• Autor
    Odp.
  • monika8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Jesli chodzi o zakupy w internecie to robie zawsze,i nie miałam problemów z niczym . Jesli chodzi o sklepy internetowe to trzeba czytac regulamin .

    monika8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Co myslicie o tym gorsecie ,chcę go kupić do czrnej spódniczki.
    [usunięto_link]

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Ja sobie kupiłam cudną piżamę 😀 Mam na ich punkcie bzika 😆

    krokus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    aukcje to troche hazard, w pewym momencie nie liczy się towar ale chęć wygranej. Trzeba uwaźać i podchodzić do tego zdrowo.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Dokładnie dla osób, które nie cierpią samego chodzenia po sklepach – zakupy online sa żwietną alternatywą. Wtedy sa udane, bo dokonujemy ich w zaciszu własnego domu bez nerwów i stresu:)

    bursztynlandia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Według mnie wszędzie istnieje ryzyko zakupu… Ale zawsze jest możliwożć zwrotu lub wymiany towaru.

    Jako że sama posiadam sklep internetowy chcę żeby moi Klienci byli zadowoleni i wrócili do mnie 🙂 oraz żeby polecili mnie znajomym.

    pacze
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja dożć często kupuję przez internet, bo można trafić na naprawdę fajne promocje….ale wiadomo, że zawsze jakież drobne ryzyko jest. Z drugiej strony wracając ze sklepu też może mnie ktoż okrażć. Patrz na komentarze użytkownika czy jest godny zaufania:)

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    dokładnie, towar można zwrocić jeżeli nie pasuje, najważniejsze żeby przed zakupem sprawdzić komentarze.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Pierwszy raz robiłem zakupy za granicą (koszulki dla mnie i lubej) i szok 🙂 Zamówiłem w niedzielę wieczorem, przyszła dziż 🙂

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    niema to jak przesyłka ekspresowa…

    kasia_76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja kupuję praktycznie wszystko. Ostatnio kupiłam kilka produktów spożywczych na próbę i o dziwo byłam zaskoczona, oczywiżcie pozytywnie. Sklep spożywczy w którym kupiłam to a.pl, a dostałam dodatkowo zniżkę bo są partnerem Szmalback. Polecam i nie bójcie się robić zakupów przez internet.

    czem300
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja kupuję praktycznie wszystko. Ostatnio kupiłam kilka produktów spożywczych na próbę i o dziwo byłam zaskoczona, oczywiżcie pozytywnie. Sklep spożywczy w którym kupiłam to a.pl, a dostałam dodatkowo zniżkę bo są partnerem Szmalback. Polecam i nie bójcie się robić zakupów przez internet.

    podpisuje się pod tym 🙄


    [usunięto_link]

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Zakupy przez internet to moja specjalnożć 🙂 Kobietki nie musicie się niczego obawiać. Towar niezgodny z opisem bądź uszkodzony można zawsze zwrócić. A sprzedawca nie może odmówić przyjęcia takiego zwrotu.

    Jeżi chodzi o artykuły spożywcze to nigdy nie kupowałam przez internet. Chyba jednak wolę tradycyjnie pójżć do sklepu 🙂 W końcu czasem z domu trzeba się ruszyć 🙂

    honej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Uwielbiam zakupy przez net. Kupuję przede wszystkim sprzęty, kosmetyki, ciuchy, buty i bieliznę. Mam swoje sprawdzone portale i jak tylko jest możliwożć, toi wybieram przesyłkę przez paczkomaty. Jest to dla mnie najwygodniejsza forma.

    ona-88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a kupujecie tez jedzenie przez neta?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zakupy przez internet"

Przewiń na górę