• Autor
    Odp.
  • florentina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Oprócz suplementów zainwestujcie w coż dobrego do włosów, nie mówię tylko o odżywce (najlepiej ze spłukiwaniem) do włosów ale jakiż regenerator, który używa się rzadziej niż przy każdym myciu a który naprawdę działa super na włosy. Możecie zajrzeć do sklepu fryzjerskiego, tam często mają rzeczy dużo lepszej jakożci niż w zwykłych drogeriach. Z internetowych sklepów tego typu mogę polecić Kalamis, sama tam dorwałam regenerator, który pomógł moim włosom.

    Tolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam
    Moja Przyjaciółka stosowała suplementy diety (dziż będziemy się widzieć wiec zapytam)twierdziła że w jej przypadku pomogło i faktycznie paznokcie ma żliczne.
    Jeżli chodzi o mnie to może ktoż zna sposób(dobrą odżywkę),może dobrą szczotkę która rozczesuje i nie wyrywa włosów.Mam bardzo długie włosy(przeważnie chodzę w spiętych włosach denerwują mnie odstające włoski a prostownicą wiadomo włosy się palą i wysuszają.

    Pozdrawiam
    T.T.

    bryzja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    a mi na paznokcie najlepiej robiły kisiele i galaretki – serio:)
    na ładne włosy – dużo wody, dobrze dobrany szampon i odżywka, kuracja maską dwa razy w tygodniu i kuracja ampułką raz na trzy miesiące, no i systematyczne podcinanie końcówek u fryzjera 😉

    Tolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Z góry dziękuję,jeszcze tego nie stosowałam,a gdzie można to kupić!
    A tak jak obiecałam (mojej przyjaciółce)pomógł MegaKrzem,sama go już zamówiłam(można otrzymać darmową próbkę)Czemu nie!!Jej pomogło.

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    slyszalam ze natka pietruszki ma zbawienny wplyw na nasze paznokcie

    Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    mogę polecić preparat Gal Uroda, sensowna cena, i niezła jakożć, ja widzę efekty a łykam 3 tygodnie, paznokcie mam w dużo lepszym stanie niż przedtem, miałam bardzo cienkie i łamliwe, teraz są już podobne do normalnych 🙂

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Jeżli chodzi o mocne włosy i paznokcie to warto przede wszystkim dobrze się odżywiać i zażywać suplementy. Najskuteczniejsze wzmocnienie odbywa się od wewnątrz. A żeby mieć piękne paznokcie polecam używać dobrych, wysokiej jakożci lakierów.

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Dziewczyny, a czy problem z wypadającymi włosami może być związany ze zbyt twardą wodą z kranu? ❓ 🙁

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem nie, woda nie ma znaczenia jeżli chodzi o wypadanie, jedynie wpływa na wygląd włosów.

    vania
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    a ja na włosy piję pokrzywę i uważam, że jest niezawodna 😉

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    kiedyż miałam problemu i z rozdowjonymi koncówkami wlosów i z bialymi plankami na paznokciach ale tez byly slabe. Teraz nie powiem zdarza mi sie ze się zadrze, ale stara, się pamiętać aby zawsze stosować odżywkę Jessici i do tego lakier bezbarwny dla ochrony płytki.
    Jako maskę na włosach,a konkretnie na kocówki Panthenol Spray a bazą do zmian była zmiana odżywiania i teraz jest ok.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jaką masz odżywkę z jessici? moja mi się kończy włażnie i nie wiem czy kupic taką samą czy spróbować innej 🙂

    anka66
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    na wlosy i paznokcie zdecydowanie polecam [xxxx]

    pomoglo mi duzo bardziej niz te wszystkie skrzypowity itd.

    EDIT:kowal2

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jaką masz odżywkę z jessici?

    dokładnie tą którą podała ananeczka 🙂
    @ananeczka wrote:

    Jeżli chodzi o tę odżywkę Phenomen Oil to potwierdzam… jest rewelacyjna.

    dostałam też na skórki i paznokcie taką jakby wazelinkę 😉 no i niezmiennie Panthenolową maseczkę na końcówki włosów sobie robię 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    mam obie i obie uwielbiam, cudnie pachną 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Włosy i paznokcie"

Przewiń na górę