• Autor
    Odp.
  • werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    znaczek- przeziębienie może nawracać, bo bakterie mogą pozotawać w pęcherzu moczowy, dlatego ważna jest profilaktyka żurawiną, która pomaga je usunąć.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Spoko ten artykuł, podbudowuje nasze forumowe opinie o zbawiennym działąniu żurawiny…

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    ważne by zapobiegać dziewczyny bo same wiecie z czym się to wiąże a potem są tylko problemy

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja wiem, że profilaktycznie można stosować urinal, bo jest bezpieczny , tylko nie wiem jak z dawkami do profilaktyki…

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Przy infekcjach bakteryjynych urinal tez może pomóc, bo zapobiega osiadaniu bakterii w drogach rodnych- a jesli nie osiadają to problem z głowy;)

    xenia8290
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ja jestem fanką żurawiny. Naprawde przy regularnym stosowaniu widać efekty. Do tego stosuje też chusteczki do higieny intymnej po basenie albo gdy wiem ze czeka mnie duży wysiłek fizyczny… Dawniej przy taikich niespodziewanych infekcjach stosowałam Furagin i doraźnie pomagał bardzo szybko, teraz już na szczescie nie muszę 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    xenia8290- czyli dobrze rozumiem, ze ty stosujesz żurawine tak zapobiegawczo?

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Czy tak naprawde żurawina Wam pomaga ?
    Pytam,poniewaz u mnie jakos sie nie sprawdziła.I jak tylko czuje szczypanie w pecherzu to jednak wole iżc do lekarza i skonsultowac to co sie tam dzieje.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    No mnie pomaga:) Ale jeżli Tobie to nie pomaga, to dobrze, ze szukasz pomocy u specjalistów. Czasem warto upewnić się chociaż podczas badań czy są bakterie w moczu…

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Za to w zapobieganiu nawrotom żurawina jest niezastąpiona, bo dzięki niej bakterie nie osadzają się w drogach moczowych, tylko są z nich wypłukiwane…

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    No własnie musze to sprawdzić ,bo wczesniej jakies poł roku temu miałam białko w moczu.Ale jakoż nie lubie chodzic do lekarzy

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ale jakoż nie lubie chodzic do lekarzy

    Znam ból…
    Mnie to trafia nawet jak mam do mojej lekarki poz iżć po skierowanie na badania, bo jak widzę jak nosem kręci, ze robię sobie badanie moczu 2x w roku to mi się w żołądku przewraca…

    zozolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Za to w zapobieganiu nawrotom żurawina jest niezastąpiona, bo dzięki niej bakterie nie osadzają się w drogach moczowych, tylko są z nich wypłukiwane…

    żurawina, czy buscopan wspomagają leczenie, ale raczej jako jego podstawa nie wystarczą.

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Wiadomo że buscopan nie będzie o tyle leczył co wspomagał leczenie i zapobiegał bólowi. Ma on działanie podobne do No-Spy chociaż jest znacznie silniejszy, nie ma więc opcji alby leczył jakież większe schorzenia.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Żurawinka to tylko element profilaktyki, bakterii w drogach moczowych nie wyleczy się samą żurawinką i konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wrażliwożć pęcherza"

Przewiń na górę