• Autor
    Odp.
  • estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    tusz – lancome i bourjois
    krem – dax no problem
    cienie – inglot
    podklad – maybelline mousse

    Perluss
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    ja polecam :

    * jesli ktoż ma wrażliwą skórę twarzy to najlepszy krem to ziaja oliwkowa
    * na popękane usta-pomadka nivea classic
    *róż na policzki- bourjois (blush paris)
    *balsam ujędrniająco-nawilżający – LOreal.

    wybróbowałam je i naprawdę warto 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dodam jeszcze pomadki l’oreal made for me naturals.

    wiekszosc polek niezaleznie od typu urody kupuje bladorozowe, tandetnie wygladajace blyszczyki, a tak latwo dobrac cos, co naprawde pasuje.

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    włażciwie większożć kosmetyków mnie zawodzi, więc ciągle próbuję

    ale moje typy to:
    — pomadka ochronna bebe young care (różowe opakowanie, ale jest bezbarwna) — używam jej odkąd pamiętam i kocham do obłędu
    — miętowy błyszczyk bourjois (bo bardzo przyjemne uczucie chłodu pozostawia na ustach, a poza tym jest bezbarwny)
    i generalnie cienie do powiek lubię clinique, bo się fajnie długo trzymają (chociaż rzadko się maluję cieniami w ogóle i nie miałam okazji wypróbowania wielu róźnych)
    — mój tusz ostatni też jest całkiem niezły, dostałam od brata i muszę powiedzieć, że mu się udało — max factora masterpice max

    w ogóle to szukam jakiegoż dobrego kremu do twarzy, ciągle nie mogę trafić w taki, który by mi odpowiadał (chociaż póki co używam nivea visage i jest, hmm, znożny) i fajnego podkładu, bo np. tych wszystkich „mousse” nienawidzę, w ogóle wszystkich nienawidzę.

    aa i jeszcze szampony i odżywki pantene. Po prostu nie toleruję innych, nawet najbardziej bajecznie pachnących itp. Polecam (:

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie jestem wierna innym kosmetyką niż krem Nivea,żel z peelingiem Garnier czysta skóra iiii samoopalacz Kolastyny do ciemnej karnacji 😀 firmy innych kosmetyków zmieniają się u mnie jak w kalejdoskopie 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    LOreal uwazam za najlepsza firme bo jestem zadowlona z niej z pomadek,tuszow do rzesow i kremu. Uzywam tez serie AA np zel do mycia twarzy AA anty alergiczny,oraz podklad matowo-czekoladowy jest super i nie ma plam!:)
    A tak to mam rozne balsamy do ciala np Nivea, krem na dzien mam Nivea Visage dla cery suchej bardzo dorbze nawilza i skuteczny jest bynajmniej dla mojej cery, bo w koncu akzdy ianczej reaguje na dane kosmetyki. 😉 A tak to mam masee cieni do powiek i blyszczykow ale to juz takie taniochy ale bardzo dobre na targowisku zawsze u znajomej kupuje i zawsze jakies pierdolki dodaje mi gratis .:P np ostatnio dostala lakier do paznokci za free. 🙂

    rupka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja od niedawna stałam się absolutną fanką szminki rimmel lasting finish. Jak dla mnie rewelacja, bo ma jeszcze taki połysk jak błyszczyk,a długo się utrzymuje na ustach. No i te kolory. Zaszalałam i kupiłam sobie trzy.

    belzebub
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Aktualnie jestem zachwycona pudrem w kompakcie Natural Fit Astora-matuje, dostosowuje się do kolorytu cery oraz trzyma sie naprawdę długo, do 8h.

    koala
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Mnie bardzo podpasował podkład Mattitude 16H – dobrałam kolor idealny dla siebie, dobrze się rozprowadza, ma przyjemny zapach i trwały jest.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    no…ja dopisuje lactopienke vichy skinset. krem jest taki sobie. nie wystarcza jako jedyny nawilzacz, ale pianka jest naprawde super.
    i maseczke do wlosow treatment repair&shine schwarzkopf profesional.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Kosmetyki Sephory są dobre.
    Zadowolona jestem zarowno z cieni, tuszu do rzęs, eyelinera jak i balsamu do ciała..

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    ja nawet lubię avonu ale słyszałam że orivlame są lepsze tylko żę nie mam jak spróbować bo nie mam gdzie kupić 🙄

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Soraya fluid antybakteryjny
    Oriflame – tonik i mleczko do dem żurawinowe 🙂
    ogólnie Oriflame polecam gorąco 😉

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    kremy olaya wszelkie i obecnie tusz do rzes który znalazłam na blogu Rimmla-Glameyes Rimmla.Polecam jest boski .

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    polecam tusz do rzes telecopic loreala jest swietny dluugo jest swierzy i super wydluza rzesy i pogrubia

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze kosmetyki godne polecenia"

Przewiń na górę