• Autor
    Odp.
  • Paulina Mastalerz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Aż się dziwię, że nie polecacie biotebalu, na włosy jest super. Nie mam pewności co do paznokci… ale maść z witaminą A na paznokcie jest podobno ok. chociaz moja mama farmaceutka zwykła mawiać, że jak cały organizm drowy to ani paznokciom ani włosom nic nie jest..;)

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    BIOTEBAL? Jakaś kuracjana włosy i paznokcie?
    Przy wypadaniu włosów mojej mamie bardzo pomógł merz, a biovital to każdemu po 30tce mozna polecić

    Paulina Mastalerz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    biotebal to takie tableteczki polecane np. na wypadające włosy. biovital ma dobry skład, myślę, że też warto go włączyć do kuracji

    Sylwia Kruk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Biotebal to po prostu biotyna w dawce 5mg. Drogi suplement, który można kupić o połowę taniej dokładnie w takiej samej dawce tyle, że innych firm (a jest ich kilka). Na wzmocnienie włosów i paznokci koniecznie olej z wiesiołka (kapsułki Gal – do kupienia tylko w aptece).

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    A czy nie wystarczy skrzyp polski? więcej owoców, właściwa dieta i już.
    Do tego dobry kosmetyk, albo zabieg np kawitacji głowy
    Pomaga!

    Aleksandra Kacprzak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja muszę zacząć cos łykać bo po ciąży i rocznym karmieniu dziecka mój organizm wysiada. Witamina D i C to za mało. Tak sie zastanawiam nad Biovitalem, dzieciaki znajomej piją Biovital kinder i zdrowe to może i dla dorosłych tez jest ok. Pamietam jak moja babcia piła i wyniki miała lepsze niż ja 😀

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Najlepiej skonsultuj ze specjalistą, dermatolog powinien doradzić,a czasem i Pani w aptece sensownie coś powie!

    Paulina Mastalerz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Tak, spokojnie, dla Ciebie biovital tez bedzie dobry. wszyscy maja mylny przekaz ze on tylko dla starszych, a wystarczy przeanalizowac sklad i kazdej dorosłej osobie z pewnością pomoże. Nie boj sie, to lek na rynku od lat więc na pewno nie zaszkodzi

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Na paznokcie to przede wszystkim brak zabiegow obciazajacych plyke!! Zadnej hybrydy, akrylu, zelu,acetonu! Ja od lat uzywam zwyklych lakierow i nie ma problemow z panokciami, uwielbiam lakiery golden rose i zawsze bede je polcecac, sa dobre, zdrowe i trwale za niska cene, a nawet te nieco drozsze jak holographic nail color polecam, bo efekt jest oblednie piekny, paznokcie w sloneczku swieca jak tecza, a sam lakier ma tak super konsystencje, ze nawet malujac lewa reka nie zalewam skorek.

    Lemonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja przyjmowałam tyle suplementów na włosy i paznokcie, że aż głowa boli… merz, biotebal, skrzyp, tabletki drożdżowe… No wszystko… A okazało się, że mam niedobór witaminy A, E i B… Teraz właśnie też biovital testuję i zobaczymy. lepiej taki płynny przyjmować niż garśc tabletek codziennie pilnować 😛

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Zgadzam się z tobą, kiedyś tak miałam, ze z 10 różnych preparatów stosowałam, a to na włosy, a to na paznokcie, na cerę, na serce, teraz jeden i ok, Biovital własnie. Plus stewią słodzę, bo z tym cukrem to też masakra.

    Kasia Rejchel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Cześć,
    zastanawia mnie czy wiecie coś o pielęgnacji włosów i paznokci za pomocą produktów kolagenowych. Ostatnio znalazłem wiele ofert na zdrowiej.net i koleżanka twierdzi, że to naprawdę petarda jesli chodzi o efekt. Ktoś coś?

    Maggus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja pazurki robie hybrydowe. Teraz mi mega przypadła do gustu seria flash holo od semilaca i sporo z tym się bawię 🙂 na wiosnę to takie rzeczy idealnie się sprawdzają. Swoje miałam bardzo słabe i lakier mi zawsze odpryskiwał a tak to super wygląda

    alka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dobre do pielegnacji włosów są naturalne oleje. Może sie wydawać, że włosy będą po tym tłuste ale jeżeli dobrze sie je na nie zaaplikuje efekt jest rewelacyjny. ja uzywam mieszanki olejów w jednym kosmetyku (Renohair od Renovality) a są tam oleje: dyniowy, cedrowy, lawendowy, rycynowy i rozmarynowy. No po prostu super sprawa 🙂

    celebrytka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Oleje są super. Ja mam jojoby i migdałowy i działają ale ja sobie robię od kilku miesięcy mega kuracje: Belid+Amocon Forte (do picia) i min raz w tygodniu olej i trzymam pod ręcznikiem tak nawet do godziny. Moja kumpela sobie jeszcze podgrzewa ręcznik to podobno na jakiś czas wzmacnia efekt. Mi po ponad trzech miesiącach urosły włosy napewno kilka cm, są grubsze, jest ich więcej i ciagle dużo baby hair. I te 3 rzeczy to jedyne co w życiu robię systematycznie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Włosy i paznokcie"

Przewiń na górę