• Autor
    Odp.
  • Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Robię zakupy przez internet, ale w życiu by mi nie przyszło do głowy, aby się licytować mając żwiadomożć, że ta rzecz nie jest tyle warta ;/

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Ja często robię zakupy przez internet. Zwłaszcza na allegro. Są tam dużo niższe ceny nawet z przesyłką niż w innych sklepach. Zamówię, zrobię przelew przez internet i czekam na listonosza lub kuriera.

    Avril88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Trochę więcej odwagi, kto nie ryzykuje nie pije szampana:) Takim oto sposobem jestem posiadaczka mojego ukochanego podkładu za połowe ceny. Jest oryginalny, przesyłka dotarła błyskawicznie, mam paragon do tego i jestem wielce zadowolona. Oczywiscie nie wszystkie zakupy na allegro czy przez inne strony internetowe konczą sie spektakularnym sukcesem ale można zmniejszyc ryzyko do minimum wertujac dokladnie strone sprzedawcy.Teraz wyczaiłam fajną strone z bizuterią superjubiler.pl i może zaopatrze się tam w jakies żwiecidełko.

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Hej Aguut! Ja ostatnio kupowałam sobie ubrania i było wyraźnie napisane, że można wymienić, a ponieważ nie byłam pewna, to kupiłam najpierw dwa rozmiary, w domu przymierzyłam, a potem jeden rozmiar odesłałam i dostałam zwrot pieniędzy. Jeżli sklep jest ok i wszystko mają w warunkach napisane jak trzeba, to można być spokojnym :)[/quote]

    No tak, ale paczkę odesłałaż na swój koszt?

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    @Wesoła wrote:

    warto przez internet ze względu choćbu na cenę

    To jest chyba główny czynnik zachęcający do zakupów online 🙂

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Mi na szczężcie jeszcze nie przydarzyły się problemy z zakupami w sieci. Robię je praktycznie zawsze, bo nie mam czasu za dnia na żmiganie po sklepach.

    rose_is_red
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Mnie się też nie zdarzyło naciąć się na towarze w sieci. Ubrań nie kupuję, bo jak pomyżlę o tym pakowaniu i zasuwaniu na pocztę żeby odesłać w razie gdyby źle leżały… Ale książki tylko w sklepach netowych czy allegro, bo wychodzi znacznie taniej niż np w Empiku, tak samo biżuterię: gdybym spędziła przed jakimż stoiskiem z błyskotkami tyle czasu, ile potrafię tkwić na Zielonym Kocie, to by zapewne sprzedający wezwał policję 😉 Zakupy żywnożciowe też bym chętnie robiła w necie, bo nie znoszę tłoku w marketach, ale wychodzi drożej, niestety. Ogólnie kocham kupować w sieci, bo mogę to robić o dowolnej porze, herbatka, muzyczka – a nie tłok i żcisk.

    barmoj
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Ja też korzystam z sieci. Teraz przed żwiętami to fajna sprawa. Prezenty i nowe ozdoby choinkowe z głowy

    Babydoll
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Bardzo lubię zakupy przez internet, bo kupuję tylko to, czego naprawdę potrzebuję, nie to, co w normalnym sklepie: wchodzisz po buty, a wychodzisz ze swetrem i torebką, ale za nic nie umiesz upolować jakichż przyzwoitych trzewików 😉

    Jeżli o aukcje chodzi, mój chłopak opracował sobie metodę na allegro i czeka z ofertą do ostatnich sekund, najczężciej wygrywając i oszczędzając sporo kasy 🙂 (nikt nie wie, że licytujesz, więc „sam siebie” podbijać nie będzie). Taka metoda na pewno uczy refleksu…

    Ostatnio kupujemy nawet biżuterię przez internet (chyba nawet łatwiej niż z ubraniami, bo nie trzeba mierzyć i sprawdzać, czy na tyłku nie odstaje ;)). A jeżli na allegro akurat nic fajnego nie ma, można zajrzeć w sieci do [xxxx]. Fasony cudne i nie dają po kieszeni 🙂

    Pozdrawiam

    edit:kowal2

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Teraz praktycznie wszystko można kupić przez internet, nawet perfumy: [usunięto_link]

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Kupuję od bardzo długiego czasu przez internet.Nie kupowałam tylko butów w ten sposób bo myżlę,że rozmiaru nie dopasuję.Macie jakież dożwiadczenia w kupowaniu butów w sieci?

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Buty kupowałem chyba 3 razy przez sieć i z rozmiarem nigdy nie było problemów (może miałem szczężcie 😉 ). Wyznaję zazwyczaj zasadę, że przed zakupami w internecie w miarę możliwożci znaleźć i sprawdzić produkt w jakimż markecie.

    murszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Nie cierpię zakupów, więc zakupy online są dobrym rozwiązaniem dla mnie z którego często korzystam. Ale i tak najbardziej to lubię szlajać się po lumpach 😀

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    fajną opcją sa zakupy w sklepach on-line w czasie wyprzedaży – w sklepach stacjonarnych już danwo nie ma pewnych rzeczy, a on-line można je kupić za jeszcze niższą cenę, bo doczekały np. 2. albo 3. obniżki 😉

    Sprawdzilam To
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    jak na razie przekonalam sie do zakupow przez internet, ale artykulow spozywczych. Kupuje takze na tchibo.pl, ale raczej wyposazenie kuchni, lazienki itp


    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zakupy przez internet"

Przewiń na górę