• Autor
    Odp.
  • Vera-Fashion_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jeżeli zdjęcie jest dobre to wiesz jak wygląda but,a poza tym ja już kilkakrotnie zamawiałam obuwie w sklepie internetowym i naprawdę wszystko było w porządku,wystarczy znać długożć wkładki bo rozmiarówka może być różna,inna.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    Robicie zakupy ubraniowe online? Na co patrzycie kupując online, chodzi mi o bezpieczeństwo transakcji.

    kalamburka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    polecam lekturę: „Bezpieczne zakupy w sieci” na damaztorebka.pl – zamieżcili w tym artykule wszystkie najważniejsze zasady bezpiecznych zakupów 🙂

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    polecam lekturę: „Bezpieczne zakupy w sieci” na damaztorebka.pl – zamieżcili w tym artykule wszystkie najważniejsze zasady bezpiecznych zakupów 🙂

    Dzięki, artykuł się przydał. Były tam rzeczy o których wczeżniej nie wiedziałam.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Niezależnie od tego co kupujemy,to podstawą będzie tutaj robić zakupy w godnym zaufania sklepie,takim który po prostu nas nie oszuka i wtedy naprawdę nie ma się czego obawiać. Zakupy w sieci są przyjemnożcią:)

    Zoska33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ktoż może kupował takie Rebooki w sklepie i wie czy są wygodne? Bo chciałabym sobie je kupić, [usunięto_link] bo są na promocji a nie wiem co robić. Ktoż coż doradzi? Pomoże?

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Może nie tyle wyprzedaże ile szereg różnych ciekawych promocji znajdziecie teraz w wielu sklepach internetowych,jesień to włażnie taki magiczny czas kiedy możemy kupić taniej wiele rzeczy:)

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja uwielbiam wyprzedaze i promocje 🙂

    wiking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A jak wygląda sprawa z jakożcią tych rzeczy?

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Teraz niemal w każdym sklepie internetowym znajdziemy promocje,rabaty z okazji żwiąt więc wato poszukać i zdecydowanie taniej kupimy np kosmetyki czy perfumy a to zawsze dobry pomysł na prezent:)

    wiking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Teraz są promocje w każdej galerii 😀

    e-shaman_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    W galeriach będą teraz noce wyprzedaży,wiec jeżeli ktoż szuka włażnie takich okazji to powinien się tam udać lub poszukać włażnie w sklepach internetowych gdzie zawsze jest taniej,a szczególnie w styczniu.

    Ada-Bielizna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Witam Wszystkich na forum:) Tak się składa,że zima to idealny czas na wyprzedaże i promocje,warto więc poszukać w dobrych sklepach internetowych,akurat my zajmujemy się bielizną i odzieżą,więc możemy pomóc i doradzić w tym zakresie:)

    ela32kluz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ktoż może kupował takie Rebooki w sklepie i wie czy są wygodne? Bo chciałabym sobie je kupić,-Buty-Reebok-EASYTONE-Reeinspire-II bo są na promocji a nie wiem co robić. Ktoż coż doradzi? Pomoże?

    Reeboki są ok – może nie tak znane i lubiane jak buty treningowe Nike, ale równie dobrej jakożci. Co do samego systemu Easytone – to nie jestem przekonana o jego skutecznożci, ale jeżeli jest okazja i cena jest kusząca to proponuje się nie zastanawiać.

    Sklep-Biustonosze_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Akurat w tym sklepie nie kupowałam,natomiast sama marka Reebok jest popularna i znana a jej buty wygodne podczas codziennego noszenia czy treningu. Oczywiżcie taniej kupisz je w dobrych sklepach internetowych.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wyprzedaze i przeceny:)"

Przewiń na górę