• Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    a ja tak już chrzanie od rana o tych zakupach i nadal sie nie wypralam;p Ale galerie jeszcze otwarte wiec moze sie uda;p

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    a ja tak już chrzanie od rana o tych zakupach i nadal sie nie wypralam;p Ale galerie jeszcze otwarte wiec moze sie uda;p

    nooo lepiej poczekac do rana az posprataja:))))

    bo w sklepach inditexu masakra.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Jutro to już czasu nie będe mieć w ogóle 😡 Od rana w pracy, a potem muszę iżć jeszcz potańczyć na zajęcia. Także pójde jeszcze teraz i kupie to czego ty nie wykupiłaż 🙄

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    No i nic nie kupiłam. S**** w tej galerii jak nie wiem.

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Polecam zajrzeć na stronę tanisport.pl – tam zawsze są jakież promocje, dzięki którym można zaoszczędzić sporo pieniążków – to same markowe rzeczy, więc można być spokojnym o ich jakożć. Ja sama często zaglądam na tę stronę i szukam ubrań dla siebie – zwłaszcza wygodnego obuwia. Sprawdźcie same 😉

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Generalnie to chyba już po wyprzedażach, ale jeszcze gdzie nie gdzie można trafić na promocje, czasem przy nowych kolekcjach zdarzają się takie partie towaru, który od razu rzucają na przeceny, tylko po to żeby klientów żciągnąć. Więc warto w tym okresie żledzić co w sklepach się pojawia, może a nóż się coż fajnego trafi.

    Beatrice38
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    W więkoszosci sklepów wyprzedaże już są , nie trzeba czekać do czerwca.Ja już w kwietniu trafiłam na promocje w s.Oliver,kupiłam kilka super przecenionych ciuszków .Teraz idąc przez galerie widać ze inne marki też wyprzedają.

    Marcelina23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    też byłam w s.Oliver, trafiłam na wyprzedaż i kupiłam sobie u nich superowy kombinezon dżinsowy, widziałam ich nową stronkę internetową modasoliver.pl i tam znalazłam jeszcze sukienkę dla siebie na wesele kuzynki:)))

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Chyba już wszystkie markowe sklepy rozpoczęły wyprzedaże. Mam kilka typów – jeden to buty w Prima Moda, a drugi to sukienka H&M. Ponoć obydwie marki zaproponowały bardzo niskie ceny 😉

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    No powiem Wam, ze tylko wyprzedaże umilają mi początek wakacji;p Bo już człowiek ma wolne, jest piękna pogoda i wogóle, ale TŻ ma urlop zawsze przełom lipca i sierpnia 🙄

    Sklepy internetowe i katalogi wysyłkowe mają wyprzedaże przez cały rok- np. Halens. To na pocieszenie dla tych, co ich los „pokarał” wakacjami w pierwszych turnusach 😆

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ja mam problem z wyprzedazami. lubie je ale jak juz mi cos na maxa podoba to z reguly nie ma juz rozmiaru. sa tylko mega male i mega duze. od ironia, prawda?

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Ja trafiłam na zdaje się andrzejkowe wyprzedaże w Maximusie 😛 Kilka nowych ciuchów i butki zawitały w szafie 😛 Zdaje się, że co weekend tam się coż dzieje, więc jeżli ktoż z warszawy/okolic/przejazdem – polecam 🙂

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Ja polecam wybrac sie do Centrum Maximus, teraz w weekendy czynne do 20.00
    Wyprzedaze sa nawet w takih hurtowym miejscu – za pol ceny (104zl) kupilam super fajna kurtke z imitacji skory i futerkiem 🙂 W ogole jest tam ogrom swetnych ciuchow w cenach takich ze zadne promocje nie potrzebne 😀

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    @ananeczka wrote:

    [usunięto_link]

    to oferta sklepu internetowego Big Star, ale myżlę że w realnych sklepach promocja także dotyczy.

    oo to zdąże cos zamówic dla męża bo widzę, ze oferta do 6 grudnia jeszcze 😉 dzięki za info

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Wybierzcie sie do Maximusa, tego Centrum w Nadarzynie tam wyprzedaze i przeceny sa caly rok! Za pierwszym razem jak tam bylam to przezylam szok jak fajne rzeczy sa male ceny 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wyprzedaze i przeceny:)"

Przewiń na górę