• Autor
    Odp.
  • Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    a ja z kolei mam problem z wypadającymi włosami!!! o zgrozo…ten problem spędza mi sen z powiek…garżciami mi wychodza moje włosięta:) jest ich coraz mniej i mniej……..
    podcinam regularnie żrednio co miesiąc…nie farbuję…nic nie robię…
    łykam witaminy ale to kiepsko działa…
    a może macie jakież przepisy na niezbyt drogie maseczki na włosy…jakies wzmacniające…
    pozdrawiam i mam nadzieję na jakąż ponoc

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Przestań łykać witaminy!!! to najgorsze co możesz zrobić. Wg najnowszych badań witaminy a, e c oraz bet karoten w tabletkach tylko szkodza. Lepiej uzupełniaj dietę w taką zywnożć gdzie jest dużo tych witamin. Poszukam w książkach co najlepiej jest jeżć gdy ma się taką dolegliwożć i od razu dam znać!

    abaco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    MAm ten sam problem. Im dluzsze mam wlosy tym bardziej intensywnie wypadaja, jest ich strasznie duzo na poduszce, po myciu musze je czesac na balkonie (jak psa sie cesze poza domem ;)) bo inaczej pol domu zaraz ma lekki dywanik. W sumie to nie mam ich mniej, objetosciowo sie to nie zmienia, jednak jest bardzo wkurzajacy fakt, ze wszedzie leza moje wlosy, i ze musze czesto odlurzac caly dom. I odgruzowywac wanne bo przeplyw wody sie zmniejsza…nie chce obcinac wlosow, wiec moze da sie cos z tym zrobic? tez bralam tabletki i witaminy i cuda wianki ale nic nie dziala….
    pozdrawiam

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja też mam taki problem..zaczynam sie martwic..włosy strasznie mi wypadaja, fakt objetożciowo nie widac różnicy.Po myciu na szczotce zostaje mnóssssssstwo włosów..Szczerze jestem przerazona:/ czy to jest normalne?? jak temu zapobiec ?? pomocy!

    abaco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    szczerze mowiac to wydaje mi sie ze nasililo sie to wypadanie wlasnie w lato, dziwne, niby jemy wiecej owocow itp, a tu taka niespodzianaka, a moze to pzez to slonce???

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    nie mam pojęcia ale wątpie.W lecie zawsze sie rozjasniaja 🙂 ale nie wiem czy tez przez słonce wypadają.Wiem jedno tak dłuzej być nie może 🙁

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Chociaz może w końcu bardziej sie wysuszają.. 🙄

    abaco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    moje sie i wysuszaja choc i tak sa strasznymi suszkami, oprocz tego nie nosze nakryc glowy w te upaly wiec przypuszczam ze daje im niezle popalic, do tego farby, suszarka, prostownica…ehh…

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    To tak jka u mnie zero nakryc głowy…w sumie to ja nie farbuje włosów ale ta suszarka i lakiery pianki …uuuuu i cio Mamy zrobic ?? 🙁

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Najgorzej jest po myciu kiedy włosy sa jeszcze mokre..i chce je rozczesac .. masakra:/

    abaco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    dokladnie!! wlasnie wtedy pozbywam sie wiekszosci wlosow, przy rozczesywaniu na mokro. Kiedys robilam to gestym grzebieniem ale teraz przezucialm sie na szczotke, bo nie wyrywa wlosow…wlasnie jakie szczosti sa najlepsze? te plastiki strasznie drapia mi glowe..

    ps. moze ktos madry nam bidulkom doradzi w koncu co dalej z tymi wloskami..

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja tez sie przerzuciłam na szczotke ale nie plastykowa tyko taka z miekka podstawa albo okragła przynajmiej ja takiej uzywam 🙂 chce sie pozbyc tego problemu ale nie chce za bardzo ingerowac w organizm jakimis tabletkami itd.

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    z tego co wiem to sa takie specjalne szczotki nie drapiace głowy:) trzeba troszke poszukac ale sa:)

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    JUtro napisze cos wiecej moze bede miała jakies informacje mam swietna fryzjerke 🙂 poradze sie jej 🙂 moze ma jakies cudne sposoby to napisze .Buźka !!

    abaco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    wlasnie musze w najblizszym czasie sie przejsc i poszukac tych szczotek.
    bosz…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wypadające włosy"

Przewiń na górę