnie nawilżona, miodzio:)W wersji na noc i na dzień z filtrem 15.

    Balsam brązujący Dove i Nivea.Bez komentarza, po prostu bomba.
    Krem nivea soft – używam ostatnio do ciała i przez chwile tak pozostanie 😀

    Odżywka nawilżająca do włosów Kadus – wydatek spory ale opłaca się.

    Oliwkowy żel pod prysznic Palmolive – lubie go za ładny zapach i za nawilżanie.

    Czerwony żel pod prysznic Palmolive aromatherapyz jażminem i różą- używam do kąpieli, ma żliczny zapach i obficie sie pieni.

    Puder rozżwietlająco- brązujący sephora
    Fluid Lirene matujący

    uff… nie chce mi sie wyliczać dalej 😉

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Ja z czystym sumieniem mogę polecic balsam Dove z ogórkiem i miętą… na lato idealny, delikatnie chłodzący… i ten zapach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    [/img]

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Ja polecam kosmetyki z Morza Martwego- mam takie mydełko na trądzik i jest bardzo delikatne i coż mi sie wydaje, że zaczyna działać 😉
    A oprócz tego to Vichy Normaderm na noc, La Roche Posay Effaclar K – żwietne kremy, normują stopniowo problemy ze skórą i bardzo dobrze nawilżają.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Co do Vichy to ja dziękuje…
    lubię za to dove- głównym atutem jest nawilżanie, bo ja należę do tych wysuszonych bardzo. 😛
    Balsamy do ciała sa dla mnie absolutnym hitem!

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    to dla mnie nowa inia Ziaji-kokosowa, jest naprawdę super, a przede wszystkim masełko i mleczko do kąpieli.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    maslo fajne, mydlo…zarowno kokosowe jak i kakaowe sa ok, ale bez szalu.

    w porzadku tez jest mus do ciala farmony-ja mam aurat brzoskwinia-mango, ale chetnie tez sprobuje np. fig i daktyli.

    ale ostatnio odkrylam dwa kosmetyki, ktore sa u mnie absolutnie na szczycie: tusz lancome virtuose-jest po prostu idealny. szulalam go cale lata i puder w kulkach meteorutes guerlain-mam wrazenie, ze to, co robi z twarza to czary:)

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ja uwielbiam caaala serie Prosystem Home Care Eris, a szczegolnie podklad i scrub do ciala. I jeszcze kulki brazujace avonu.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    polecam nawilżający krem do twarzy olay Complete care- jest rewelacyjny!!Ostatnio stwierdziłam że mając 22 lata już chyba wyrosłam z bambino i postanowiłam sięgnąć włażie po olay, nie zawiodłam sie – buzia jest ładnie nawilżona, miodzio:)W wersji na noc i na dzień z filtrem 15.

    Odwołuje to, Olay jest jednak do bani 😕 100 razy lepszy jest nivea soft.

    Za to moge jeszcze dodać Lirene peeling antycellulit i Vichy lipo stretch

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    kosmetyko olay to sama chemia. tragedia. nie rozumiem dlaczego podstawowy krem pielegnacyjny jesr ROZOWY. to dodawanie dodatkowego gowna do skladu. w zyciu bym sie tym nie posmarowala.
    nivea soft…chyba tylko do ciala. do twarzy dla mnie tez odpada.

    jesli zas chodzi o ostatnie odkrycia kosmetyczne, to jak na krem, ktory nie pochodzi z apteki, calkiem dobry i tani jest nowy garnier do cery bardzo wrazliwej.

    aaa i jeszcze plyn do demakijazu lancome bi facils. juz myslalam, ze nie znajde niczego, co nie byloby mleczkiem, nie podraznialoby i nie zostawialo tlustej warstwy na twarzy. a tu prosze.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze kosmetyki godne polecenia"

Przewiń na górę