• Autor
    Odp.
  • buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Na to ja nigdy nie zwracałam uwagi… Ale może to tłumaczy czemu u mnie też są wyszczerbienia ;P

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    hehe… ja też mam żciany i meble poobijane, ale jak dostałam odkurzacz to nikt nie myżlał o tym, tylko się cieszyliżmy, że juz z miotłą nie trzeba latać 😉

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Zawsze tak jest – jak się kupuje pierwszy sprzęt, to nie patrzy na wszystko, tylko na to, żeby już był 🙂 Potem dopiero człowiek do dobrego się przyzwyczaja i szuka czegoż lepszego. A najgorsze jest to, że to pierwsze, tymczasowe rozwiązanie jest trwałe i nie ma pretekstu dopóki się nie zepsuje 😀

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Bo się wygodniejsze robimy 😉 Nie dożć, że ma działać i sprzątać to jeszcze ma wyglądać, potem jeszcze coż i jeszcze… Naturalne dożć 😀

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Ja dlatego przy nowych zakupach chcę mieć wszystko przemyżlane – i funkcje i wygląd. Nie chcę szukać powodów do wymiany sprzętu. Dobrze, kiedy będzie starczał na wiele lat i ciągle będzie wyglądał „jak nowy” 😀 W sumie dlatego zdecydowałam się na pralkę parową LG 😀 Za 10 lat nadal będzie mnie zachwycać.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ale Ci zazdroszczę tej pralki 8) też bym się cieszyła gdybym miała przed sobą wizję kupienia takiej 🙂

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Ja tam zazdroszczę Wam lodówek z no fost 😛 Ja muszę co jakiż czas się pobawić w rozmrażanie lodówy. A to jest jakiż koszmar… I jeszcze naoglądałam się tych inoxowych LG, jak po sklepach ostatnio lataliżmy i już w ogóle… One faktycznie się nie palcują!

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja tam zazdroszczę Wam lodówek z no fost 😛 Ja muszę co jakiż czas się pobawić w rozmrażanie lodówy. A to jest jakiż koszmar… I jeszcze naoglądałam się tych inoxowych LG, jak po sklepach ostatnio lataliżmy i już w ogóle… One faktycznie się nie palcują!

    nic a nic… od miesiąca jestem szczężliwą posiadaczką takiej lodówki i jeszcze ani razu nie musiałam jej czyżcić 😆

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Nie drażnij 😛 Mi mają postawić już w piątek praleczkę parową, to ja Cię podrażnię 😛

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no zazdroszczę 😉 daj znać koniecznie jak się sprawdzi 🙂
    pamiętam jak naszą pralkę kupiliżmy to nawet obiad jedliżmy przy niej, patrząc jak pierze 😛

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    wejżcie do łazienki mamy z kuchni, więc siedzieliżmy po prostu przy otwartych drzwiach i podziwialiżmy nasz nowy sprzęcik 😆

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Moi rodzice też tak mieli, jak wymienili franię na automat 😛 Zamiast telewizji oglądali jak się kręci pranie. Sądzę, że to dziedziczne, więc pewnie ja też będę miała weekend przed pralką. Już zbieram ubrania na pranko 😀 Zacznę od ręczników – zobaczę czy para się przy zmiękczaniu sprawdzi 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    to jak? masz ją już? jestem ciekawa jak sie sprawdza 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Oooj, ja też jestem strasznie ciekawa 😀 Widzę, że przez weekend, według tego co Buli mówi, miała chrzest bojowy 😀 Daj znać, jak poszło 😀

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    A dobrze poszło! Pół dnia przed pralką siedziałam i się gapiłam 😛 Pranko czyste, pachnące, suszyłam na balkonie, więc już w ogóle bosko 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " z rurą w ręce – jakie macie odkurzacze?"

Przewiń na górę