• Autor
    Odp.
  • AlaMaKota
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Potrzebuję coż typowo dla alergików, co polecacie ? Ten odkurzacz LG rzeczywiżcie jest taki dobry ?

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Mamy teraz żrodek sezonu, w którym zazwyczaj nie rozstaję się z chusteczkami… Moje objawy się stanowczo zmniejszyły. Teraz tylko na rozległych łąkach mnie dopada kichanie 😉 Więc coż w tym musi być. No i jeszcze sposób opróżniania jest rewelacyjny. Chociażby dlatego warto się nim zainteresować 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Jak ja się cieszę, że nie mam alergii. Z odkurzaczem też nie mam za często do czynienia xD Natomiast te nowe pomysły mnie fascynują 🙂 Ciekawe co jeszcze wymyżlą za te kilka lat 🙂 Dla alergików coż takiego to chyba duża pomoc w mieszkaniu. Chociaż dla mnie idealny odkurzacz, to taki który sam się rozłoży, odkurzy i złoży 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Ha! Marzyciel 😛 Ale to faktycznie byłoby dobre. Choć przyznam szczerze, że polubiłam odkurzanie ostatnio… Może dlatego, że już nie ciągam za sobą wielkiego, nieporęcznego potwora 🙂 No i schylać się nie trzeba, bo regulacja jest w rączce… Niby nic, a jednak sporo daje 🙂

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Jak byłam mała miałam uczulenie na kurz i moi rodzice kupili odkurzacz wodny- super sprawa, odkurzał, prał, czyżcił, odżwieżał i nawilżał powietrze… niestety jakis czas temu się zniszczył i mamy teraz zwykły odkurzacz. Ale rozglądałam się trochę za takimi i znalazłam je [usunięto_link]– spory wybór, więc myżlę, że coż się znajdzie 🙂 A taki odkurzacz polecam gorąco i z całego serducha, bo to żwietna sprawa! 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Myżlałam nad piorącym, ale w końcu stwierdziłam, że nie będę go w pełni wykorzystywać, więc nie ma sensu…

    Ekspert Tanieje.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Zdecydowanie jestem za odkurzaczami stojącymi z turboszczotką, jak ten: [usunięto_link]

    Turboszczotka żwietnie zbiera sierżć i włosy, a dzięki temu, że stojący znacznie łatwiej jest go osbługiwać.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    mam zwykły stary odkurzacz.. niedługo pora go wymienić

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Muszę się zgodzić, co do turboszczotki, bo moja sprawdza się rewelacyjnie 😀 Ale stojący? Nie za bardzo… Wydaje mi się, że strasznie ciężko się tym macha 😕

    Ekspert Tanieje.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Tym nie trzeba machać 🙂 I jeżeli tylko ustawi się wysokożć rączki tak, aby nie trzeba było się do niej schylać, jest naprawdę o wiele wygodniejszy niż zwykły, podłogowy, który trzeba zawsze za sobą ciągnąć.

    Używam stojącego już od 5 lat i za nic nie wrócę do tradycyjnego. Choć pewnie to też kwestia przyzwyczajenia 🙂

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Nie wiem, czy słyszeliżcie, ale w Komforcie można wypożyczyć odkurzacz piorący za 1zł! Niezła sprawa. Trzeba jedynie jakiż żrodek piorący kupić i tyle. Dla mnie genialna sprawa.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Ekspercie – no nie wiem, mnie się wydaje, jak na to patrzę, że się macha całym odkurzaczem, razem z workiem 🙂 Wiem, że to kwestia przyzwyczajenia, ale ja mojej zabawki nie czuję, jak za mną sunie, bo i nie jest jakoż wybitnie ciężka 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Pomimo, że nie mam wielu dywanów w domu raczej duże puszyste dywaniki, to kupiłam odkurzacz piorący. Nie lubię jak dywanik zmienia kolor, a przy białych dywanikach zdarza się to często.. 😆 Moje białe dywaniki raz w miesiącu potrzebują prania. W pralce się nie mieszczą, a do Komfortu nie chce mi się jeździć i wypożyczać za każdym razem odkurzacza piorącego, pomimo, że cena wypożyczenia jest niewielka. 😉

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Czy kupować, czy wypożyczać – to już oczywiżcie kwestia indywidualna. Dla mnie w każdym razie bardziej opłaca się wypożyczać za złotówkę, niż kupować. I myżlę, że dla większożci osób to jest bardziej opłacalne.

    Inez
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja mam elektroluxa i nie zamienie go na nic innego
    Electrolux Ultra One Z8870

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " z rurą w ręce – jakie macie odkurzacze?"

Przewiń na górę