• Autor
    Odp.
  • szpilk@
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    No to u mnie od ostatniego tygodnia rządzi skromny zelmer meteor 2. Wczeżniej miałam bez 2 i też byłam zadowolona. No ale już się wysłużył.

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    A ja miałem w czwartek wypożyczony odkurzacz piorący z komfortu, o którym rozmawialiżmy, i jestem zadowolony 😀 Nieźle się w czwartek namachałem, bo obskoczyć wszystkie dywany jednego dnia, to niezła imprezka 😀

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    To masz czyżciutkie dywany 😀 Ja zamierzam prać dywaniki odkurzaczem w sobotę, ale zobaczymy jaka będzie pogoda, bo chciałabym je wyrzucić potem na balkon, żeby zażyły słonka. 😉

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Bardzo fajne jest to wypożyczenie odkurzacza, bo pomijając kwestię ekonomiczną, nie trzeba szukać dla niego wolnej przestrzeni w mieszkaniu, bo zwykle odkurzacze piorące nie są przecież takie małe. Bywają czasem niezłe słonie 😀

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No całe szczężcie ta tendencja – słoniowatożć – mija 😉 Coraz mniejsze robią i całe szczężcie 😉 Ale masz rację, że to kwestia indywidualna. Ale jak wernona pisze – ona bez tego typu odkurzacza używa dożć często, a przecież na co dzień jest to odkurzacz też „na sucho” więc i tak stoi i tak stoi 🙂

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Pewnie ze tak – jak ktoż pierze dywany bardzo często, to lepiej żeby miał taki odkurzacz. Ale dla mnie akcydentalnego pracza dywanów 😀 wypożyczenie takiego odkurzacza to istna gwiazdka z nieba 😀

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Jak ma się dzieciaki i wykładzinę, albo dywan w pokoju dziecięcym to odkurzacz piorący jest dobrym wyjżciem 😆

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No przy dzieciach to by się jakież ofoliowanie mieszkania chyba tylko sprawdziło, żeby zachować czystożć 😉
    Zwierzaki też są argumentem za takim rozwiązaniem.
    Ale zgadzam się, że okazyjne rozwiązanie jest jak najlepsze 🙂 Pewnie sama przed żwiętami z niego skorzystam 😀

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Z tym ofoliowaniem to niezły pomysł..hihi 😆 Albo zakup super mocnego odkurzacz, który wyzbiera wszelkie zachlapania do czyta. 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Albo zamknięcie dzieciaka w takiej kulce, jak chomiki biegają :mrgreen: Wiem, drastyczny pomysł xD

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Może i drastyczny,ale skuteczny…hihi 😉 Ja włażnie piorę ubrania małej bo cały zestaw dań jest na jej ubrankach…próbuje sama jeżć. Więc rozkładam folie wokół jej krzesełka żeby było mnie sprzątania, więc jak sama widzisz wersja z ofoliowaniem sie sprawdza…haha 😆
    Włączyłam na program Baby Care i licze na 0 plam, bo fortunę można wydac na ubranka dla dzieci, juz nie mówiąc o bucikach… 🙄

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Za szybko rosną i za szybko się brudzą… Niestety, ale to prawda znana chyba nie tylko mamom 😉
    A tego typu programy jak Baby Care muszą bardzo ułatwiać życie przy takim „żywym srebrze”, co? 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ten program Baby Care nie tylko ułatwia życie, ale pozwala uniknąć i zabezpieczyć dzieci przed alergią-jest specjalne płukanie antyalergiczne.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Za zamykanie dziecka w kulce dla chomika można zostać zamkniętym 😈 A o powiedzie na ubrania, w których bakterie zjadają plamy?:P Nie trzeba prać, wiecznie żwieże i czyste:P

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    wernona – no tak, masz rację, żwietna sprawa, bo przecież delikatna skóra malucha jest o wiele bardziej narażona na działanie detergentów…
    Fenris – oj tak tylko sobie żartujemy przecież 😆 Czasami może wydawać się kuszące, jednak…
    A te bakterie? Pierwsze słyszę… Coż więcej powiesz?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " z rurą w ręce – jakie macie odkurzacze?"

Przewiń na górę