• Autor
    Odp.
  • suonce
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jeśli chodzi o pielęgnację to tylko Avene, a kolorówkę to różnie, zazwyczaj polskie niedrogie firmy 🙂

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Kupilam sobie kilka dni temu fajna alternatywe do paletki korektorow, mianowicie Concealer & Corrector Crayon z GR czyli korektor w kredce, ktory swietnie maskuje niedoskonalosci. Ja nakladam bezposrednio na potrzebne miejsce i wklepuje delikatnie paluszkiem.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja polecam pomadki z golden rose, wszystkie, bo sa naprawde rewelacyjne. Teraz mam nieco suche usta, wiec kupilam nawilzajaca sheer shine, ktora ma piekne lekko polyskujace wykonczenie, doskonale nawilza i pielegnuje usta i jest tak lekka, ze wcale jej nie czuc.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Powiem Wam, ze dlugo szukalam czegos do zmywania makijazu co nie bedzie podraznialo mojej wrazliwej cery i oczu. Na probe na jakiejs promocji kupilam kojaca wode rozana z bielendy-ose care i naprawde warta jest swojej ceny nawet bez promocji, bo jet mega delikatna, nic a nic nie podraznia, oczy zmywam bez problemu. Dodatkowo oprocz zmywania makjazu fajnie odswieza i nawilza cere.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    ja tez kocham pomadki z golden rose Szczegolnie matowe, super trwalosc. Oprocz tego polecam Wam szampon do wlosow z Nivea, jak nie lubie tej marki tak szampon mnie mile zaskoczyl 🙂 hairmilk do wlosow normalnych, a za jego sprawa mam wlosy miekkie i puszyste.
    z kosmetycznych to zadowolona jestem z zestawu do stylizacji brwi-eyebrow styling kir z gr. Dwa fajne pudry, wosk i peseta zamkniete w pudeleczku z lustereczkiem. Swietna stylizacja brwi, naturalnie wygladajacy efekt i cena tez nie wysoka 🙂

    Paulina Demczukowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    bardzo godnym polecenia jest jeszcze maseczka hydrożelowa Playskin z efektem mikroprądów pochodzącym ze smartfona 😉 bardzo fajnie wygładza zmarszczki

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Czego uzywacie do pielegnacji ciala? ja uzywam obecnie balsam dove, jest okej ale moglby byc nieco lepszy. W drogerii przygladalam sie kremowemu serum do ciala z bielendy, z mlekiem kozim i miodem. Czytalam sklad, jest ok, sprawdzilam zapach jest ok, konsystencja taka jak lubie, bardzo kremowa, ciekawi mnie dzialanie 😉 Jutro chyba podjade i kupie.

    Marysia Cecotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Do pielęgnacji ciała to na pewno balsamy , Do twarzy używam równiez maseczek z efektem mikroprądów PlaySkin . cały zabieg trwa jedynie 10 minut. Fajnie , bo można sie zrelaksowac w domowym zaciszu.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja sobie ostatnio kombinuje z produktami pod prysznic, testuje, probuje i szukam swojego naj. Nigdy nie bylam przekonana do olejkow pod prysznic, az wkoncy (w prawdzie mowiac skuszona niska cena) Kupilam olejek bielendy-twoja pielegnacja z miodem pszczelim oraz kwiatem pomarnczy i pierwsze co mnie zachwycilo to piekny zapach, ktory niesamowicie dlugo utrzymuje sie na ciele i super pielegnuje, nawilza, wygladza i zmiekcza skore.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Wróciła do kosmetyków i mogę polecić odżywkę do włosów z garniera, z awokado

    Zuzanna Fiałko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja od siebie mogę polecić świetny puder- Tokyo z Bikora. Sprawdza się przy każdym makijażu codziennym i tym wieczorowym. Na długo utrwala, nie robi maski i nie wysusza.

    Angelika Wrzos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja polecam tusz do rzęs z Oriflame The One. Świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy. Od lat używam tylko jego 😀

    Angelika Wrzos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Polecam też polską firmę Bikor. Moim ostatnim odkryciem jest transparentny puder Tokyo. Poza tym, że dobrze sobie radzi z moją mieszaną cerą, to nie był testowany na zwierzętach, a to też jest dla mnie bardzo ważne przy wyborze kosmetyków 🙂

    Agata Gruber
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    U mnie ostatnio numer jeden to cienie do powiek z Alilla 🙂 naprawde swietna, dobrej jakosci paletka. I do tego te drewniane piekne opakowanie <3

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Do godnych polecenia na pewno dopiszę EM emulsję do mycia z Cetaphilu. Nie zawiera mydła, nie podrażnia, jest delikatna, ale bardzo dokładnie oczyszcza skórę. Jest po użyciu miękka i przyjemna w dotyku. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze kosmetyki godne polecenia"

Przewiń na górę