Wczesny wytrysk?!

  • Autor
    Odp.
  • MalaEm
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Podczas pieszczot…jego wewnętrzna str ud, dotykanie podbrzusza- ale nie penisa. on w tym czasie całował moje piersi, usta.. miał wytrysk – był w spodniach. ale poczułam TO. Pierwsze współżycie mamy jeszcze przed sobą. Czy to normalne, że podaczas takich pieszczot on nie wytrzymał?

    Boję się co to będzie jak pójdziemy na całożć .. że za szybko skończy. Dodam, że ja mam 20 a on 28 lat.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Oj zdarza się. Podniecił się chłopak. Widocznie tak mocno na niego działasz…

    Szkoda tylko, że ucierpiały na tym spodnie 😉

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    martwisz sie tylko o to ze on pozniej za wczesnie skonczy? jak dla mnie troche głupie

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Nie ma się co martwić. Najwyraźniej się aż tak podniecił 🙂

    MalaEm
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    innych powodów do jakichkolwiek zmartwień, pytań, wątpliwożci jak to się może skończyć, nie mam.
    chodzi o to, że to wtedy to nie było nic takiego. chyba każda kobieta lubi zgrać się z facetem… i mieć przyjemnożć z gry wstępnej, sexu…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @MałaEm 😉 wrote:

    Podczas pieszczot…jego wewnętrzna str ud, dotykanie podbrzusza- ale nie penisa. on w tym czasie całował moje piersi, usta.. miał wytrysk – był w spodniach. ale poczułam TO. Pierwsze współżycie mamy jeszcze przed sobą. Czy to normalne, że podaczas takich pieszczot on nie wytrzymał?

    Boję się co to będzie jak pójdziemy na całożć .. że za szybko skończy. Dodam, że ja mam 20 a on 28 lat.

    Ależ, MałaEm, to jak najbardziej, zupełnie i fantastycznie normalne! Błagam Cię, ciesz się z tego, a nie panikuj… skoro nie mieliżcie jeszcze żadnych głębszych penetracji! U mnie było podobnie, z tym, że całe szczężcie byłem rozebrany i to przez nią… Miała satysfakcję, że to widziała i włażciwie poczuła na ciele.

    Słuchaj, seks to złożona i trwająca w czasie sprawa. Trzeba się nauczyć siebie, poćwiczyć, powiem nawet trywialnie popracować nad sobą samym i partnerką /em. Nie od razu i nie wszystko naraz. Zresztą to wspaniała przygoda dochodzić do coraz lepszego, wzajemnego zrozumienia i coraz większej przyjemnożci, a z tym do przeżywania niesamowitego szcężcia.

    Pierwsza, co jest ważne – nigdy nie okazywać temu partnerowi, któremu coż nsie nie udało… niecirpliwożci, rozgoryczenia, a nie daj Boże kpiny…
    Druga rzecz – to mówić sobie w trakcie, co należy zrobić, bo Ty to czujesz, on lub ona jeszcze tegi nie wie… czasem nawet warto pohumoryzować…
    Trzeci punkt – dobierać seks wg danefgo samopoczucia – nie warto się silić na wymyżlne pozycje – one potem przyjdą spontanicznie…
    Czwarte – dla bardziej zaawansowanych – przestać analizować, patrzeć na katalogi i pouczenia – dać się ponieżć fantazji…
    Piąte jest fajne – dla jeszcze bardziej zaawansowanych – szukać pierwiastka zaskoczenia – wg poznania danej osoby – to coż przecudnego – dorwać ją na stole w kuchni, albo doznać wnagłego wyciągnięcia spod komputera na podłodze… itd.Seks ma jeszcze wiele wartożciowych punktów… lecxz najważniejsze – wyrozumiałożć, chęć kreatywnożci i zapakowanie w niego wszystkiego, co cię łączy…

    MałaEm – następnym razem koniecznie żciągnij mu portki… i chwyć ostro u nasady – nie pieżć, tylko zachowuj się bardziej praktycznie…

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    hard-man, fajnie napisane! Z Twoich rad na pewno skorzysta więcej n****żwiadczonych osób 🙂

    MalaEm
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    hard-man dziękuje za dożc długi wywód… następnym razem napewno zrobie tak jak napisałeż w ostatnim akapicie. w sytuacji opisanej przeze mnie wczeżniej niestety nie było takeij możliwożci- fotel kierowcy i kierownica czasami na moich plecach 😉

    dziękuje i pozdrawiam..

