• Autor
    Odp.
  • Weronika_22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeśli chodzi o suplement diety na wzmocnienie włosów i paznokci to ja biorę Seboradin Pro Care Complex (poleciła mi farmaceutka). Pomimo biotyny, w swoim składzie ma też cynk, selen, miedź i ekstrakt z kiełków zielonego groszku. Jestem w trakcie drugiego opakowania i widzę już znaczną poprawę – mniej włosów na szczotce, mocniejsze paznokcie i „baby hair” 🙂

    samosia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Odpowiednia dieta, picie herbaty z pokrzywy plus olejowanie i wlosów i paznokci 😀

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja biorę cynk z witaminą A i bardzo mi sie poprawiły paznokcie 😉

    Doris_Toris
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    moje włosy, paznokcie i skóra poprawiła się po ciąży jak nie wróciłam do hormonalnej antykoncepcji, mam teraz diafragmę caya, zakładam tylko przed stosunkiem i nie ingeruje w cykle

    jusia22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Piję herbatę z pokrzywy, biorę skrzyp w tabletkach – włosy się wzmocniły. Paznokcie mam z natury cienkie i łamliwe, więc nie pomaga im fakt, że co miesiąc robię hybrydowy manicure

    syska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Wolę brać witaminę b3 w tabletkach + biotynę

    IggyIga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ale to przy takich tabletkach robi się chyba jakieś przerwy za jakiś czas to wtedy włosy na nowo nie wypadają?

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Podobno powinno się robić przerwy.

    easka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jeżeli włosy wypadają Ci na potęgę to polecam zabieg haircare, który hamuje wypadanie włosów, poprawia ich wygląd, a także sprawia, że są grubsze. Sama przeprowadzałam serię tego zabiegu w krakowskiej klinice vesuna, kiedy po ciąży i po okresie laktacji moje włosy były w strasznym stanie.

    Zofia789
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Warto na początek sprawdzić z jakiego powodu wydaja i do tego dobrać kurację. Ja przez rok szukałam przyczyny, aplikowałam na oślep środki a po zrobieniu kompletu badań już wszystko było jasne i prostsze. Szkoda czasu i kasy.

    Princessa44
    Participant
    • Tematów: 51
    • Odp.: 19
    • Stały bywalec

    Polecam suple ze sklepu Diagnosis. Mi pomogły i włosy są teraz zdrowe i mocne.

    Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Ma któraś z Was problem z wrastającymi paznokciami? Byłam już w kilku klinikach i nigdzie nie mogli mi pomoc. Teraz zastanawiam się, czy nie pojechać do tego Instytutu Podologicznego w Rzeszowie, który ponoć jest najlepszy w takich przypadkach

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Włosy i paznokcie"

Przewiń na górę