• Autor
    Odp.
  • Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    A ile on mniej więcej kosztuje?

    motylka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Mi się włosy i paznokcie poprawiły podczas łykania falvit mama (w czasie ciąży) więc rzeczywiżcie polecam ich witaminy 🙂

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Tutaj trzeba zacząć od podstaw czyli od skutecznej i dobrej diety,bogatej w wiele składników,plus na włosy dobra odzywka wzmacniająca i olejek arganowy wraz z kosmetykami naturalnymi. To na pewno pomoże nam w codziennej pielęgnacji.

    Julianna78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Mi pomógł kolagen naturalny. Testowałam już suplementy ze skrzypem, z witaminami, maseczki na włosy, wcierki, próbowałam olejowania i innych cudownych sposobów. Poprawa może i była- ale krótkotrwała. Włosy dalej wypadały i były matowe, a o stanie moich paznokci może lepiej nie wspomnę. 🙁 W ramach eksperymentu zamówiłam sobie kolagen Noble Medica. Po dwóch miesiącach stosowania zauważyłam poprawę stanu skóry twarzy. Włosy także przestały prawie wypadać. Dawniej podczas rozczesywania cała szczotka była pokryta włosami, dziż wypada mi ich znacznie mniej:) Zobaczymy, jakie efekty przyniesie kolejne opakowanie. Pozdrawiam.

    agne.shall
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Nafta kosmetyczna potrafi zdziałać cuda na włosach. Jest tania, ale skuteczna. Nie ma sensu wydawać kasy na drogie kosmetyki pielęgnujące, skoro to, co nam pomaga kosztuje grosze.
    Tak poza tym nie mam zaufania do znanych marek, których ceny opierają się głównie na ekskluzywnych opakowaniach i akcjach promocyjnych. Pełno w tych kosmetykach silikonów i innych sztucznożci.
    Btw. uważajcie na kremy ujędrniające, antycellulitowe z najwyższych półek, niektóre z nich zawierają w sobie hormony, które jak wiadomo wchłaniane przez skórę, mogą nam zaszkodzić. A z ilożcią hormonów zawsze trzeba uważać.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Oleje są bardzo skuteczne! Wcieraj we włosy olejek, np. arganowy, na kilka godzin przed myciem. Spróbuj też różnych maseczek, np. maseczki z awokado, która dobrze działa na suche włosy. Kwasy tłuszczowe zawarte w awokado odżywią zarówno włosy jak i skórę głowy.
    Składniki: Awokado, 1 łyżka miodu, 2 łyżeczki oliwy z oliwek
    Obrane awokado utrzyj do konsystencji papki. Dodaj miód i oliwę z oliwek, a następnie dokładnie wymieszaj. Tak przygotowaną maseczkę nałóż na włosy i trzymaj 20 minut. Po wyznaczonym czasie, spłucz mieszankę i umyj włosy delikatnym szamponem.

    KasWal
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Na włosy i paznokcie polecam Horsetail Forte 🙂 biorę od jakiegoż czasu i są efekty: mocniejsze włosy i paznokcie! Żadne z nich się już tak nie łamią i mają taki zdrowy połysk, o którym marzyłam od dawna.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Skoro aż tak zachwalacie to może ja także ich spróbuję,w końcu czemu nie:) Poza tym starajmy się stawiać na kosmetyki naturalne,akurat tym się zajmujemy więc chętnie pomożemy i doradzimy na forum:)

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    W pierwszej kolejnożci stawiam na dietę, ale czasem nie ma wyjżcia i trzeba się wspomóc suplementem. Ze sprawdzonych to mogę polecić włosy&paznokcie l’biotica. Moja siostra co jakiż czas po niego sięga, a i ja kiedyż przez 2 miesiące go brałam. Obie widziałyżmy poprawę, najpierw paznokci, a potem i włosów. Najgorzej z tym dostarczaniem witamin jest zimą. Póki co cieszę się darami jesieni i korzystam ile mogę by organizm prawidłowo funkcjonował 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja włażnie od jakiegoż czasu biorę oeparol piękna skóra, włosy i paznokcie. Zaczęłam to łykać jak bardzo sobie osłabiłam paznokcie hybrydami. Poprawę zauważyłam pewnie po 3-4 tygodniach. Ale teraz też widzę, że włosy wyglądają lepiej. Ładnie się błyszczą, nie są suche, nie łamią się.

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Paznokcie to tez warto chronić odpowiednimi kremami, i rękawiczkami przy sprzątaniu zmywaniu, włosy – odpowiednia szczotka i rezygnacja z suszarki ile się da. A wewnętrznie to Biovital z żelazem i głogiem stosuję.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja biore kompleks witamin i raczej nie miewam z niczym problemow. Co do paznokci to wypowiem sie, bo jestem wlasnie po dlugotrwales regeneracji paznokci po hybrydzie i nigdy wiecej nie skorzystam! Zdecydowanie stawiam na klasyczne lakiery, bardzo fajne, trwale sa o GR i przy nich wlasnie pozostane. Najnowsza seria ice color jest bardzo trwala, dobrze napigmentowana a paleta kolorow dosyc duza i wciaz powiekszana, ostatnio kupilam nr 196, piekny odcien srebrnego z brokatem w sam raz na ostatnie imprezki karnawalu 😉

    Justyna Wójcik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kapsułki z olejem z wiesiołka (zielone opakowanie z napisem Gal), napar z pokrzywy do picia oraz biotyna i cynk. Tak w wielkim skrócie wygląda skuteczny u sprawdzony sposób na piękne włosy i mocne paznokcie.

    adddrianna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Moim zdaniem nie ma uniwersalnych preparatów na włosy i paznokcie. Ja używam osobnych odżywek i raz na 2 miesiące chodzę do bodycareclinic.pl na manicure z odżywianiem paznokci. I włosy i paznokcie mam w dobrej kondycji 🙂

    Malinkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja na szczęście nie mam problemów z włosami i paznokciami. Słyszałam jednak o tym, żeby smarować je białkami jaj, nie wiem na ile to skuteczna metoda, ale są osoby co ją stosują.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Włosy i paznokcie"

Przewiń na górę