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    wyobrazam sobie jak jej przyjemnie, jaką euforie seksualną przechodzi i jeszcze moze robic z tego problem

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    mężczyźni jakoż są zamknięci w sobie jeżli chodzi o te sprawy… przynajmniej takie odnoszę wrażenie

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    problemy meskie nie sa interesująca dla kobiet, szczegolnie seksualne.
    pozatym. od braku seksu sie nieumiera

    ale przeciesz, jak to sa zamknieci mezczyzni w sobie, jestes w zwiazku z mezczyzną i nierozmawiacie o tym?

    Czy moze chcialybyscie „Dorota123” i „ananeczka” sprawic aby ogolnie wszyscy mezczyzni czuli sie lepiej i dlatego chcecie porozmawiac o problemach seksualnych. Nierozumiem o co chodzi, używasz okreslenie „mężczyźni” , masz chyba stalego partnera wiec cie nieinteresują inni. Interesuje was ogolnie stan zdrowia seksualnego populacji? Chcecie sprawic aby zycie bylo lepsze? chcecie wy kobiety byc szczesliwsze i mezczyznji? naprawde nierozumiem o co chodzi. Moze chcecie poprostu informacji jak to jest z wytryskiem bo np moze jestescie niedoswiadczone

    jesli chodzi o stan zdrowia seksualnego sie przedstawia chyba jakoż tak:

    sex jest uważany za malutka sfere niewazna w zyciu. Jak jedna kobieta powiedziala „w tej malutkiej sferze dziewczyny chca miec wladze”, ale jest to tylko malutka sfera i wladze mamy tak naprawde my mezczyzni. a kto ma wladze temu sie powodzi bo żądzi

    hm co moge dodac, brak seksu, brak zaspokojenia w tej sferze powoduje dolegliwożci fizyczne i psychiczne brak normalnego odczuwania zmyslowego, przytepienie zmysłów, blokady w odbieraniu energii z otoczenia, z promieni slonca, zapachu powietrza, problemy z komunikacją na poziomie zmyslowym, powiklania w zdrowym funkcjonowaniu ciała, nastepstwa roznego rodzaju chorób, pozbawienie reakcji spontanicznych, zycie w ciaglym napieciu co nastepstem są juz tylko powiklania w postaci dewiacji, skłonnosci do gwałtu, depresja, samobójstwo

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    to nie jest dla nas łątwy temat, ale mam wrażenie, że im mniej sie o tym mówi tym gorzej dla nas. Każdy sie w sobie zamyka i tylko pogarsza sprawę

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    @ananeczka wrote:

    dla zainteresowanych mam info o Ogólnopolskiej Debacie zdrowia seksualnego
    [usunięto_link]
    wogóle fajnie, że ta sfera życia ludzkiego nie jest zamknięta. najgorzej jak np. mężczyzna nie mówi o swoich problemach..

    ostatnio naszczescie coraz wiecej sie mowi o tym. W złotym srodku tez o tym nawijali i senior rodu jadł polską viagrę

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    hm co moge dodac, brak seksu, brak zaspokojenia w tej sferze powoduje dolegliwożci fizyczne i psychiczne brak normalnego odczuwania zmyslowego, przytepienie zmysłów, blokady w odbieraniu energii z otoczenia, z promieni slonca, zapachu powietrza, problemy z komunikacją na poziomie zmyslowym, powiklania w zdrowym funkcjonowaniu ciała, nastepstwa roznego rodzaju chorób, pozbawienie reakcji spontanicznych, zycie w ciaglym napieciu co nastepstem są juz tylko powiklania w postaci dewiacji, skłonnosci do gwałtu, depresja, samobójstwo

    o kur**!!!!!!!!!!!!!!!! nie wierze 😯
    gdzie Ty to wyczytales????

    ja mysle, ze ze swoim partnerem nalezy szczerze rozmawiac zarowno o jego problemach ze zdrowiem jak i swoich, gdy mezczyzna zauwaza ze my kobiety nie ma z tym problemu, on tez przestaje sie krepowac. nie kazdy oczywiscie, ale jesli zwiazek opiera sie na glebokim zaufaniu i bliskosci to mysle ze nie ma z tym problemu.

    samykk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    pomyżl że kocha cie tylko twój jedyny a pozatym nie masz udanych relacji z mezczyznami, tzn sie tobą nieinteresują, no może tym co masz do zaoferowania swoją inteligencją, a twoj jedyny ktory cie kocha też zbytnio nieinteresuje sie seksem z tobą. Wyobraz sobie że tak jest i sama sobie odpowiedz na pytanie co sie dzieje z powodu braku zaspokojenia seksualnego.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wczesny wytrysk?!"

Przewiń na górę