• Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    powiedzcie mi ile wedlug was wzrostu powinna miec kobieta aby nie byla zbyt wysoka ani zbyt niska. ja mam 163cm i czuje sie niska 😳 jestem „mala” w porownaniu do kolerzanek. i musze nosic okropnie niewygodne buty na wysokim obcasie beczy

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja mam 170 i jedynym ( jak dla mnie ) plusem tego bylo to, ze moge robic jako modelka. Ale n****ętniej mialabym 165. to takie kobiece 🙂 Wtedy gdy zalozylabym szpileczki, wygladalabym tak akuart. a przy 170 w szpilkach czuje sie za wysoka. choc az tak wysoka tez nie jestem;) ma sie wyższe kolezanki.
    Powiem Ci, ze nie ma takiego wyznacznika, zalezy kto co lubi. jak dla mnie 163 to tak nawet malo troche 😉 Ale Twojemu chlopakowi i tak taki wzrost pewnie podoba się najbardzizej 😆

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    moj chlopak tez nie jst za wysoki bo ma 176cm. a modelka powinna miec minimum 175 wiec niestety tez jestes troche za niska 😳

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a ja mam sobie 173
    a moja milosc ma 194.. 🙂
    i moge sobie nosic buciaki na wysokich obcasach i tak bedzie wyzszy 😀

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Aha ashley-wszystko wiedząca. Skoro tak mowisz to pewnie wiesz lepiej i masz racje. w takim razie nie jestem modelka tlyko…. kurde no sama nie wiem kim.
    i co z tego ze nawet takie top modelki jak kate moss maja po 169 nie 😉 Ona tez jest gó…no warta.

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    widzisz w srednich wymiarach modelek jest tak ze wzrost powinny miec od 175cm. ale widzisz sa rozne zrodla informacji

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    NAJLEPIEJ zeby mialy te 175, a nie od 175. bo wiele modelek jest nizszych. Także to minimum sięga 170. ponizej odpadaja ale od tego juz zaczynaja się n adawac. kpw?

    Ivory
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a ja mam 159.5 😳 zawsze mialam kompleks ale jak facet to lubi…. natura nie wybiera. wiec ja modelka napewno nie bede 😕

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja tez mam troche kompleksow po przewaznie jak ide w miescie to sie taka mala czuje, moj cho 14cm wyzszy odemnie wiec na szpilki moge sobie pozwoliclopak tez nie jest najwyzszy ale jest 😀

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja mam 163cm i czasami czuje sie niska[przy kolezankach ze szkoły mają po ok 178cm…cos ta młodzież wysoka a zwłaszcza dziewczyny]
    a tak to czuje sie normalnie zwłaszcza widząc że wiekszożć facetów ma do ok180cm i wtedy jestem happy bo lubie wyzszych od siebie i wyzszy obcas nie robi róznicy. Ale i tak bym chciała mieć 170 ale nie wiecej 😉

    MartynaSOAD
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Ja mam 164 🙂
    Chciałabym być tak trochę wyższa. Tak z 170 🙂

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Czyzbym byla najnizsza? 😛
    ja mam 158 wzrostu.. ale dobrze sie z tym czuje 🙂 mysle ze lepiej jest miec te 150 nawet, niz 190… 😛 ale to tylko moje zdanie 😉

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    MidianOna ja tez mam tyle wzrostu ale juz sie tym nie przejmuje;]
    male jest piekne 😉

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja bym chciala mniec ok 175cm. zawsze o tym marzylam

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Dokladnie – male jest piękne 🙂
    hihi ale duze moze wiecej 🙄 🙂

    Ale ogolnie z tego co zauwazylam i czytalam to mezczyzni wola niskie dziewczyny. takie male, delikatne, bezbronne 😀 bo taka to trzeba sie opiekowac i w ogole 😀 i oni czuja sie potrzebni.. cos tam cos tam 😉

    pozatym.. moje kochanie ma 187 wzrostu. gdy przy nim stane tak fajnie sie czuje 😀 mysle ze jakbym byla wysoka nie czylabym tego uczucia. w dodatku ta swiadomosc ze ma sie kontrole nad takim duzym czymż 😀 😉 😆 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wzrost"

Przewiń na górę