• Autor
    Odp.
  • CuddleLove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja czekam na wyprzedaże po żwiętach, 27.12 ruszają w Zarze, Bershce, chyba Reserved i jeszcze paru sklepach. :>>>

    merkantyla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    w sklepie z obuwiem sellyo jest wyprzedaż żwiąteczna 20% 🙂 wiec jak któraż nie ma jeszcze kozaków na zimę to może upolować je w dobrej cenie 🙂

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Pamiętajmy,że promocje i wyprzedaże nie kończą się na samych żwiętach, teraz w styczniu także możemy żmiało z nich skorzystać,trwaja cały czas. Warto szukac w sklepach internetowych oraz na allegro.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Oj tak, w tym roku zima pozwoliła nam zaoszczędzić trochę pieniędzy i przyszła dopiero po rozpoczęciu wyprzedaży :). Dzięki temu kupiłam buty z 30% rabatem i chyba skuszę się na jeszcze jedną parę.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja podobnie,często poluje włażnie na takie okazje i promocje,a styczeń tylko ku temu sprzyja. To w zasadzie idealny miesiąc na zakupy,więc nie ma na co czekać:)

    bogucha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wyczaiłam sklep z promocjami na buty. Piszą, że przeceny -40-50% więc może warto się zastanowić… Zobaczcie – [usunięto_link] Ja poluję na jakież fajne botki ostatnio.

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja nigdy nie planuję co chcę kupić na wyprzedażach bo i tak tego nie ma, więc na żywioł! 🙂

    Ramonka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    tak naprawdę na wyprzedażach trzeba uważać.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Na nocach zakupów też jest wiele okazji do tańszych zakupów 🙂 Ja włażnie wybieram się w sobotę do blue city na walentynkową noc zakupów 🙂 walentynki spędzam w tym roku sama, więc poprawię sobie humor zakupami 😀 i sama kupię sobie prezent.

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    A czemu na wyprzedażach trzeba uważać? Moim zdaniem wręcz przeciwnie,jeżli są wyprzedaże w sklepach stacjonarnych czy internetowych,to oczywiżcie warto udać sie na zakupy i wybrać coż dla siebie,wiele rzeczy jest wtedy znacznie taniej.

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    No wiadomo, że czasami można trafić na jakiż wadliwy produkt, no ale to tak jak zawsze i wszędzie. Natomiast fakt jest taki, że ceny pierwotne od razu mają wkalkulowane te super specjalne ceny, więc ogólnie nie opłaca się kupować nie na wyprzedażach, bo po prostu żciągają ile się da! 😉

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja z kolei bardzo często poluje na różne promocje i wyprzedaże urządzane w galeriach handlowych czy w sklepach internetowych. Wtedy mamy znacznie taniej,to się po prostu opłaca.

    merkantyla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    w sklepie sellyo.pl szaleją z wiosennymi cenami na fajne buty, duży wybór balerinek, trampek i szpilek 🙂 także warto zerknąć

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Ja zawsze staram się szukać promocji i wyprzedaży w dobrych sklepach internetowych oraz na allegro,uważam że tam kupimy wszystko czego nam potrzeba,nie tylko w kwestii odzieży.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    To podobnie jak ja,a poza tym teraz kiedy mamy lato to można spotkać własnie bardzo ciekawe rabaty w e-sklepach,zarówno na odzież jak i na obuwie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wyprzedaze i przeceny:)"

Przewiń na górę