• Autor
    Odp.
  • werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    żurawina, czy buscopan wspomagają leczenie, ale raczej jako jego podstawa nie wystarczą.

    Ja pisałam o żurawinie w kontekżcie zapobiegania nawrotom, a nie leczenia. Można stosować urinal razem z antybiotykiem- na pewno nie zaszkodzi.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    To prawda,z antybiotykami nie mamy co przeginac,bo coraz czesciej sie mówi o tym,ze wiele osób bierze je nawet wówczas,kiedy nie ma zbytniej koniecznożci.
    A szczepionka jest tu tez moim zdaniem dobrym wyjsciem.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Dokładnie.Ja w swoim zyciu juz wybrałam sie antybiotyków i teraz jednak wystrzegam sie ich jak ognia.Nic dobrego z tego nie ma.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja mysle ze tak naprawde lekarze czesto robia sami nam kuku z powodu tego ze jednak bezpodstawnie przepisuja nam antybiotyki.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Masz racje.Jednak z tym antybiotykami to przesadzaja.W sumie przepisuja je do wszystkiego i na wszystko.
    Dlatego ja tez powaznie zastanowie sie nad ta szczepionka.To jest jednorazowe szczepienie?

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    W formie tabletek ?
    Nie słyszałam jeszcze o takiej szczepionce.Poszukam info w necie,zapytam lekarza i poważnie sie naprawde zastanowie.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A czy w ogole jest to mozliwe zeby samo łykanie tabletek z zurawina przyniosło oczekiwany rezultat w leczeniu zapalenia pęcherza.

    JoAnkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Urosept i żurawina. Najlepiej zażywać żurawine systematycznie a poza tym pić soki z dodatkiem żurawiny. No i trzeba ogrzewać stopy i nerki bo inaczej może być słabo.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Zurawina moze działa wspomagajaco,ale nie sadze zeby miała takie skuteczne własciwosci podnoszace nas w czasie choroby.

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    z racji chorego jelita i brania asamaxu biorę w takich przypadkach skuteczny a nie kolidujący furagin

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Bierzesz furagin,ale wczesniej konsultowałas to oczywiscie z lekarzem?
    Bo furagin chyba jest na recepte…

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    ja ostatnio łykam profilaktycznie kapsułki Prouro – mają w składzie wyciąg z żurawiny i wit.C, więc są bezpieczne. na wrażliwy pęcherz pomaga też ciepły termofor, picie ciepłych napojów, soku z żurawiny no i jak ktoż lubi, to może sobie robić nasiadówki, chociaż ja ich nigdy nie stosowałam.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Czasami to nie jest tylko nadwrażliwożć pęcherza,ale jakaż wredna bakteria,której nie wyleczy się żurawiną czy innymi ziołami.Trzeba chyba zrobić badanie jeżli nie pomagają dostępne w aptece preparaty.Również ponoć potrafi przedostać się z narządów rodnych do pęcherza.
    Mnie żurawina pomogła,fakt,że wybrałam dwa opakowania.

    [usunięto_link]

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ale z tym leczeniem to jest dokładnie zawsze tak samo.Nie powinniżmy brac leków,zwłaszcza jesli nie jestesmy do końca pewni co tak naprawde nam dolega.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Własnie dlatego bardzo dobrym wyjżciem jest teraz szczepionka – dousta przeciw zapaleniu pęcherza.
    I to jest warte rozwazenia jesli powracaja do nas te przykre dolegliwosci.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wrażliwożć pęcherza"

Przewiń na górę