• Autor
    Odp.
  • WeraW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Dożć często robię zakupy przez internet jednak zazwyczaj pierwszą rzeczą na jaką zwróce uwagę zanim coż zamówie jest czy mają darmowe zwroty, wtedy mam wolną rękę do zamawiania nawt po kilka rozmiarów i kilka rzeczy bo wiem że jeżli produkt nie spełni moich oczekiwań mogę go odesłać nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów 🙂

    dunsee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja często kupuję przez Internet. W przypadku Allegro, masz kilka dni na zwrot towaru. Także jeżli zostaniesz oszukana, to po zgłoszeniu sprawy na policję, otrzymasz od Allegro odszkodowanie. Czasem odnoszę wrażenie, że zakupy w sieci są bezpieczniejsze niż tradycyjne.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja już kilka lat w sumie kupuję na allegro, więc w sumie dopiero ostatnio trafiła mi się sytuacja, że dostałam nie to co zamawiałam.. a dokładnie co innego na zdjęciu a co innego przyszło

    nikolaP
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    kiedyż kupowałam, ale jak byłam młodsza, z czasem za bardzo się sparzyłam i po kolejnym nieudanym zakupie jak pieniadze znów wylądowały 'w koszu’ uznałam, że jednak nie. bez konkretnych poleceń od odób zaufanych, gdzie moge zobaczyć co one dostały jak zamówiły to ja sama nie kupuje nic! chyba już z rok nie grzebałam w sieci, za ubraniami zwłaszcza.

    koteknaplotek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Buty na obcasach mają być wygodne, i wyprofilowane, z miękką wkładką, wewnątrz z naturalnej skóry, polecam, bo miałam tylko problemy z nadwyrężaniem nogi – bóle nóg murowane, a kręgosłup ..

    iwonaa92
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Przez internet kupuję dożć często, głównie na allegro, jako, że mają tam największy wybór – wybieram jedynie sprawdzonych sprzedawców, więc nie miałem nigdy żadnych problemów z zakupami. Czasami kupuję też w e-sklepach, elektronikę i inne drobiazgi poprzez ceneo, a ubrania w by Insomnia – ostatnio kupiłam tam sobie taką żwietną wełnianą bluzkę [usunięto_link] (akurat na chłodniejsze dni).

    Ilona Poniatowiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Z ciuchami jest różnie, bo raczej wolałabym przymierzyć, ale jeżli chodzi o sprzęt AGD, czy jakież fajne rzeczy, przydatne w domu, to często kupuję je włażnie przez internet. Ostatnio dosyć często przesiaduję na stronie wasserman.pl bo podoba mi się tam bardzo dużo produktów. A że wprowadzamy się do nowego mieszkania, to troszkę tych rzeczy jeszcze musimy dokupić 🙂

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja przestalam kupowac na allegro od kad zauwazylam, ze jest tam masa produktow z aliexpress z o wiele wyzszymi cenami :/ Za to lubie kupowac kosmetyki np ze strony golden rose, bo je znam i sa dobre. Ostatnio zdecydowalam sie na zakup jednego z najdrozszych produktow do brwi tej marki- eyebrow styling kit i zdecydowanie warto bylo, bo za pomoca jednego kosmetyku przeprowadzam pellna stylizacje brwi, woskiem nadaje ładny kształt, peseta wyrywam niechciane wloski, a pudrem o swietnej pigmentacji wypelniam luki miedzy wloskami.

    dekor
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja uwielbia zakupy przez internet. Korzystałam kiedyś z Aliexpres, ale tam bywało, że słabszej jakości ciuchy dostawałam. Oczywiście ceny są dość niskie. Teraz głównie przez sieciówki

    Konstancja Dąbrowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Najczęściej zamawiam z Teletorium, allegro i deeze, przez internet zazwyczaj jest taniej i wybór jest większy 😛

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Też lubię allegro i często szukam tam jakiś ciuszków i torebek 🙂 Zakupy robię też w sprawdzonych sklepach internetowych. Dziś zamówiłam kilka ciast bezglutenowych i foremkę do pieczenia muffinek w sklepie doktora oetkera, oraz kupiłam sukienkę letnią w bonprixie 😀 . W obu sklepach załapałam się na darmową dostawę :D.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja teraz po sobie widzę że często to zamawiam tylko na necie.
    Czasem to nawet nie ide do sklepu bo nie ma po co, albo najzwyczajniej w świecie jest taniej.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja raczej nie kupuję przez internet, chyba że coś takiego, czego nie znajdę w stacjonarnym sklepie. Albo prezenty. Ostatnio na przykład kupowałam dla różnych bliskich osób fajne planszówki, teraz jak się spotkamy wszyscy razem, to będziemy mogli zagrać w kilka rznych gier 😀 No i kupowałam te planszówki na stronie producenta Tailor Games. Nie podam linka, bo jest zakaz.

    PatrycjaMama
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Tylko i wyłącznie w e-sklepach. Nigdy na licytacjach – ale ogólnie to lubię poszaleć, zwłaszcza teraz, gdy większość czasu spędzam w domu. To znakomicie ułatwia funkcjonowanie

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja w sumie większość rzeczy kupuję w sieci. Najczęściej na allegro, choć nie powiem ostatnio sie przerzucilam na alliexpres

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zakupy przez internet"

Przewiń na górę