• Autor
    Odp.
  • kingaarej
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    W sieci można kupic niemalże wszystko 😀 ceny są konkurencyjne, także na pewno się opłaca. Chociaż zakupów spożywczych przez internet, to jeszcze nie miałam okazji robić 😀

    korneliusz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    robiąc zakupy przez internet dziewczyna podesłała mi dziż rano kod do Playa na rozmowy i smsy. Sprawdziłam i to działa. *188# sprawdźcie sami!

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    robiąc zakupy przez internet dziewczyna podesłała mi dziż rano kod do Playa na rozmowy i smsy. Sprawdziłam i to działa. *188# sprawdźcie sami!

    nie spamuj wszędzie tymi kodami!

    Lila117
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    A ja nie potrafię z sukcesem kupować ubrań przez internet 🙁
    spodnie za małe, bluzka za krótka a ostatnio nawet trampki źle kupiłam 40 za małe, że stopy nie wsadziłam a 41 za luźne i wcale nie były podrzędnej marki i wybierałam skrupulatnie zgodnie z rozmiarówką na stronie 🙁
    staram się nie zniechęcać mimo tego, ale jest to irytujące 🙁

    szotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    generalnie jak się da to nawet z tesco przez internet robię zakupy, alma, piotr i paweł i inne podobne 😀

    Mania12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja spożywczych przez neta raczej nie robię, ale jeżli chodzi o kosmetyki i ubrania to zdarza mi się czasami 🙂 Ale jednak z ubraniami i butami jest ten problem, że ciężko czasami trafić w rozmiar 🙂 W sumie wiadomo jest taniej, ale normalnie można przymierzyć i to jest ten komfort 🙂

    doniagg.sz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jeżli chodzi o ubrania to jak najbardziej kupuję w internecia, a co do spożywczych produktów wolę kupić w sklepie albo markecie

    wiola84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Zakupy przez internet to bardzo proste i wygodne:) nie tylko ciuchy ale również inne gadgety:) oszczędnożć czasu i przede wszystkim pieniędzy bez wychodzenia z domu i więcej czasu na inne przyjemnożci:)

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    jak najbardziej kupuję. jakież ciuszki, gadżety do domu i inne drobiazgi. raczej buty wolę osobiżcie przymierzyć:)

    JanuszF
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kupuję zazwyczaj na allegro, bo jest najtaniej.

    Poczanna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja lubię kupować przez internet, głównie ze względu na dużą oszczędnożć czasu. Nawet ostatnio zamawiałam porcelanę dla mamy na Konesso. Ceny mają przystępne, a moja mama ciągle narzekała na brak filiżanek, więc teraz będzie miała swoją własną kolekcję 🙂 Na allegro też często zaglądam, ale staram się raczej przeszukiwać inne sklepy bo można trafić na fajne promocje i wyprzedaże.

    Pistacja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Przez internet kupuję głównie kawę. Nigdy nie kupowałam ubrań, perfumów itp., bo te rzeczy muszę po prostu „spróbować na sobie”. Na pewno nigdy nie kupiłabym butów w necie. Ale jakież ciekawe prezenty czy inne rzeczy, które nie wymagają „wypróbowania”, to czemu nie? W końcu tak może okazać się taniej, szybciej i wygodniej:)

    Jennifer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja kupuję ciuchy, buty :), czasem nawet zamawiam perfumy 🙂 Zamawiam od lat i tylko raz mi się zdarzyło że Pan z allegro ociągał się z oddaniem pieniędzy.

    WerMa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Szczerze powiedziawszy boje się kupować przez internet, juz nie raz się przymierzałam, i nawet często odwiedzam strony jak allegro ale chyba nigdy nic nie kupiłam… zdecydowanie wole przymierzyć każdy potencjalny zakup:P powiedzcie mi proszę czy jeżeli coż mi się nie spodoba z moich internetowych odzieżowych zakupów mogę to odesłać ?

    Hej Aguut! Ja ostatnio kupowałam sobie ubrania i było wyraźnie napisane, że można wymienić, a ponieważ nie byłam pewna, to kupiłam najpierw dwa rozmiary, w domu przymierzyłam, a potem jeden rozmiar odesłałam i dostałam zwrot pieniędzy. Jeżli sklep jest ok i wszystko mają w warunkach napisane jak trzeba, to można być spokojnym 🙂

    dokładnie tak. Ostatnio się zdziwiłam, bo przy zwrocie z jednego ze sklepów nie musiałam za nic płacić, po prostu wpisałam datę i godzinę kiedy kurier ma wpażć i odebrać rzeczy do zwrotu 🙂
    Już nie pamiętam kiedy byłam w centrum handlowym na zakupach… raz, że po prostu nie mam na to czasu a dwa, że nie lubię tych przepychanek, kolejek, tłumów… w internecie moge się faktycznie 3 razy zastanowić, mam sporo czasu na decyzję czy chce coż oddać czy nie i trafiam na promocje. Co prawda nie zawsze dany ciuch wygląda jak na zdjęciu i jest mini porażka ale finalnie lepiej na tym wychodzę niż jakbym kupowała w centrum handlowym

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Nawet na Allegro w ten sposób kupowałam – zwrócili i koszty zakupu swetra i koszty przesyłki (rozmiar nie był dla mnie odpowiedni więc odesłałam)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zakupy przez internet"

Przewiń na górę