• Autor
    Odp.
  • grzesiak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    urosept furalgin z domowych sposobów żurawina

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Oj ja nie uznaje domowych sposobów.Jedyne co potem miałam po żurawinie to jeszcze pogłebienie tej infekcji,wiec u mnie takie leczenie suplementami zupełnie sie nie sprawdza.

    karolincio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Żurawinka i kwas foliowy to podstawa w profilaktyce takich przypadłożci. Jednak w ostrzejszych przypadkach zawsze warto udać się do specjalisty. No i zostają jeszcze tabletki np. Nursea Urextra. Włażnie nie dawno słyszałam, że piffko wieczorne też nieźle wpływa ale nie stosowałam. Metoda fajna, stosowała któraż z was ?

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Karolincio jeżli chodzi o piwko to jakoż tak nie do końca jestem przekonana :/ Wolę wodę z cytryną, kąpiele w rumianku lub tak jak mówisz Urextra, Urinal itd. Słyszałam jeszcze o szczepionkach, które są dobre ale nie znam nikogo, kto by sobie takową zafundował, wiecie coż na ten temat ?

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Ja Tarina o szczepionkach też słyszałam. Ale osobiżcie nie poddałabym się szczepieniu aczkolwiek nie zakładam że nie jest skuteczna. Bo na każdego działa coż innego.. Ja wolę sposób mojej mamy.. czyli ogrzewanie miejsc intymnych i podbrzusza termoforem.. I do tego dużo wody z cytryną i również Urextra. A wszystko po to by wypłukać z układu moczowego bakterie. Po takiej mojej kuracji bardzo szybko wracam do normy 😉

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    to jakaż w ogóle zmora czy my musimy mieć tyle problemów ze zdrowiem moje drogie Panie?

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    u mnie najlepiej się sprawdza żurawina w każdej postaci – albo jako suszona, jako sok, herbatka, albo w kapsułkach prouro – rewelacyjne są.

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    trzeba wcinać żurawinę! balsam na nerki i pęcherz!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wrażliwożć pęcherza"

Przewiń na górę