• Autor
    Odp.
  • aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    …to oczywiste że konsultacja lekarska jest konieczna-ludzie często odkładają niby banalne dolegliwożci a potem…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No własnie ,czasami odkładamy te wizyty,bo liczymy ze nam przejdzie.A jak sie okazuje nie zawsze własnie ta dolegliwosc odchodzi tak sama z siebie.

    kinix
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Parę lat temu jak jeszcze mieszkałam w stolicy kilka razy miałam problemy z pęcherzem, za każdym razem szłam z tym do swojej internistki i zawsze mi przepisywała furagine- bez przeprowadzania głębszego wywiady dotyczącego ewentualnych uczuleń na leki….i niestety z przykrożcią muszę strwierdzić że lekarze coraz rzadziej pytają o tak ważne rzeczy…przychodnie państwowe zamieniły się w fabryki gdzie pacjenci przelatują przez gabinet lekarski jak tażmę produkcyjną.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jesli chodzi o mnie to ja własnie tez teraz nauczona doswiadczeniem,jednak tez wole isc do lekarza i to z nim skonsultowac to jakie leki mam przyjac zeby szybciej wrócic do zdrowia.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    A ja znam takie dziewczyny które niemalze siła trzeba zaprowadzac do lekarza,zwłaszcza własnie tego od spraw intymnych.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Ja tez tak uwazam,ale człowiek jak widac przez całe zycie uczy sie na wlasnych blędach.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No własnie masz racje.A tylu z nas jeszcze sie boi szczepien…Byc moze to tylko takie medialne straszenie…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No własnie,ze wszystkim tak jest ze nagadaja w TV a Ty sie człowieku martw i potem szukaj róznych dróg zeby wyzdrowiec.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    No co za problem.Jesli boli pęcherz to trzeba iżc do lekarza,a nie próbowac być znachorem ;)))

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    To tak jakbyżmy siebie nei znały i nie wiedziały tego ze kazda z nas jednak na poczatku przynjamniej woli jednak leczyc sie na swoja własna reke…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Wiesz leczyc sie na własna reke jest wygodniej poniewaz wydaje sie nam ze jak łykniemy tabletke to od razu uchroni nas to przed wizyta u lekarza…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A czy Wy nie macie tak,ze te wszystkie bole pęcherza,zapalenia najbardziej dokuczaja nam własnie latem ?

    Cebula
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja nie mam tak, że latem, ale jeżli chodzi o nawracające zapalenia to przez jakiż czas miałam ten problem, aż w końcu trafiłam na normalnego lekarza którzy zalecił zrobienie posiewu bakteriologicznego z moczu.
    Bo furagin można brać, ale to strzelanie w ciemno. A po posiewie wiadomo co w pęcherzu siedzi i na co te bakterie są wrażliwe. Od kąd zostałam przeleczona celowanymi antybiotykami to już ze 2 lata nie mam problemu.

    Ale nie da się ukryć – czasem jak czujemy że coż zaczyna sie dziać to duża dawka żurawinki i łyknięcie wit. C może nas uchronić od rozwinięcia się zapalenia

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Urovaxom to nic innego jak tylko szczepionka w tabletkach,wiec jak pisały dziewczyny zadnych badan robic nie trzeba,jednynie co tylko skontaktowac sie z lekarze,bo jest to srodek na recepte.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Czy tez tak macie ze latem jednak szybciej łapiemy wszelkie dolegliwosci zwiazane z zapaleniem pęcherza? Ze raz zimno od wody raz ciepło nie zawsze dobrze słuzy ?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wrażliwożć pęcherza"

Przewiń na górę