• Autor
    Odp.
  • ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    oraz dzienk za link do sklepu bigstara, jakos nei wpadlam na to ze moze byc hahaha a juz od dawna poluje na portfel i pasek od nich 🙂

    i to dokladnie ten portfel z reklamy promocji hehe

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Wybierzcie sie do Maximusa, tego Centrum w Nadarzynie tam wyprzedaze i przeceny sa caly rok! Za pierwszym razem jak tam bylam to przezylam szok jak fajne rzeczy sa male ceny 🙂

    Ostatnio byłem, bo moja Kobietka kazała mi kupić sobie jakież ciuchy 😛 Sporo sklepów, ale na szczężcie dożć szybko znalazłem co chciałem. Ogólnie w księgarniach mogę cały dzień siedzieć, co do ciuchów to centra handlowe dla mnie podstawa, bo przynajmniej nie muszę biegać po całym mieżcie w poszukiwaniu bojówek

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    oraz dzienk za link do sklepu bigstara, jakos nei wpadlam na to ze moze byc hahaha a juz od dawna poluje na portfel i pasek od nich 🙂

    i to dokladnie ten portfel z reklamy promocji hehe

    bo fajnie takie informacje podawać sobie nawzajem, bo można za fajne pieniążki kupić coż dla siebie- markowego i stylowego 😀

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ostatnio wyciagnela mnie kumpela po zajeciach w Ap na zakupy. niestety byl to okres przedswiateczny wiec odechcialo mi sie szybko. nie mniej jednak mam zamiar pochodzic po CH i poszukac czegos fajnego dla siebie. dla mnie wyprzedaze kojarza sie przede wszystkim z chodzeniem po sklepach a nie z kupowaniem przez net. a moze to blad?

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ja już jestem po pierwszej wyprawie zakupowej:) Generalnie zakupiłam kilka spódniczek ( w Mango i Stradivarius) oraz sukienek. W modzie są moje ukochane rajstopy wzorzyste, ażurowe i koronkowe więc akurat będę miała je do czego zakładać 🙂

    kleamea
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Mega wyprzedaże są teraz w New Looku…widziałam bluzki po 10 zł nawet 😮 Kupiłam 2 topy i sweterek, jednak te wyprzedaże to jest piekna rzecz 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    w sobotę strzeżcie się gdańskie galerie handlowe 😛 Mam nadzieję, że tym razem nie wrócę z pustymi rękami jak po letnich wyprzedażach 😉 dokąd polecacie zajrzeć?

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Mnóstwo wyprzedaży jest teraz w centrach handlowych. Byłam w weekend w Blue City, wydalam 200zł a kupiłam rzeczy warte prawie 450zł, bluzki, spodnie, spódniczkę, sweterek i portfel. Uwielbiam wyprzedaże można się naprawdę obkupić za niewielkie pieniądze 😀

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    oraz dzienk za link do sklepu bigstara, jakos nei wpadlam na to ze moze byc hahaha a juz od dawna poluje na portfel i pasek od nich 🙂

    i to dokladnie ten portfel z reklamy promocji hehe

    bo fajnie takie informacje podawać sobie nawzajem, bo można za fajne pieniążki kupić coż dla siebie- markowego i stylowego 😀

    tylko ze juz nie ma tych portfeli 🙁 ale masz racje warto sobie podawac info 🙂 bezcenne sa fora pod tym wzgledem

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mnóstwo wyprzedaży jest teraz w centrach handlowych. Byłam w weekend w Blue City, wydalam 200zł a kupiłam rzeczy warte prawie 450zł, bluzki, spodnie, spódniczkę, sweterek i portfel. Uwielbiam wyprzedaże można się naprawdę obkupić za niewielkie pieniądze 😀

    Racja! w sensie promocji w centrach. Ja wczoraj zostawilam w Maximusie 700 zloty 😕 ale warto bylo mam 3 pary butow, 2 torebki i fure ciuchow 😉 oraz piekny zestaw nozy. Wypatrzylam tak taki sklep z garnkami, sztuccami z wykonczeniem w pieknych kolorach. Nie moglam sie oprzeć

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxx 😛 Przynajmniej mogłam sobie zaplanować trasę i kupiłam wszystko, co chciałam 🙂 Mogliby czężciej robić takie spisy wyprzedaży… Widziałam też inne warszawskie centra handlowe. Może się mazowszankom przyda 🙂

    EDIT:
    jakubek

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Hmmm…wygląda zachęcająco…mógłbym się w końcu zebrać i pojechać po spodnie i kurtkę. A długo tam jeszcze ta promocja trwa?

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    A włażnie, są jeszcze promocje w centrach handlowych? nie wiecie jak długo? 🙂

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    juz po wszystkim, teraz czekamy na wiosenne 🙂

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Jeszcze nie zupełnie trafiają się okazje, teraz w Tk Maxx była dostawa jeansów w niezłych cenach kupiłam 2 pary 😀 a w tally weijl ciagle są jakież promocje 3 bluzki w cenie 2 itp.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wyprzedaze i przeceny:)"

Przewiń na górę