• Autor
    Odp.
  • gibka80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja mam zelmera z rurą:P odkurzam raz na tydzień cały dom więc starcza mi.

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    też nie mam dywanów… alergia na roztocza to mój nieodłączny towarzysz 😉

    wolę parkiet i terakotę… szczotę i mopik 😀 te odkurzacze z filtrami i bajerami może i działają, ale-podobnie jak onione-wolę wolną przestrzeń…

    Dokładnie. Dywany i odkurzacze to wylegarnia różnych żwiństw.
    Najlepiej miec podłogę, którą sie raz na dwa dni wyczysci mopem.

    Sprawdzilam To
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    popieram
    wystarcza male chodniczki, a mozna sie nawet bez nich obyc
    ja mam odkurzacz electrolux, taki co to stoi w bazie, mozna go szybko chwycic i poodkurzac jak trzeba. Nie bawie sie w podlaczanie go do kontaktu, wyciaganie przedluzacza itp
    To duza wygoda


    [usunięto_link]

    Gumka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    He,he doskonale pamiętam jak wpatrywałam się w wirujący bęben swojej pierwszej pralki.
    Ale wracając do odkurzaczy. Mam dwa koty, które niestety bardzo linieją. To duży problem, z którym nie mogliżmy sobie poradzić. W tym przypadku niezawodny okazał się odkurzacz z turboszczotką. Doskonale wysysa kocie kłaki nawet z naszego kudłatego dywanika. My mamy Zelmera. Jest cichy, ładny, lekki, niedrogi i od kilku lat niezawodny. Polecam, każdemu posiadaczowi liniejących futrzaków.
    P.S. Przypomniało mi się jak bardzo żałowałam, że zmywarka nie ma szklanych drzwiczek, aby obserwować myjące się naczynia.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    ja ostatnio nabyłam odkurzacz MPM bora, ten z filtrem wodnym i powiem wam, że to był jeden z lepszych moim zakupów. Jest naprawdę rewelacyjny. Dokładny, wygodnie się nim sprząta.

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    a cichy jest ?

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Gratisowy dorzucony do pralki. Cichy, dobrze ciągnie. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " z rurą w ręce – jakie macie odkurzacze?"

Przewiń na górę